Zwiększ widoczność Twojej placówki bez ponoszenia kosztów!

Zwiększ widoczność Twojej placówki bez ponoszenia kosztówCzy wiesz, że w Polsce jest 28 milionów internautów? Każdego dnia poszukują w sieci dostępu do produktów i usług, również medycznych. W czasach, gdy aż 85% pacjentów chce umawiać się do lekarza online, rośnie znaczenie widoczności placówek medycznych w Internecie. Nieobecność w sieci skutkuje brakiem nowych klientów. Jak się przed tym ustrzec?

Bez widoczności ani rusz!

Własna strona internetowa lub profil na portalu społecznościowym czy medycznym to dla większości prywatnych klinik i przychodni podstawowa forma kontaktu z klientami. Na nich przedstawisz kluczowe informacje, takie jak cennik oraz dane kontaktowe, zaprezentujesz zespół lekarski i podasz zakres usług. Jeśli Twoja placówka posiada już swoją stronę internetową, sprawdź, czy jest przyjazna dla pacjentów i spełnia najważniejsze kryteria. Przeprowadź test - na ile z poniższych pytań możesz odpowiedzieć twierdząco? Czy...

  • strona Twojej placówki jest dobrze wypozycjonowana?
  • nawigacja po stronie jest prosta, a treści pogrupowane w przejrzysty sposób?
  • dane kontaktowe są aktualne i łatwe do znalezienia?
  • pacjent może umówić wizytę bezpośrednio ze strony?
  • jej projekt dostosowany jest do możliwości urządzeń mobilnych?

Jeżeli na wszystkie pytania możesz odpowiedzieć twierdząco - gratulacje, Twoja strona jest widoczna i w pełni użyteczna dla pacjentów! To doskonała baza do dalszego rozwoju strony i wprowadzania kolejnych udogodnień.

A co jeśli na niektóre pytania odpowiadasz przecząco? Wówczas zapewne zauważysz, że posiadanie własnej strony internetowej to ledwie pierwszy krok na drodze do sukcesu. Równie ważne jest jej uporządkowanie i odpowiednie wypromowanie w wyszukiwarce. Jeśli chcesz poprawić pozycję swojej placówki, zadbaj o jej obecność i uzupełnienie informacji na ZnanyLekarz.pl, w mediach społecznościowych oraz o dobre pozycjonowanie własnej strony internetowej.

Bądź widoczny bez ponoszenia kosztów

Czy zdarza się, że w ferworze codziennych obowiązków nie znajdujesz czasu na działania marketingowe i promowanie swojej placówki w Internecie? Skorzystaj z możliwości, które daje Ci ZnanyLekarz.pl! Załóż profil Twojej placówki i zwiększ jej widoczność online! Zyskasz w ten sposób dostęp do w pełni darmowego i intuicyjnego Pakietu Podstawowego! Dzięki niemu umieścisz na profilu placówki informacje, których poszukują pacjenci:

  • dodasz lekarzy przyjmujących w placówce,
  • wprowadzisz istotne dane (m.in. adres, stronę internetową, zakres usług i cennik),
  • dołączysz logotyp swojej placówki.

Zyskasz również dostęp do podstawowych statystyk i będziesz na bieżąco z nowymi opiniami dotyczącymi Twoich lekarzy - poinformujemy Cię o nich mailowo! A jeśli Twoja placówka posiada już profil na ZnanyLekarz.pl, zadbaj, by zawierał on powyższe dane. Pamiętaj, że dla pacjentów są to jedne z najważniejszych informacji przy poszukiwaniu lekarza oraz placówki.

Dodatkową możliwością, jaką daje Ci ZnanyLekarz.pl, jest włączenie kalendarza zapisów online do Twojej placówki. Dzięki niemu pacjenci wygodnie umówią wizyty 24/7.

Jakie jeszcze korzyści płyną z posiadania pakietu na ZnanyLekarz.pl? Profile na portalu są dostosowane zarówno do przeglądania na komputerze, jak i na smartfonie. Są także wysoko pozycjonowane: aż 70 000 wyników ze strony ZnanyLekarz.pl (np. nazwiska lekarzy) pojawia się jako pierwsze po wpisaniu w Google. Zakładając bezpłatny profil Twojej placówki na ZnanyLekarz.pl, a następnie dokładnie go uzupełniając, zapewnisz jej widoczność w Internecie!


Załóż Profil Bezpłatny