Biblioteka

Przeglądaj interesujące artykuły, tematy, filmy oraz infografiki.

artykuł
Widoczność w sieci
Zaczynasz swoją praktykę? Nie stać Cię na nieobecność na ZnanyLekarz.pl

Wielu lekarzy, którzy od niedawna prowadzą prywatne gabinety, w rozmowach z nami przyznało, że w natłoku wydatków szkoda im płacić za Pakiet Premium w serwisie ZnanyLekarz.pl, przynajmniej do momentu, gdy praktyka zacznie przynosić większe zyski. Tymczasem w rzeczywistości jest on inwestycją, która szybko się zwróci.

 

Stajesz się widoczny dla pacjentów

Początek działania gabinetu to czas, w którym bardzo ważne jest dotarcie do jak najszerszego grona pacjentów. ZnanyLekarz.pl to największy w Polsce portal łączący lekarzy i pacjentów, odwiedzany każdego miesiąca przez ponad 5,2 mln osób. Posiadając Pakiet Premium w serwisie zyskujesz gwarancję, że pacjenci szybko Cię znajdą. Profile lekarzy Premium są dobrze widoczne nie tylko w samym serwisie, ale także w wyszukiwarce Google. Alternatywą dla profilu byłoby założenie strony internetowej gabinetu i jej kosztowne wypozycjonowanie.

 

Umówienie wizyty u Ciebie staje się proste

Gdy dopiero budujesz pozycję na rynku, nie możesz pozwolić sobie na utratę pacjentów tylko dlatego, że trudno im umówić wizytę. W Polsce statystycznie 44% połączeń telefonicznych do lekarzy pozostaje nieodebranych, a jednocześnie 88% pacjentów deklaruje, że chciałoby umawiać wizyty online. Dzięki narzędziom otrzymanym w Pakiecie Premium, pacjenci łatwo umówią wizyty przez Internet i telefonicznie. Każdy pacjent, który znajdzie Cię i zechce umówić wizytę, otrzyma taką możliwość.

 

Szybko budujesz reputację

Dwie trzecie polskich pacjentów wybiera lekarza na podstawie opinii na jego temat. Dzięki Pakietowi Premium każdy pacjent po wizycie otrzyma automatyczną prośbę o wystawienie opinii po wizycie w Twoim gabinecie - szybko zbudujesz więc bazę rekomendacji, zebranych w miejscu łatwo dostępnym i uznawanym przez pacjentów za najbardziej wiarygodne.

 

Otrzymujesz narzędzie do efektywnego zarządzania pracą

W Pakiecie Premium otrzymujesz także kompleksowy system do zarządzania pracą gabinetu i grafikiem wizyt. Dla nowego gabinetu to bardzo ważne, aby optymalnie wykorzystać czas i poświęcać go przede wszystkim na pracę z pacjentem. Z Pakietem Premium nie potrzebujesz żadnego dodatkowego oprogramowania do przekładania i odwoływania wizyt, sprawnej komunikacji z pacjentami ani przygotowywania dla nich zbiorczych wiadomości. Narzędzia dostarczane przez ZnanyLekarz.pl w zupełności wystarczają do spełnienia potrzeb prywatnego gabinetu.

 

Umów rozmowę

Szkolenia online Sprawdź ofertę bezpłatnych szkoleń dla lekarzy i specjalistów
Materiały do pobrania Pobierz bezpłatne poradniki przygotowane przez ekspertów

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!