lis 15, 2022

Profil Premium - daj się znaleźć pacjentom

Największe wyzwania managera placówki to dbałość o widoczność w sieci i dostępność usług. Nowy Profil Premium znacznie to ułatwia.

 

Profil Premium to najlepsze narzędzie do przedstawienia placówki i wygodnego umówienia wizyty. Z tym większą radością informujemy o najnowszych zmianach. Dzięki nim Profil Premium stał się jeszcze bardziej przyjazny dla odbiorców (czyli Twoich pacjentów, zarówno obecnych, jak i potencjalnych). Zyskał też większą przejrzystość i łatwość w umawianiu wizyt bezpośrednio według specjalizacji.

ZnanyLekarz.pl to miejsce, w którym zbudujesz wizerunek swojej placówki

Nowy Profil Premium placówki nie jest już prostą listą lekarzy. Teraz to miejsce, w którym możesz pokazać swoją placówkę kompleksowo.

nowy profil premium placówki znanylekarz (4)

Przedstawisz mocne strony, wypromujesz swoją ofertę, zbudujesz zaufanie i ułatwisz pacjentom rezerwację wizyt w Twojej placówce. Co więcej: zamiast lekarzy najpierw wyświetlamy listę usług. Dzięki temu…

Stworzyliśmy miejsce do rezerwacji wizyt bezpośrednio w placówce

Profil zaczyna się teraz od sekcji usług. Zachęcamy pacjentów do rezerwacji usługi zamiast wyboru konkretnego lekarza. Nawet jeśli wybiorą specjalistę z listy, nie zostaną przekierowani do profilu specjalisty.

nowy profil premium placówki znanylekarz (2) Zamiast tego pozostaną na profilu placówki i otworzy się nowe okienko, gdzie będą mogli przeczytać opis tego lekarza oraz podejrzeć jego oceny z placówki.

Nowy wygląd Profilu Premium dla Placówki to jeszcze łatwiejsza rejestracja online!
Gdy pacjent wybierze usługę z listy, jest ona również wstępnie wybierana w widżecie rezerwacji. W ten sposób proces rezerwacji jest uproszczony i pomaga poprawić konwersję.

Nowy Profil Premium dla placówek. Co się zmieniło?

  • Większa funkcjonalność i użyteczność: usługi zajmują pierwszą część profilu, dzięki czemu pacjenci mogą szybko znaleźć to, czego szukają.
  • Maksymalna konwersja: gdy pacjent kliknie na Specjalistę, nie zostanie przekierowany do swojego profilu, ale będzie kontynuował nawigację do Twojej Placówki, skąd będzie mógł zarezerwować wizytę.
  • Ułatwiona rezerwacja wizyt: po wybraniu usługi z listy pacjent zostanie przekierowany bezpośrednio na stronę w celu sfinalizowania rezerwacji.
  • Lepsza prezentacja placówki: sekcja O nas i wzbogacone zdjęcia, aby pacjenci mogli łatwo zapoznać się z Twoją kliniką i marką, odkrywając jej przestrzeń i organizację jeszcze przed pierwszą wizytą.

Wiele sekcji oraz całościowy wygląd placówkowych Profili Premium zostało ulepszonych! Dzięki temu dajemy jeszcze większe pole do popisu pod względem przedstawienia pacjentom przez placówki swojej działalności! Wykorzystaj je i rozwijaj swoją placówkę ze ZnanyLekarz.

 

Sprawdź możliwosci Profilu Wyróżnionego

Profil Premium dla placówki - dlaczego warto?

Pytanie nie brzmi, dlaczego warto mieć Profil Premium placówki w ZnanyLekarz.pl lecz...czy możesz sobie pozwolić, aby go nie mieć?

ZnanyLekarz.pl to największy i najbardziej zaufany przez pacjentów portal, na którym poszukują oni lekarzy, specjalistów i...po prostu pomocy oraz porady. Każdego miesiąca ZnanyLekarz.pl odwiedza ponad 13 mln pacjentów, umawiając online około 1 mln wizyt. Chętnie korzystają też z sekcji pytania i odpowiedzi, gdzie anonimowo mogą zadać pytania specjalistom.

ZnanyLekarz.pl to także najczęściej pojawiający się wynik dla różnych zapytań w wyszukiwarce Google.

Budowanie silnej pozycji i dobrej widoczności w wyszukiwarkach Google wymaga czasu i pieniędzy. Dlaczego nie wykorzystać pozycji kogoś, kto już tam jest? ZnanyLekarz zawsze znajduje się w TOP 3 dla fraz typu „specjalizacja i miasto”. Zarówno dla połączenia specjalizacja + miasto, jak i placówka + miasto, listy i wpisy na ZnanyLekarz.pl stanowią jeden z najbardziej widocznych wyników wyszukiwania. Innymi słowy: mając Profil Premium korzystasz z wysokich pozycji ZnanyLekarz.pl.

dermatolog_warszawa_search

Dlatego...jeśli chcesz zadbać o swoją widoczność w sieci i skutecznie docierać do pacjentów - zadbaj o swój Profil Premium w ZnanyLekarz.pl. Przejdź do kompendium wiedzy o Profilu Premium i dowiedz się jak zbudować skuteczny i doskonale widoczny profil Twojej placówki.