5 powodów, dla których warto zainwestować w Pakiet Premium

Oszczędności

Pakiet Premium w serwisie ZnanyLekarz.pl jest za drogi? To niepotrzebna i niepewna inwestycja? Nic bardziej mylnego!

Jeśli zastanawiasz się nad wykupieniem Pakietu Premium, ale wydaje Ci się, że jego cena jest zbyt wygórowana… Zastanów się dobrze! Dlaczego? Ponieważ jest to narzędzie, dzięki któremu możesz wyeliminować albo mocno ograniczyć inne wydatki związane w bieżącym funkcjonowaniem gabinetu.

1. Profil jest Twoją profesjonalną wizytówką

Jako miejsce, w którym prezentujesz swoją osobę pacjentom, profil premium nie różni się od osobnej strony internetowej. Tak samo jak na własnej, zaprojektowanej od podstaw stronie zamieścisz na nim dane kontaktowe, informacje o doświadczeniu zawodowym, leczonych chorobach i wykonywanych zabiegach.

Koszt wykonania strony internetowej: od kilkuset do nawet kilkunastu tysięcy złotych.

2. Profil nie wymaga dodatkowego pozycjonowania

Wykonanie strony internetowej to dopiero początek - trzeba jeszcze sprawić, aby pacjenci na nią trafiali. A więc wypozycjonować. Tymczasem profil w serwisie jest automatycznie pozycjonowany wysoko przez Google.

Koszt wypozycjonowanie strony (przykładowe hasło: “stomatolog Warszawa”) - ok. 3 tysiące złotych. Proces trwa nawet kilka miesięcy.

3. Kalendarz Wizyt i Telerejestracja odciążają recepcję

W Pakiecie Premium otrzymujesz gratis Kalendarz Wizyt, umożliwaiający umawianie wizyt przez Internet już z poziomu profilu w serwisie i usługę Telerejestracji, dzięki której przeszkoleni konsultanci umówią wizyty telefoniczne. Dzięki temu odciążysz i zoptymalizujesz pracę recepcji, a jeśli jej nie posiadasz - oszczędzisz czas, dotąd poświęcany na zarządzanie grafikiem wizyt i rozmowy telefoniczne.

4. Pacjenci chętniej umawiają się na wizyty

Profile lekarzy posiadających Kalendarz Wizyt są pozycjonowane wyżej w wynikach wyszukiwania i chętniej odwiedzane przez pacjentów. Przekłada się to na większą liczbę umówionych wizyt… i większy zysk.

Wzrost liczby odwiedzin po aktywacji Kalendarza Wizyt: nawet 60 razy!

5. Optymalizujesz swój dzień pracy

Aktywny Kalendarz Wizyt przypomina pacjentom o umówionych wizytach. Dzięki temu spada liczba “zapominalskich”, którzy nie przychodzą na wizyty, ale też ich nie odwołują, blokując tym samym Twój grafik pracy. Takie niechciane “okienka” to przecież nie tylko stracony czas, ale i pieniądze - zamiast zastanawiać się, czy pacjent zapomniał o wizycie, czy tylko stoi w korku, mógłbyś przyjąć innego i zarobić.

Zmniejszenie liczby “zapominalskich”: nawet o 65%.


Przeczytaj także: Fakt czy mit: nie potrzebuję ZnanegoLekarza, skoro mam pacjentów