Usprawnij z nami pracę placówki medycznej!

Serwis ZnanyLekarz.pl kojarzony jest głównie z opiniami wystawianymi lekarzom przez pacjentów. Wiele osób widzi w nim również narzędzie umożliwiające wygodne umówienie wizyty. Tymczasem serwis otwarty jest nie tylko na pacjentów i indywidualnych lekarzy: ZnanyLekarz.pl ma wiele do zaoferowania również placówkom medycznym.

35 tys. placówek medycznych

ic_35_1.tys.pngW bazie serwisu znajdują się obecnie profile niemal 35 tysięcy placówek medycznych. Większość z nich zawiera tylko podstawowe, dostępne w Internecie dane (jest tak w przypadku niemal 33 tysięcy profili). Każdy właściciel lub osoba zarządzająca placówką może jednak dokonać weryfikacji profilu, aby zarządzać nim samodzielnie, dodawać i aktualizować dane oraz umożliwić pacjentom umawianie wizyt z poziomu serwisu..

Dlaczego warto?

ic_35.tys.pngZnanyLekarz.pl to naturalne miejsce do promowania placówki medycznej. Co miesiąc serwis odwiedzany jest przed ponad 3.5 miliona pacjentów, którzy umawiają za jego pośrednictwem blisko 150 tysięcy wizyt. Obecność w ZnanyLekarz.pl jest odpowiedzią na potrzeby pacjentów, którzy w wyborze lekarza kierują się dziś nie tylko ceną, ale też jakością (wyrażaną m.in. przy pomocy pozytywnych opinii) i dostępnością. Wiarygodne informacje i możliwość wygodnego umówienia wizyty mogą zaważyć na wyborze właśnie Twojej placówki.

Wymierne korzyści

Wykorzystując Kalendarz Wizyt - oferowane przez serwis ZnanyLekarz.pl narzędzie do zarządzania wizytami - nie tylko usprawnisz bieżącą pracę placówki. To też wymierna korzyść biznesowa. Dzięki możliwości umawiania wizyt online pacjenci nie są ograniczeni godzinami pracy recepcji (30% wszystkich rezerwacji na ZnanyLekarz.pl jest dokonywanych w godz. 19.00 - 7.00). Dzięki systemowi przypomnień SMS odsetek “zapominalskich”, którzy nie przychodzą na umówione wizyty nie odwołując ich, zmniejsza się nawet o 65%. A to oznacza mniej “okienek”, blokujących terminy pacjentom, którzy zapłaciliby za wizytę. Kalendarz Wizyt nie oznacza w żadnym razie zamknięcia się na pacjentów, którzy preferują telefoniczne umawianie spotkań - obsłuży ich profesjonalna TeleRejestracja (przeszkoleni konsultanci, dostępni przez 16h na dobę 7 dni w tygodniu). Nie wszyscy mogą umawiać się na wizyty w godzinach pracy recepcji Twojej placówki. Dzięki wykorzystaniu narzędzi oferowanych przez ZnanyLekarz.pl nie tylko wyjdziesz naprzeciw pacjentom, ale też odciążysz recepcję. Problem nieodebranych połączeń przestanie istnieć.

Trzymaj rękę na pulsie!

Dzięki rozbudowanym statystykom zobaczysz, do których lekarzy próbuje umówić się najwięcej pacjentów. Pozwoli to zoptymalizować grafik pracy placówki. Za każdym razem, gdy pacjent wystawi opinię zatrudnionemu przez Ciebie lekarzowi, zostaniesz o tym powiadomiony - ułatwia to zarządzanie wizerunkiem placówki (warunkiem jest powiązanie profili lekarzy w serwisie z profilem placówki). Co warte podkreślenia, narzędzia oferowane przez serwis ZnanyLekarz.pl można zintegrować z popularnym oprogramowaniem dla placówek medycznych: Estomed, OptiMed24 (Comarch), Ka-Med, e-Recepcja, Blue-Note, Borasoft, Eureka, Eurosoft, FELG, Infomed, Kamsoft OSOZ, Lab-bit, Luxmed, Medicus, Medsoft, Meedy, Prodentis, QBS Qklinika-300.

 
Sprawdź, jak ZnanyLekarz.pl może pomóc usprawnić pracę Twojej placówki.

Sprawdź