Biblioteka

Przeglądaj interesujące artykuły, tematy, filmy oraz infografiki.

artykuł
Widoczność w sieci
Myślisz, że nie potrzebujesz strony WWW od ZnanyLekarz.pl? Jesteś w błędzie!

Dlaczego zakładasz, że nie potrzebujesz strony WWW od ZnanyLekarz.pl?

...posiadam już stronę WWW

Strona internetowa lekarza istnieje w konkretnym celu: ma budować jego widoczność online i przy tym zachęcać pacjentów do umawiania wizyt w gabinecie. Aby była skuteczna, musi jednak spełniać kilka warunków:

  • Poprawne wyświetlanie się na urządzeniach mobilnych. To przede wszystkim z nich przegląda Internet już ponad 50% Polaków.
  • Krótki czas ładowania. Obecnie Google przywiązuje do niego wielką wagę i pokazuje wyżej w wynikach wyszukiwania te strony, które ładują się szybko.
  • Wspieranie umawiania wizyt online. 88% pacjentów chce umawiać się do lekarza przez Internet.

Wszystkie te warunki spełniają strony proponowane przez ZnanyLekarz.pl. Otrzymasz nowoczesną i funkcjonalną witrynę w niskiej cenie.

Zobacz naszą ofertę stron www!

 

...posiadam profil na ZnanyLekarz.pl, więc nie potrzebuję strony WWW

Strona WWW może być cennym uzupełnieniem profilu jako kolejne miejsce, w którym pacjent może znaleźć lekarza online. Dlaczego warto wybrać stronę właśnie od nas?

  • Stworzenie strony z nami nie wymaga umiejętności technicznych, jest też znacznie tańsze, niż skorzystanie z usług specjalistycznych agencji.
  • Edytowanie treści strony jest banalnie proste. Strony, które dostarczamy, są zintegrowane z profilem lekarza. Uzupełniając lub zmieniając dane na profilu, automatycznie uaktualniamy treść strony WWW.
  • Dzięki zamieszczeniu na stronie WWW widgetu z Kalendarzem Wizyt, lekarz zyskuje dodatkowy kanał pozwalający na umawianie wizyt.

Strona WWW od ZnanyLekarz.pl to lepsza widoczność online i więcej możliwości umówienia wizyty.

Zobacz naszą ofertę stron www!

 

...nie mam ani strony WWW, ani profilu w ZnanyLekarz.pl, a pacjenci i tak przychodzą

90% polskich internautów właśnie w sieci rozpoczyna poszukiwania lekarza. Nie będąc widocznym online, zamykasz się na nich. Sytuacja, w której nie brakuje Ci umówionych wizyt, nie będzie trwała wiecznie.

  • Pacjenci szukający lekarza w Google wpisują w wyszukiwarkę jego imię i nazwisko, a jeśli nie zależy im na konkretnym specjaliście - tylko nazwę miasta i specjalizację.
  • Jeśli po wpisaniu Twojego nazwiska lub specjalizacji i miasta pacjent nie znajdzie informacji o Tobie, umówi wizytę u innego lekarza.
  • 12% pacjentów odchodzi do innego gabinetu, jeśli jakikolwiek aspekt wizyty nie przypadł im do gustu. Będąc niewidocznym online nie wypełnisz tej luki.

Profil w ZnanyLekarz.pl, wsparty profesjonalną stroną internetową, zagwarantuje Ci dobrą widoczność online.

Zobacz Profil Premium!

Szkolenia online Sprawdź ofertę bezpłatnych szkoleń dla lekarzy i specjalistów
Materiały do pobrania Pobierz bezpłatne poradniki przygotowane przez ekspertów

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!