Łatwiej, wygodniej i przyjemniej - poznaj nowe funkcje w Kalendarzu Wizyt!

021

Po blisko dwóch latach od uruchomienia usługi umawiania pacjentów online, panel lekarza korzystającego z Kalendarza Wizyt zmienia swój wygląd i rośnie o kolejne funkcjonalności. Nowa, przejrzysta lista wizyt jest wyposażona w dodatkowe opcje, które ułatwią zarządzanie kalendarzem wizyt i sprawią, że korzystanie z narzędzia będzie po prostu przyjemne. Co się zmieniło? Jak teraz działa panel lekarza? Oto lista najważniejszych zmian.

  • Jednym kliknięciem włącz widok nowej listy

Nowy panel Kalendarza Wizyt nie włącza się automatycznie. Jeżeli chcesz zacząć z niego korzystać, musisz samodzielnie przełączyć się na nową wersję listy wizyt. Nic prostszego - wystarczy kliknąć w link. Ponowne kliknięcie to powrót do poprzedniego widoku (za kilka tygodni "stary" widok zostanie całkowicie wyłączony).

01

  • Dowolnie filtruj listę wizyt

Jeżeli prowadzisz Kalendarz Wizyt dla kilku gabinetów,w prosty sposób wybierzesz z listy konkretną placówkę i sprawdzisz wizyty umówione do tego gabinetu.

02

Jednym kliknięciem wybierzesz także datę i sprawdzisz wizyty umówione danego dnia.

06

  • Wygodnie zarządzaj placówką

Teraz wszystkich lekarzy przyjmujących w placówce masz zgrupowanych pod jednym adresem. Jeżeli chcesz zobaczyć listę wizyt dla konkretnego lekarza, możesz szybko przefiltrować dane, wybierając interesujące Cię nazwisko.

07

  • Łatwo dopisuj nowych pacjentów

Nie musisz szukać już na liście terminu, na który chcesz zapisać pacjenta. Po prostu kliknij w przycisk Dopisz pacjenta, wybierz termin z kalendarza i podaj dane pacjenta, a informacja o wizycie pojawi się we wskazanym terminie.

03

Jeżeli dodasz telefon pacjenta i zaznaczysz opcję wysyłania SMS-ów, przypomnimy pacjentowi o wizycie wiadomością tekstową.

04

  • Szybko zmieniaj terminy wizyt

W przypadku pacjentów, których samodzielnie dopisujesz do kalendarza, masz teraz opcję szybkiej zmiany terminu. Klikasz w nazwisko danej osoby, wybierasz edytuj, a następnie zaznaczasz w kalendarzu nową datę i godzinę. Klikasz zapisz i gotowe! Jeżeli przy nazwisku pacjenta zaznaczyłeś opcję wysyłania SMS-ów, pacjent otrzyma przypomnienie o wizycie już ze zmienionym terminem.

05

  • Pracuj przyjemniej :)

Niezależnie od nowych funkcjonalności, nie sposób pominąć faktu, że nowy wygląd panelu Kalendarza Wizyt zdecydowanie bardziej cieszy oko, a praca z tym narzędziem jest teraz po prostu przyjemna. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub sugestie napisz do nas: info@znanylekarz.pl

 

Życzę miłego korzystania!

Zobacz darmowe demo Kalendarza Wizyt