Wybierz najlepsze rozwiązanie dla swojej placówki

Pakiet Premium

Pakiet Premium

dla placówek, które szukają kompleksowego narzędzia do zarządzania i promocji online

 • Korzystaj z Profilu Premium i rozbudowanej promocji placówkiZ Profilem Premium Twoja placówka będzie wyżej pozycjonowana i częściej wyszukiwana przez pacjentów. Zyskasz także możliwość uzupełnienia profilu o dodatkowe informacje: bezpośredni numer telefonu do rejestracji, nielimitowaną liczbę zdjęć i wiele więcej.
 • Udostępnij kalendarz do umawiania wizyt online 24/7Pozwól pacjentom na samodzielną rezerwację wizyt przez Internet. Zarządzaj umówionymi wizytami, grafikami specjalistów i dostępnością gabinetów w Systemie od ZnanyLekarz. Ułatw komunikację między specjalistami a pacjentami dzięki funkcji czatu.
 • Automatycznie pozyskuj opinie od pacjentówKażdy pacjent po wizycie zostanie poproszony SMS-em o dodanie opinii na profilu Twojego specjalisty. Dzięki temu zyskasz więcej opinii i 2x szybciej zbudujesz wizerunek placówki online.
 • Zmniejsz wskaźnik no-show dzięki automatycznym przypomnieniom o wizycieDzięki automatycznym przypomnieniom SMS pacjenci nie zapomną o zbliżającym się terminie wizyty. Zmniejszysz liczbę osób, które nie docierają do placówki i zredukujesz liczbę okienek w grafikach specjalistów.
 • Daj się wyręczyć TeleRejestracji, która obsłuży zapisy telefoniczneOdbierzemy za Twoją rejestrację 99,5% połączeń na numery dostępne na profilach Twoich specjalistów i umówimy wizyty.
 • Bezpiecznie gromadź i przechowuj elektroniczne dane pacjentówTwoi lekarze zyskają dostęp do Elektronicznej Dokumentacji Medycznej: karty pacjenta z historią wizyt, bazy kodów ICD‑10, ICD-9, ICF, bazy leków i systemu eWUŚ oraz możliwość wystawiania e‑ZLA, e‑recept i e‑skierowań.
 • Zaoferuj pacjentom konsultacje onlineW kilku krokach uruchomisz w swojej placówce konsultacje online. Dzięki temu pacjenci będą mogli umówić się na bezpieczną wizytę zdalną, a Twoi lekarze i specjaliści poprowadzą je w dowolnym miejscu i czasie.
 • Dodaj widget do umawiania wizyt na stronie www placówkiPacjenci w prosty sposób umówią się do Twoich specjalistów na wizytę bezpośrednio przez stronę www placówki.
Zobacz więcej

Cena kalkulowana indywidualnie

Otrzymaj ofertę Zobacz demo
 • Korzystaj z Profilu Premium i rozbudowanej promocji placówki
 • Z Profilem Premium Twoja placówka będzie wyżej pozycjonowana i częściej wyszukiwana przez pacjentów. Zyskasz także możliwość uzupełnienia profilu o dodatkowe informacje: bezpośredni numer telefonu do rejestracji, nielimitowaną liczbę zdjęć i wiele więcej.
 • Udostępnij kalendarz do umawiania wizyt online 24/7
 • Pozwól pacjentom na samodzielną rezerwację wizyt przez Internet. Zarządzaj umówionymi wizytami, grafikami specjalistów i dostępnością gabinetów w Systemie od ZnanyLekarz. Ułatw komunikację między specjalistami a pacjentami dzięki funkcji czatu.
 • Automatycznie pozyskuj opinie od pacjentów
 • Każdy pacjent po wizycie zostanie poproszony SMS-em o dodanie opinii na profilu Twojego specjalisty. Dzięki temu zyskasz więcej opinii i 2x szybciej zbudujesz wizerunek placówki online.
 • Zmniejsz wskaźnik no-show dzięki automatycznym przypomnieniom o wizycie
 • Dzięki automatycznym przypomnieniom SMS pacjenci nie zapomną o zbliżającym się terminie wizyty. Zmniejszysz liczbę osób, które nie docierają do placówki i zredukujesz liczbę okienek w grafikach specjalistów.
 • Daj się wyręczyć TeleRejestracji, która obsłuży zapisy telefoniczne
 • Odbierzemy za Twoją rejestrację 99,5% połączeń na numery dostępne na profilach Twoich specjalistów i umówimy wizyty.
 • Bezpiecznie gromadź i przechowuj elektroniczne dane pacjentów
 • Twoi lekarze zyskają dostęp do Elektronicznej Dokumentacji Medycznej: karty pacjenta z historią wizyt, bazy kodów ICD‑10, ICD-9, ICF, bazy leków i systemu eWUŚ oraz możliwość wystawiania e‑ZLA, e‑recept i e‑skierowań.
 • Zaoferuj pacjentom konsultacje online
 • W kilku krokach uruchomisz w swojej placówce konsultacje online. Dzięki temu pacjenci będą mogli umówić się na bezpieczną wizytę zdalną, a Twoi lekarze i specjaliści poprowadzą je w dowolnym miejscu i czasie.
 • Dodaj widget do umawiania wizyt na stronie www placówki
 • Pacjenci w prosty sposób umówią się do Twoich specjalistów na wizytę bezpośrednio przez stronę www placówki.
 • Otrzymaj ofertę
Zobacz więcej

