Ile kosztuje ZnanyLekarz? - odkrywamy szczegóły oferty

Ile kosztuje Profil Promowany i co daje? Za co płacisz kupując oprogramowanie gabinetowe ZnanyLekarz? A za co nie zapłacisz dodatkowo?

 

Zacznijmy od tego, jakie opcje masz do wyboru i jak pomogą Ci one w codziennej pracy i rozwoju praktyki. Oczywiście sprawdzisz te informacje w cenniku (dostępny tutaj). Jednak z rozmów z nowymi użytkownikami ZnanyLekarz wynika, że często nie zdają sobie oni sprawy z ilości funkcji, które mają do dyspozycji. Tym samym nie są w stanie wykorzystać pełnego potencjału, jakie dają im narzędzia w postaci promowanego profilu na ZnanyLekarz.pl, czy funkcji oprogramowania gabinetowego ZnanyLekarz dla lekarzy.

Jakie są różnice między profilem podstawowym a płatnym na ZnanyLekarz? 

Profil podstawowy a profil promowany ZnanyLekarz

 

Pełny pakiet funkcjonalności oraz dostępne plany sprawdzisz na stronie ZnanyLekarz dla Lekarzy.

Kluczowe korzyści podstawowego profilu na ZnanyLekarz.pl:

Zyskujesz widoczność w sieci

Jesteś widoczny na największym w Polsce portalu, z którego korzystają pacjenci szukający lekarza, specjalisty lub placówki. Obecnie to ok. 14 mln wizyt miesięcznie. Ponieważ ZnanyLekarz zawsze pojawia się wysoko w wynikach wyszukiwania Google, pojawi się tam również Twój Profil Promowany. 


Możesz zacząć budować wizerunek eksperta

Odpowiadaj na publiczne pytania pacjentów. Dla pacjentów ważne jest doświadczenie specjalisty, jego wykształcenie i wiedza. Jednak coraz więcej osób zwraca uwagę na stosunek lekarzy do pacjentów: okazywane zainteresowanie, uprzejmość, udzielanie wyczerpujących informacji. 

Reasumując: lekarz powinien być ekspertem w swojej dziedzinie, ale również troszczyć się o dobre relacje z pacjentem. O te aspekty wizerunku możesz zadbać odpowiadając na wystawione Ci opinie oraz na pytania zadane w dziale Pytania i Odpowiedzi na ZnanyLekarz.pl. I to zupełnie bez opłat.
Przejdźmy do opcji płatnych. 

🔖Zastanawiasz się, który plan będzie dla Ciebie najlepszy?

Sprawdź  jakie możliwości mają poszczególne plany ZnanyLekarz dla lekarzy i  specjalistów?

Za co płacę kupując plany ZnanyLekarz? 

Podstawowe korzyści planów ZnanyLekarz.pl:

Płacisz za realne funkcjonalności. Potężne narzędzia, które pozwolą ci:

✅ prowadzić rejestrację (także online) oraz

✅ zarządzać wizytami pacjentów,

✅ komunikować się z nimi, w tym automatycznie potwierdzać wizyty i zbierać opinie,

✅ prowadzić dokumentację medyczną,

✅ szybko i wygodnie wystawiać e-recepty, e-zwolnienia i e-skierowania

✅ i efektywnie zarządzać gabinetem,

✅ jednocześnie budując wizerunek eksperta

✅ i widoczność w Internecie. 

 

Profil promowany na ZnanyLekarz.pl to unikalnie połączenie portalu łączącego pacjentów ze specjalistami, z oprogramowaniem gabinetowym, które pozwala efektywnie organizować pracę i procesy gabinetu lekarskiego.

Za co nie zapłacisz dodatkowo, kupując oprogramowanie medyczne ZnanyLekarz? 

Kupując dowolny plan ZnanyLekarz  wiesz za co płacisz - i żadnych ukrytych kosztów.

W ZnanyLekarz patrzymy realnie i słuchamy naszych klientów. Wiemy też, że nikt nie lubi być zaskakiwany kosztami. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych produktów, oprogramowanie gabinetowe ZnanyLekarz to stały koszt, który jest w pełni przewidywalny. Nie mamy niskich limitów, po których przekroczeniu musisz dopłacić. Czasami są to niewielkie kwoty, jednak biorąc pod uwagę skalę - różnica jest pokaźna. Poniżej przykład wyliczenia dodatkowego kosztu wysyłki SMS-ów, oparty na realnym cenniku konkurencyjnego oprogramowania gabinetowego.

smsy w znanylekarz. Kupując dowolny plan ZnanyLekarz płacisz raz. To znaczy RAZ - i żadnych dodatkowych kosztów.

Ile kosztuje wysyłka SMSów w ZnanyLekarz?

Patrz punkt wyżej - kupując plan VIP, czy Plus ZnanyLekarz dostajesz 5000 SMS-ów w kampanii. Nie zdarzyło się, aby lekarz, czy specjalista przekroczył ten limit :)

Także opieka podczas wdrożenia i dalej, na etapie użytkowania oprogramowania gabinetowego, to zwykle dodatkowy koszt. Jednak nie w ZnanyLekarz.

 

ZnanyLekarz to jasne, z góry określone zasady, proste rozliczenie i brak ukrytych opłat!

Podkreślamy to jeszcze raz - ZnanyLekarz to jasne, z góry określone zasady, proste rozliczenie i brak ukrytych opłat! 

Oprogramowanie medyczne ZnanyLekarz: Jaki jest całkowity miesięczny koszt?

Całkowity koszt = stała opłata za promowanie profilu i funkcjonalności systemu gabinetowego (od 399 zł netto w zależności od planu ) + opłata za umówioną wizytę 22 zł netto (za nowego pacjenta). Opłata za wizyty nie jest pobierana w przypadku pacjentów powracających, bądź takich których Specjalista wpisze samodzielnie do kalendarza. Za pacjentów, którzy odznaczą w momencie rejestracji, że nie jest to ich pierwsza wizyta u danego specjalisty bądź specjalista ma już tym pacjentów u siebie w bazie - prowizja również nie jest naliczana.


Uwaga! Jeśli taki nowy pacjent, którego jeszcze nie masz w bazie, umówi się do Ciebie na wizytę, a następnie nie pojawi się na niej ze swojej winy - to dostaniesz zwrot tego kosztu w rozliczeniu miesiąca, na który przypada wizyta.

To ile kosztuje oprogramowanie medyczne ZnanyLekarz?

ZnanyLekarz może kosztować Cię dokładnie okrągłe 0 zł - w przypadku profilu podstawowego. Może też kosztować 699 zł, jeśli wybierzesz pakiet VIP, z którym obok budowania widoczności i zadbania o doświadczenia pacjentów, dodatkowo wyróżnisz się na tle konkurencji. Lub 499 zł, jeśli zdecydujesz się na pełną funkcjonalność systemu gabinetowego (profil promowany na ZnanyLekarz.pl + system rejestracji i zarządzania wizytami i EDM, komunikacji z pacjentami itd.). 

Własna strona www to wydatek 50 zł miesięcznie + VAT (niezależnie od wybranego planu).

 

Już wiesz, jakie są różnice między Profilem Podstawowym a Profilem Promowanym. Przekonaj się, który będzie najbardziej odpowiedni do Twoich potrzeb. ⤵️

Jak kupić ZnanyLekarz?

1. Możesz poprosić o rozmowę z konsultantem korzystając z tego formularza lub

2. jeśli masz już konto podstawowe - kupić dowolny plan samodzielnie  - tutaj.