lock-icon WYBIERZ PLAN I AKTYWUJ

Kompletna dokumentacja pacjenta: pracuj szybciej, prościej i bezpieczniej

Tutaj znajdziesz pełną dokumentację swoich pacjentów. Od pojedycznych wizyt, po dokumenty i wymianę wiadomości.

Aktywuj kartę pacjenta Umów prezentację
Aktywuj kartę pacjenta
Łatwy i wygodny dostęp do karty pacjenta

Karta pacjenta i pełna dokumentacja dostępne za jednym kliknięciem

Wszyscy Twoi pacjenci będą mieli profil, w którym znajdziesz ich pełną dokumentację. Zapoznaj się z informacjami przed wizytą, takimi jak przyczyna i objawy, historia leczenia. Sprawdź przeszłe spotkania, dokumenty, wywiad, ostatnie rozmowy i finanse. Wszystko jest zorganizowane według sekcji, dzięki czemu z łatwością znajdziesz to, czego szukasz.

pl-ehr@2x
Kompletna dokumentacja w jednym miejscu

Twórz elektroniczne karty pacjenta, wystawiaj e-recepty i e-zwolnienia, przechowuj dokumenty

Dostosuj swoją dokumentację medyczną do swojego stylu pracy. Spersonalizuj je, uwzględniając tylko te pola, które są istotne dla Twojej pracy. Przesyłaj także dokumentację pacjentów, pliki i wystawiaj recepty online. Wszystko jest połączone, aby ułatwić Ci pracę i tylko Ty masz do tego dostęp.

pl-section-1-1
Bezpieczeństwo i kontrola dostępu

Bezpieczneg środowisko do przechowywania danych swoich pacjentów

ZnanyLekarz korzysta z najbardziej niezawodnych baz danych, aby zapewnić bezpieczeństwo informacji pacjentów. Oznacza to, że Twoje dane będą szyfrowane, chronione przed nieautoryzowanym dostępem i przechowywane zgodnie z zasadami RODO. Dzięki usłudze chmurowej Amazon Web Service możesz uzyskać dostęp do tych danych w dowolnym miejscu i z dowolnego urządzenia.

pl-section-2-1

Dodatkowe zasoby dla ciebie

icon-shield
Bezpieczny import danych pacjentów

Zaimportuj pacjentów z innego oprogramowania lub ze swojej książki telefonicznej. Nasz zespół pomoże Ci to zrobić bezpiecznie, a Twoje dane będą chronione przez stale aktualizowane kopie zapasowe i zapory ogniowe klasy przemysłowej.

icon-check
Check-in przed wizytą

Przed wizytą poproś o informacje, takie jak powód wizyty i alergie. Wyślij ankietę, którą pacjenci będą mogli wypełnić online, a odpowiedzi znajdziesz w swojej dokumentacji.

icon-clipboard
Szablony dokumentów

Twórz i zarządzaj dokumentacją, którą przekazujesz swoim pacjentom, taką jak wyciągi, upoważnienia i inne — wystawiaj i przechowuj dokumenty z ich profilu.

icon-pill
E-recepty

Wystawiaj recepty online i wysyłaj je do pacjentów SMS-em – nawet podczas konsultacji telemedycznych.

icon-social-connection
Udostępnianie historii medycznej pacjenta

Kiedy Twoi pacjenci potrzebują historii medycznej, możesz ją wygenerować za pomocą kilku kliknięć. Następnie łatwo wydrukujesz ją lub wyślesz w wiadomości.

icon-bank-note
Historia płatności

Sprawdź historię finansową każdego pacjenta w mgnieniu oka. Znajdź wszystkie ich spotkania i zrealizowane usługi oraz śledź status płatności.

Często zadawane pytania

Jak zacząć korzystać z dokumentacji pacjentów?

Karta pacjentów dostępna jest dla wszystkich użytkowników planów Starter, Plus i VIP/Premium. Aby aktywować dostęp, wybierz swój plan.

Czy ZnanyLekarz oferuje możliwość importowania istniejącej bazy danych pacjentów?

Tak, nie będziesz musiał ręcznie dodawać swoich pacjentów do ZnanyLekarz. Możesz zaimportować ich dane samodzielnie, poprzez proces importu dostępny w systemie lub liczyć na wsparcie naszego zespołu w tym procesie.

Czy ZnanyLekarz będzie miał dostęp do danych moich pacjentów?

ZnanyLekarz nie będzie miał dostępu do informacji o Twoim pacjencie. Informacje są zaszyfrowane i będą przetwarzane wyłącznie w celu świadczenia usług, które subskrybujesz. Platforma nigdy nie będzie wykorzystywać tych danych w żadnym innym celu ani nie udostępniać ich osobom trzecim. Więcej informacji znajdziesz w Polityce ochrony danych ZnanyLekarz.

Dzielę swoje konto z moją sekretarką. Czy mogę ograniczyć dostęp do dokumentacji pacjenta?

Tak, jesteś administratorem konta, który ustala uprawnienia dostępu do dokumentacji pacjenta. Po Twojej zgodzie Twój zespół będzie miał dostęp do danych kontaktowych i finansowych, a także poprzednich wizyt. Jednak tylko administrator konta może zarządzać informacjami medycznymi, aby zapewnić prywatność danych pacjenta.

Czy mogę dodać załączniki do dokumentacji pacjentów?

Tak, możesz załączać dokumenty, a także udostępniać dokumenty ze swojego profilu. Kiedy pacjenci przesyłają Ci dokumenty lub wyniki badań, możesz je przechowywać w folderze „Dokumenty”. Możesz także generować dokumenty takie jak potwierdzenia wizyt lekarskich, zwolnienia lekarskie, i udostępniaj je w wiadomościach.

Czy mogę zintegrować dokumentację pacjenta z wtyczkami innych firm?

Tak, ZnanyLekarz posiada zestaw wtyczek, które można zintegrować. Więcej informacji znajdziesz na stronie Integracje.

Umów bezpłatną konsultację

Podaj swoje dane, a przeprowadzimy cię przez darmową prezentację