Oblicz swój potencjalny zysk na kalkulatorze. Sprawdź, jaką kwotę możesz wygenerować, dzięki rozwiązaniom od ZnanyLekarz.


Korzyści naszych rozwiązań:

Lock
Bezpieczeństwo przechowywania danych

Twoje dane będą szyfrowane, przechowywane zgodnie z RODO i zabezpieczone przed utratą oraz kradzieżą. Nie będą udostępniane innym podmiotom.

support
Dedykowany zespół wsparcia

Nasi opiekunowie zadbają o rozwój profilu Twojej placówki. Zyskasz także wsparcie techniczne.

puzzle
Możliwość integracji systemu

Zarządzaj pracą placówki i wszystkimi umówionymi wizytami z jednego miejsca. Integrujemy się z 36 oprogramowaniami.

book-open
Dostęp do materiałów edukacyjnych

Zyskasz dostęp do materiałów dla managerów placówek: eksperckich artykułów, wideo, infografik, e‑booków i bezpłatnych szkoleń.

SmilingFace
Bez ukrytych kosztów

Informację o cenie i zakresie funkcji otrzymujesz w momencie podpisywania umowy. Zawierasz ją na określony czas, po którym możesz zrezygnować ze współpracy z nami.


Zaufało nam ponad 1000 klientów w 10 krajach

Możliwość zarezerwowania wizyty z poziomu smartfona lub komputera to jeden z kluczowych czynników, dla których zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z portalem ZnanyLekarz.pl. (...) Zależy nam, żeby kontakt z nami był dla pacjenta maksymalnie wygodny.

Serwis ZnanyLekarz.pl daje lekarzom i placówkom medycznym możliwość otwarcia się na świat, niezależnie od ich wielkości. Umożliwia wyjście poza ramy standardowego działania. Polecam współpracę ze ZnanyLekarz.

Kalendarz wizyt jest profesjonalnym narzędziem do zarządzania czasem pracy lekarzy i asysty. Stanowi duże wsparcie, szczególnie w kilkustanowiskowych gabinetach. (...) W dzisiejszych czasach brak możliwości umówienia się na wizytę online jest ograniczeniem.

Lekarze z Centrum Medycznego GlivClinic są zadowoleni z pracy w Systemie od ZnanyLekarz. (...) Opiekun ze strony ZnanegoLekarza kompetentnie rozwiewa ewentualne wątpliwości i, co jest nie do przecenienia, jest dostępny w każdej krytycznej sytuacji.

Od momentu uruchomienia Pakietu Premium liczba odwiedzin profili lekarzy niemal się podwoiła. W wybranych przypadkach mieliśmy między 20% a 30% umówionych wizyt ze ZnanyLekarz.pl. Kilku specjalistów zwiększyło liczbę dni, w których przyjmują.

Często zadawane pytania

faqs
Pytania ogólne
Jaki jest całkowity miesięczny koszt?

Cena kalkulowana jest indywidualnie, a oferta dopasowywana do potrzeb każdej placówki.


Na jaki okres podpisywana jest umowa?

Umowa podpisywana jest na 12 miesięcy (to optymalny czas na uzyskanie największych korzyści z naszych rozwiązań). Po ich upływie umowa automatycznie przechodzi na czas nieokreślony, z miesięcznym okresem wypowiedzenia.


W jaki sposób wysyłana jest faktura?

Faktury wysyłamy bezpośrednio na adres mailowy. Co więcej, masz stały dostęp do wszystkich faktur z poziomu swojego profilu.


calendar
System od ZnanyLekarz
Jak działa kalendarz online?

