lock-icon Tylko dla Klientów

Oprogramowanie medyczne dostosowane do potrzeb Twojej kliniki

Zwiększ liczbę wizyt pacjentów i buduj długoterminową lojalność, korzystając ze ZnanyLekarz dla placówek.

People

1,3 miliona

wizyt zarezerwowanych online przez ZnanyLekarz

icon-facility

1200

placówek korzystających z agendy

icon-check

63%

mniej nieodwołanych wizyt przez pacjentów

Daj się znaleźć pacjentom

Widoczność Twojej kliniki w Internecie jest kluczowa, ponieważ 69% pacjentów korzysta z Internetu w celu uzyskania informacji związanych ze zdrowiem. ZnanyLekarz pomaga zwiększyć widoczność placówki w Internecie zarówno w Google, jak i na naszej platformie, najpopularniejszym portalu dla pacjentów w Polsce.

Language=pl-google-results-clinics@2x

Buduj reputację online

Przed rezerwacją wizyty 82% pacjentów czyta opinie w Internecie. Twoja placówka może zwiększyć liczbę rezerwacji, prezentując zebrane opinie oraz wysyłając automatyczne wiadomości z prośbą o opinię po każdej wizycie za pośrednictwem naszego programu.

pl-profile-clinic-opinions-survey@2x

Rejestracja wizyt online 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Uruchom kalendarz online, aby pacjenci mogli umawiać się na wizyty w dogodny dla siebie sposób i za pośrednictwem różnych kanałów. Oszczędza to czas i poprawia komfort pacjentów, ponieważ aż 69% deklaruje chęć rejestracji na wizyty poza godzinami pracy placówki.

pl-profile-doctor-booking-services-1@2x

Usprawnij komunikację z pacjentami

Bądź w kontakcie z pacjentami, wysyłając informacje zdrowotne, promocje i przypomnienia o wizytach kontrolnych. Budowanie lojalności jest 5 razy tańsze niż pozyskiwanie nowych pacjentów.

pl-reminder-sms-patient-mobile@2x

Zmniejsz liczbę nieobecności i odwołanych wizyt

Możesz zmniejszyć liczbę no-shows nawet o 65%, automatyzując przypomnienia o spotkaniach i odzyskując 70% czasu utraconego w wyniku odwołań wizyt. Pozwól pacjentom zarządzać swoimi rezerwacjami i zwiększ efektywność.

pl-booking-confirmation-no-show-patient-mobile@2x

Najczęściej zadawane pytania - i odpowiedzi na nie

Mamy już oprogramowanie do zarządzania, ale chcę być na ZnanyLekarz. Jakie rozwiązanie mi proponujecie?

Z ogrogramowania ZnanyLekarz można korzystać niezależnie od już posiadanego systemu. Uzupełniamy Twoje narzędzie o rozwiązanie, które pozwoli Ci oferować rezerwację wizyt online w ZnanyLekarz, Google Moja Firma lub sieciach społecznościowych oraz efektywnie i bezpiecznie zarządzać pacjentami i komunikować się z nimi.

Czy mogę zaimportować do ZnanyLekarz dane pacjenta, które już posiadam?

Oczywiście! To bardzo ważny krok, aby rozpocząć korzystanie ze wszystkich funkcjonalności, jakie oferuje nasz system. Import pacjentów jest bardzo prosty, a w przypadku trudności, zawsze możesz skorzystać z pomocy naszego konsultanta.

Mam klinikę i chcę zapewnić moim specjalistom większą widoczność. Czy mogę do tego wykorzystać ZnanyLekarz?

Tak. ZnanyLekarz zapewni dodatkową widoczność twoich specjalistów w Internecie i pozwoli oferować rezerwację wizyty u nich w kilku kanałach online. 

Czy ZnanyLekarz przestrzega ogólnego rozporządzenia o ochronie danych?

Tak, w ZnanyLekarz bardzo poważnie podchodzimy do bezpieczeństwa danych naszych klientów i ich pacjentów. Dlatego wszystkie nasze usługi i narzędzia spełniają protokoły bezpieczeństwa wymagane przez Unię Europejską. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wypełnij ponizszy formularz, aby nasi konsultanci skontaktowali sie z Tobą i zaprezantowali Ci dostępne rozwiązania.

Aktywuj oprogramowanie dla Twojej placówki!

Podaj swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą i zaprezentujemy jak to działa, oraz odpowiemy na wszystkie pytania.