Biblioteka

Przeglądaj interesujące artykuły, tematy, filmy oraz infografiki.

Usprawnienie pracy gabinetu poradnik
Jak wygodnie pracować, osiągając przy tym wymierne rezultaty?

Obecność specjalisty w Internecie to dzisiaj konieczność, od której warto zacząć budowanie wizerunku i rozwijanie swojej indywidualnej praktyki. Jednak samo stworzenie profilu w popularnym serwisie to nie wszystko. Kluczem do sukcesu jest dobre zarządzanie dostępnymi zasobami: kalendarzem do umawiania wizyt, udostępnionymi terminami dla pacjentów i źródłami informacji dla pacjentów, np. stroną www. 

Na początek przyjrzyjmy się lepiej 3 prostym krokom:

korzystanie z kalendarza

Korzystaj z praktycznego kalendarza na co dzień

Sekretem dotarcia do nowych pacjentów są opinie Twoich aktualnych pacjentów. Aby je zdobyć, zapisuj pacjentów na wizyty w praktycznym kalendarzu. Wybierając kalendarz ZnanyLekarz masz pewność, że do każdego z nich wyślemy prośbę o opinię - koniecznie dodaj więc jego numer telefonu lub e-mail. Co siódmy pacjent chętnie ją zostawi, więc szybko zyskasz nawet kilkadziesiąt opinii.

Dobrą praktyką jest też zapisywanie pacjenta na kolejny termin od razu po zakończeniu wizyty. Nie martw się - wyślemy mu powiadomienie, aby nie zapomniał o spotkaniu.

 

umawianie wizyt online

Aktywnie zachęcaj swoich pacjentów do umawiania się online

Jeśli chcesz odnieść sukces, przekonaj Twoich pacjentów do samodzielnych zapisów online - na Twoim profilu w ZnanyLekarz.pl. Zadbaj o to, by Twój kalendarz był aktywny, a wszystkie widoczne w nim terminy były aktualne. Zarówno pacjentów, których zapiszesz na wizytę w kalendarzu, jak i tych, którzy umówią się samodzielnie, poprosimy po wizycie o opinię - więc bez obaw, nie musisz robić tego samodzielnie!

Dodatkową korzyścią z posiadania kalendarza jest to, że Twój profil pojawi się wyżej w wynikach wyszukiwania - nagradzamy tak lekarzy, którzy korzystają z kalendarza na co dzień i mają nowe opinie.

 

widget na stronie www

Zadbaj o widget ZnanyLekarz.pl na swojej prywatnej stronie

Czasami pacjenci lądują na Twojej prywatnej stronie internetowej. Dodając widget ZnanyLekarz.pl, dasz im możliwość umówienia się na wizytę online - w zdecydowanej większości to właśnie w tym celu szukają Cię w internecie. Dodatkowo pacjenci będą mogli zapisać się na wizytę w czasie, gdy dodzwonienie się do Ciebie nie jest możliwe, np. późnym wieczorem.


Poznaj więcej sposobów na osiąganie najlepszych rezultatów i sprytne prowadzenie gabinetu! Pobierz bezpłatnego e-booka: Pobierz »

Szkolenia online Sprawdź ofertę bezpłatnych szkoleń dla lekarzy i specjalistów
Materiały do pobrania Pobierz bezpłatne poradniki przygotowane przez ekspertów

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!