Pacjenci zyskają możliwość umawiania wizyt 24/7, które automatycznie pojawią się w systemie placówki. Tych, którzy wolą zadzwonić, obsłużymy i dopiszemy do kalendarzy Twoich specjalistów. Umówiony pacjent otrzyma potwierdzenie i przypomnienie SMS o zbliżającym się terminie. A jeśli odwoła wizytę, powiadomimy oczekujące osoby o wolnym terminie, by szybko zapełnić okienko w grafiku.


Czy kampanie e-mail i SMS do pacjentów są dodatkowo płatne?

Nie, w ramach systemu możesz wysłać e-maile i SMSy bez dodatkowych opłat.


Czy Elektroniczna Dokumentacja Medyczna jest bezpieczna?

Dane Twoich pacjentów przechowywane są zgodnie z RODO. Ty decydujesz o poziomach dostępu dla lekarzy i personelu. Dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu dane pacjentów są chronione przed nieautoryzowanym dostępem. Co więcej, za sprawą rozwiązania chmurowego Microsoft Azure, masz bezpieczny dostęp do swoich danych z każdego urządzenia i miejsca na świecie.


phone-ring
ZNANYLEKARZ PHONE
Czy wybierając ZnanyLekarz Phone zachowam dotychczasowy numer do placówki?

Tak, dotychczasowy numer pozostanie bez zmian. W ramach usługi zyskasz też możliwość wygenerowania dodatkowych numerów telefonu do Twojej placówki. Wykorzystanie ich w kanałach marketingowych pozwoli śledzić liczbę połączeń i umówionych z nich wizyt. Dzięki temu dowiesz się, które kampanie generują największy ruch telefoniczny w Twojej placówce, a które nie przynoszą oczekiwanych zysków.


Jakich urządzeń potrzebuję, aby korzystać ze ZnanyLekarz Phone?

Do obsługi ZnanyLekarz Phone wystarczy jedynie komputer oraz słuchawki z mikrofonem, by odbierać i wykonywać połącznia. Można korzystać także z telefonu VoIP. Nasi technicy pomogą w doborze aktualnie dostępnych na rynku modeli. Aby obsługiwać ZnanyLekarz Phone, niezbędne jest także łącze internetowe o przepustowości nie mniejszej niż 1 Mb/s.


W jaki sposób zmierzę skuteczność kampanii marketingowych?

System generuje numer telefonu dla każdego kanału marketingowego, pozwala śledzić liczbę połączeń i umówionych z niego wizyt. Dzięki temu dowiesz się, które kampanie generują największy ruch telefoniczny w Twojej placówce, a które nie przynoszą oczekiwanych zysków.


Facility
Pakiet Premium
Kupiłem Pakiet Premium i co dalej?

O rozwój profilu Twojej placówki będzie dbał dedykowany opiekun, który nauczy Ciebie i Twój Zespół, jak korzystać z grafiku wizyt oraz pokaże wszystkie funkcjonalności dostępne w Pakiecie Premium. Po zakupie Pakietu Premium otrzymasz automatyczny e-mail z linkiem do jego aktywacji. Twój Opiekun skontaktuje się z Tobą w ciągu 3 dni roboczych, w dogodnym dla Ciebie terminie.


Gdzie znajdę regulamin usług Pakietu Premium?

Regulamin jest dostępny na tej stronie: https://www.znanylekarz.pl/regulamin.


Czy na profilu będzie widoczny mój numer telefonu?

Na profilu placówki będzie widoczny numer telefonu do Twojej rejestracji. Jednak na profilach promowanych przez Ciebie lekarzy jedynym wyświetlanym numerem będzie ich indywidualny numer do TeleRejestracji. Profesjonalni konsultanci odbiorą telefony od pacjentów i zapiszą ich w grafiku wizyt Twojej placówki. W sytuacji, gdy pacjent zadzwoni poza godzinami pracy, będzie mógł zostawić wiadomość na automatycznej sekretarce. Godziny pracy TeleRejestracji: pon.-pt. 8-20, sob. 9-16.


Jak TeleRejestracja będzie współpracować z moją recepcją?

Recepcja odbierze telefony z głównego numeru placówki, podanego na jej profilu. Z kolei TeleRejestracja odbierze połączenia z dedykowanych numerów specjalistów, widocznych na ich profilach na ZnanyLekarz.pl, i zapisze pacjentów na wizyty. Recepcja znajdzie wszystkie informacje o pacjentach i grafikach lekarzy w jednym miejscu - systemie. W prosty sposób dopisze lub zmieni termin wizyty. Zyska też opcję zablokowania zapisu online osobom, które notorycznie nie przychodzą na konsultacje.