Biblioteka

Przeglądaj interesujące artykuły, tematy, filmy oraz infografiki.

Usprawnienie pracy gabinetu
Co się składa na miesięczną opłatę Pakietu Premium w serwisie znanylekarz.pl?

Cieszymy się, że współpracujemy z Tobą i każdego dnia możemy pomagać Ci realizować cele i wspierać w codziennych wyzwaniach zawodowych. Właśnie dlatego chcemy się upewnić, że wykorzystujesz pełnię możliwości, które oferujemy w ramach Pakietu Premium.

pl-img-light-premium

System ZnanyLekarz: co zawiera? 

Krótko mówiąc, w ramach comiesięcznej opłaty za kompleksowy system do zarządzania gabinetem:

 • trafiasz do szerokiego grona pacjentów szukających specjalisty dla siebie,
 • pracujesz w systemie ułatwiającym zarządzanie wizytami pacjentów niezależnie od tego, jaką drogą do Ciebie trafiają,
 • masz do wyboru wachlarz kanałów komunikacji z pacjentami,
 • zyskujesz samodzielny system do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej i wiele wiele innych przydatnych elementów.

Jak wygląda sytuacja w Twojej praktyce? Korzystasz z wszystkich funkcji systemu? A może płacisz za dodatkowe narzędzia zewnętrzne, które tak czy siak masz w ramach Pakietu Premium ZnanyLekarz? Sprawdźmy, jak to wygląda. 

Elektroniczna Dokumentacja Medyczna

Zacznijmy od prowadzenia dokumentacji medycznej. Część naszych klientów, zwłaszcza tych wieloletnich, mogła nie zauważyć, że w ostatnich miesiącach stworzyliśmy kompletny system, w którym nie tylko łatwo stworzysz opisy wizyt, zamieścisz pliki czy wystawisz takie dokumenty jak e-Recepty czy e-Skierowania. Ponadto na bieżąco dodajemy opcje potrzebne do wygodnej codziennej pracy, takie jak:

 • szablony opisów wizyt,
 • przesyłanie dokumentów pacjentom
 • czy szybki podgląd historii wizyt.

Skąd wiemy, co jest potrzebne? Bezpośrednio od lekarzy i specjalistów dlatego nasze rozwiązania są skrojone na miarę. Pojawia się pytanie: po co dodatkowo opłacać inne oprogramowanie skoro masz już dostęp do kompleksowego rozwiązania? Tutaj możesz sprawdzić więcej szczegółów, a jeśli chcesz poznać bliżej EDM ZnanyLekarz i sprawdzić, czy spełnia Twoje oczekiwania, nasz specjalista chętnie się z Tobą spotka, pokaże wszystkie funkcje i dopasuje rozwiązania do Twoich przyzwyczajeń i potrzeb. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni termin, klikając tutaj

Zarządzanie wizytami pacjentów: rezerwacje, anulacje, zmiany terminów

Zdajemy sobie sprawę, że dbanie o aktualność kalendarza i przejrzystość dostępnych terminów bywają trudne i czasochłonne. Jest kilka czynników, które składają się na sukces w tym zakresie:

 • dobrze ustawiony grafik godzin pracy i jednoczesne zaznaczanie terminów dostępnych dla pacjentów pierwszorazowych oraz powracających,
 • wprowadzanie wszystkich planowanych nieobecności wynikających z urlopów, konferencji itp.,
 • dodawanie wszystkich wizyt na bieżąco do kalendarza - dodanie wizyty to zaledwie trzy kliknięcia,
 • włączone powiadomienia dla pacjentów, które przypomną o wizycie i w razie potrzeby ułatwią im odwołanie lub przełożenie wizyty - zmiany będą widoczne od razu w kalendarzu.

Dzięki tym elementom Twój kalendarz będzie przejrzysty i aktualny, a co za tym idzie możesz bez obawy kierować pacjentów do samodzielnego umawiania wizyt w dogodnym dla nich czasie, bez dzwonienia do gabinetu. Oszczędzasz ich czas oraz swój, a dodatkowo delegujesz obowiązki, które nie wymagają Twojej uwagi. 

pl-booking-flow@2x

Profil w serwisie i widoczność w Internecie

W dbaniu o wizerunek mamy najdłuższe doświadczenie – masz pełną kontrolę nad wyglądem swojego profilu, dzięki czemu informacje na temat Twojego wykształcenia i doświadczenia będą zawsze aktualne. Zgromadzone opinie procentują i pomagają w ugruntowaniu pozycji profesjonalisty na rynku. Dzięki możliwości odpowiadania na opinie, użytkownicy ZnanegoLekarza poznają nie tylko doświadczenia innych Twoich pacjentów, ale również Twoją perspektywę i relacje z pacjentami.

Ponadto, znając realia działania w Internecie pomagamy w obecności nie tylko w naszym serwisie.

 1. Współpracujemy z Google, koordynując tworzenie wizytówki Google Moja Firma.
 2. Podpowiadamy, jak zadbać o fanpage na FB i Instagramie (i jak zaprosić pacjentów do umówienia wizyty samodzielnie bez pisania do Ciebie wiadomości).
 3. Specjaliści którzy prowadzą swoje strony www, mają do dyspozycji widgety na stronę, które w przejrzysty sposób prezentują dostępne terminy lub opinie, by zachęcić pacjentów do umówienia wizyty niezależnie od pory dnia.
 4. Dla specjalistów, którzy nie mają swojej strony oraz nie mają czasu dbać o jej aktualność mamy w ofercie stronę w konkurencyjnej cenie na własnej domenie do wyboru.

Zarządzanie wizytami i gabinetem od wewnątrz

Ostatni obszar to czynności związane z prowadzeniem własnego gabinetu. Utrzymanie kompletnego kalendarza pozwala na śledzenie statystyk gabinetu. Pomagamy Ci analizować mocne strony gabinetu, usługi przynoszące najwięcej zysku oraz te, które nie cieszą się popularnością. Podpowiadamy, skąd pacjenci do Ciebie trafiają, i o które obszary praktyki warto się jeszcze zatroszczyć. Asystujemy również w kwestiach finansowych. Płatności ZnanyLekarz pozwalają pacjentom opłacać wizyty w góry, dzieki czemu minimalizujesz ryzyko niepojawienia się na wizycie lub odwołania jej w ostatniej chwili. Nie musisz szukać pojedynczych przelewów w banku, by wykonać zwrot pacjentowi lub przenieść opłatę na kolejną wizytę. Dodatkowo na karcie pacjenta łatwo zweryfikujesz jego opłaty i nic ci nie umknie. Brzmi interesująco, prawda?

Krótko mówiąc...

Do Twojej dyspozycji jest jeszcze kilka dodatkowych rozwiązań, np. wideokonsultacje ZnanyLekarz (narzędzie do prowadzenia konsultacji online) czy czat z pacjentami. 

Jak widzisz, w jednym systemie możesz mieć podgląd wszystkich ważnych obszarów związane z Twoją praktyką. A to w dłuższej perspektywie oznacza spokojną głowę nie musisz logować się do kilku programów jednocześnie, aby mieć pewność że nic ci nie umknęło. Potwierdza to również, że jeśli tylko potrzebujesz wsparcia, wystarczy jeden telefon nasz. Daj sobie tę wygodę i sprawdź, czy jedną zmianą nie oszczędzisz zarówno w kwestii kosztów, jak i niepotrzebnych zmartwień.

Szkolenia online Sprawdź ofertę bezpłatnych szkoleń dla lekarzy i specjalistów
Materiały do pobrania Pobierz bezpłatne poradniki przygotowane przez ekspertów

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!