mar 18, 2015

Umówiliśmy już 1 milion wizyt!

1 milion wizyt w 2015 r

Uwaga: wpis archiwalny (2015 r.). W 2020 r. przez ZnanyLekarz.pl umówiono ponad 6,5 miliona wizyt

Niespełna 3 lata temu zdecydowaliśmy się uruchomić w naszym serwisie możliwość umawiania wizyt online. Od tego czasu za pomocą ZnanyLekarz.pl umówiono już milion wizyt! Co więcej - z miesiąca na miesiąc rośnie liczba pacjentów, którzy wybierają taki sposób rezerwacji. Zachęcamy do obejrzenia historii miliona wizyt w ZnanyLekarz.pl.

Historia 1 miliona wizyt w filmowym skrócie - zobacz

 

 

Dlaczego pacjenci tak chętnie wybierają możliwość rezerwacji online?

Najczęściej powtarzane słowa w opiniach pacjentów, którzy umówili wizytę poprzez portal ZnanyLekarz.pl, to "szybko" i "wygodnie". Przyzwyczailiśmy się do tego, że wiele usług możemy szybko i sprawnie zarezerwować przez internet: hotel, wizyta w muzeum, podróż samolotem lub pociągiem. Sprawdzasz wolne terminy, wybierasz dostępną pasującą Ci datę, otrzymujesz potwierdzenie. Podobne zalety wskazują pacjenci korzystający z naszego serwisu.

  • możliwość umówienia wizyty z każdego miejsca o dowolnej porze

W niedzielę wieczorem, w drodze do pracy, gdy akurat boli - dzięki kalendarzowi wizyt online pacjenci mogą zapisać się do lekarza niezależnie od godzin pracy recepcji. To bardzo ważne, bo z naszym analiz wynika, że aż 30% wizyt umówionych w naszym serwisie to rezerwacje dokonane poza standardowymi godzinami pracy gabinetów.

  • czytelny grafik i możliwość wyboru dogodnego terminu

Najbliższe wolne terminy są dobrze widoczne w kalendarzu wizyt, dzięki czemu pacjent sam może szybko wybrać dzień i godzinę, w której chciałby odbyć konsultację. Z pewnością łatwiej jest mu podjąć decyzję, gdy ma przed oczami czytelny tygodniowy grafik, niż gdy słyszy propozycje terminów od recepcji i musi szybko wybrać datę przez telefon.

  • znika problem nieodebranych telefonów

Pacjenci zazwyczaj nie wiedzą, w jakich godzinach powinni dzwonić do lekarza, aby ten mógł odebrać. Zresztą, jak wynika z naszego badania, aż 44% z połączeń i tak nie zostaje odebrana. Internetowy Kalendarz Wizyt pozwala uniknąć kłopotliwego oddzwaniania.

  • praktyczne przypomnienia SMS

Nie tylko dla lekarzy przypomnienia SMS to przydatne narzędzie. Pacjenci również doceniają wiadomości przypominające im o umówionej wizycie. A także możliwość łatwego odwołania wizyty, gdyby nagle okazało się, że termin nie pasuje.

  • wszystko w jednym miejscu

Dzięki kalendarzowi online pacjenci mogą umówić wizytę od razu na tej samej stronie, na której znaleźli lekarza i zapoznali się z zakresem jego usług. Nie trzeba wracać do Google w poszukiwaniu danych kontaktowych czy dodatkowych informacji.

  • prostota, wygoda i nowoczesność

Umówienie wizyty jest intuicyjne i trwa mniej niż 2 minuty. Nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania czy podawania wrażliwych danych. A rezerwacji można dokonać nawet z poziomu swojego smartfona.


Poznaj wszystkie korzyści Systemu zarządzania wizytami.
Zobacz bezpłatne demo →