lock-icon Tylko z Pakietem Premium

Włącz statystyki i kontroluj wyniki gabinetu

Chcesz mieć wgląd w swoje bieżące wyniki? Z Pakietem Premium otrzymasz dostęp do pełnych statystyk gabinetu. Na przejrzystych wykresach sprawdzisz np. liczbę wizyt i przychody. Dzięki temu łatwiej zdiagnozujesz obszary wymagające usprawnienia.

pl-lp-reports-header@2x
pl-lp-reports-content-dashboard-analytics@2x
pl-lp-reports-content-download-reports@2x

Analizuj wyniki i rozwijaj swój gabinet dzięki dokładnym raportom

Kluczowe wyniki gabinetu
Wszystkie najważniejsze statystyki gabinetu znajdziesz w jednym miejscu i porównasz miesiąc po miesiącu. Bez trudu sprawdzisz m.in. liczbę zreazliowanych i odwołanych wizyt, przychody, liczbę nowych i powracających pacjentów, wybierane przez nich metody płatności i wiele innych informacji.
Wyniki na wyciągnięcie ręki
Aby zajrzeć do wyników, wystarczy zalogować się na swój profil na ZnanyLekarz.pl. Dzięki temu masz je zawsze pod ręką. Możesz także wyeksportować wszystkie dane do pliku i ściągnąć raport na komputer lub smartfona.

pl-lp-reports-content-time-period@2X
pl-lp-reports-content-manage-consultations@2x
pl-lp-reports-content-custom-reports@2x

Jak działają statystyki?

Porównuj i ulepszaj swoje wyniki
Ustaw zakres dat i porównaj do poprzedniego okresu, aby sprawdzić, jak na przestrzeni czasu zmieniały się wyniki gabinetu. Pomoże Ci to zdefiniować swoje cele i poprawić rezultaty.
Dane ze wszystkich wizyt w jednym miejscu
Przyjmujesz pacjentów w kilku gabinetach lub placówkach? Możesz sprawdzić swoje zbiorcze statystyki lub porównać wyniki dla każdego adresu z osobna.
Spersonalizowany raport
Chcesz mieć dostęp do bardziej szczegółowych wyników? Żaden problem! Samodzielnie wybierzesz interesujące Cię dane, które mają pojawić się w raporcie, np. statusy wizyt, statusy płatności, czy metody płatności. Zarządzanie gabinetem nigdy nie było prostsze!

¨