Dodaj cennik usług Twojego gabinetu!

zl-blog-cennik

Kilka miesięcy temu przeprowadziliśmy ankietę wśród pacjentów korzystających ze ZnanyLekarz.pl, w której zapytaliśmy m.in. o to, jakich informacji brakuje im w naszym serwisie. Aż 77% ankietowanych odpowiedziało, że chcieliby, aby lekarze na swoich profilach udostępnili cennik podstawowych usług. W odpowiedzi na tą potrzebę w ubiegłym tygodniu umożliwiliśmy lekarzom dodanie na profilach cen usług, a jednocześnie zmieniliśmy panel edycji profilu lekarza i placówki. Jak wygląda nowy panel edycji dla lekarza? Jak dodać cennik? O tym poniżej.

  • Uzupełnij informacje o sobie

Jeżeli chcesz uzupełnić swój profil, przejdź po zalogowaniu do zakładki Twój profil, następnie kliknij guzik Uzupełnij profil i wybierz O mnie. W tym miejscu dodasz lub zmienisz informacje takie jak specjalizacje, leczone choroby itd.

zl-blog-informacje

  • Dodaj adresy placówek

Jeżeli chcesz dodać adres nowej placówki, w której przyjmujesz, lub zmienić dane kontaktowe, zrobisz to wybierając zakładkę Adresy i cenniki, a następnie link Edytuj adres. Jeżeli chcesz usunąć adres placówki, wystarczy, że klikniesz link Już tu nie pracuję.

zl-blog-adresy kopia

  • Dodaj cennik usług w każdej placówce!

Cennik usług jest powiązany z placówką, w której przyjmujesz. Aby uzupełnić cenę w Twoim gabinecie, kliknij link Edytuj adres przy wybranej placówce. Zaraz poniżej informacji z danymi kontaktowymi, znajdziesz formularz cennika. Dodaj zabiegi i badania wykonywane w Twoim gabinecie i podaj zakres cenowy. Nie zapomnij zapisać wprowadzonych zmian!

zl-blog-cennik

Pamiętaj, że 77% naszych użytkowników czeka na informację o cenach Twoich usług!

Zobacz krótki film: Jak dodać cennik usług gabinetu?