lis 27, 2023

Podaruj zdrowie w prezencie: wspieraj z nami Lekarzy bez Granic

ZnanyLekarz łączy siły z organizacją Lekarze bez Granic w celu zapewnienia pomocy medycznej najbardziej potrzebującym na całym świecie. Dowiedz się więcej o tej współpracy i jak możesz dołączyć do tej szlachetnej inicjatywy.

Dołącz do ZnanyLekarz i Lekarzy bez Granic i podaruj w prezencie to, co najcenniejsze: zdrowie! 

"Przede wszystkim, zdrowia!" - to prawdopodobnie najczęściej składane życzenia świąteczne i noworoczne w Polsce. Nie ma wątpliwości, że zdrowie - zarówno nasze, jak i naszych bliskich - jest jedną z najważniejszych wartości w życiu. Jako ZnanyLekarz, doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego pragniemy w szczególności wesprzeć tych, których zdrowie jest zagrożone z powodu katastrof naturalnych, konfliktów zbrojnych i innych kryzysów humanitarnych.

Połączyliśmy siły z Lekarzami bez Granic, aby nieść pomoc najbardziej potrzebującym. Ich zespoły codziennie zapewniają ratującą życie pomoc medyczną ludziom w ponad 70 krajach świata. Wpłacając darowiznę na działalność Lekarzy bez Granic umożliwiasz zakup lekarstw, materiałów medycznych i sprzętu do ratowania życia i zdrowia. To bezcenna pomoc - możesz podarować zdrowie innej osobie.

Dołącz do ZnanyLekarz i Lekarzy bez Granic i podaruj w prezencie to, co najcenniejsze: zdrowie! 

Podaruj zdrowie w prezencie i wspieraj razem z nami organizację Lekarze bez Granic. Razem możemy dotrzeć z do większej liczby osób i zapewnić im niezbędną pomoc medyczną. Twoja wsparcie może uratować życie i poprawić zdrowie wielu potrzebującym na całym świecie.

 

Zachęcamy do wpłaty na naszą zbiórkę lub do założenia i rozpromowania własnej, która wesprze nasz wspólny cel. Każda pomoc i każdy gest wsparcia ma znaczenie! 100% środków ze zbiórki trafi dla Lekarzy Bez Granic.

Jak możesz dołączyć do inicjatywy?

Jeśli chcesz dołączyć do inicjatywy ZnanyLekarz i Lekarzy bez Granic, możesz:

  •  wziąć udział w świątecznej zbiórce organizowanej przez ZnanyLekarz na rzecz Lekarzy bez Granic. Wystarczy, że klikniesz w ten link 👉 tak, chcę podarować zdrowie w prezencie i wpłacisz datek na zbiórkę;

Dołączam do akcji!
Możesz też:

  • założyć własną zbiórkę;
  • podzielić się informacjami o tej inicjatywie ze swoimi znajomymi i rodziną. Im więcej osób będzie świadomych tej szlachetnej misji, tym większa szansa na osiągnięcie celu i pomocy tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Zobacz i udostępnij post 👇:

Dlaczego warto dołączyć do akcji ZnanyLekarz i Lekarze bez granic?

Zdrowie to bezcenny dar. Niestety wciąż istnieją rejony, gdzie dostęp do opieki medycznej jest, dyplomatycznie ujmując, utrudniony. Tutaj nie trzeba zbędnych słów - najlepiej przemawiają historie ludzi "z pierwszej linii". 👇

“Dzięki pracy z Lekarze bez Granic zrozumiałem, że wszyscy mamy takie samo prawo do szczęścia” - mówi Krzysztof Herboczek, lekarz specjalista chorób wewnętrznych i zakaźnych.
Krzysztof od wielu lat pracuje z Lekarzami bez Granic, był m.in. w Liberii i Abchazji. Obecnie wspiera program Lekarzy bez Granic leczenia gruźlicy lekoopornej w Polsce.

Dlaczego warto dołączyć do akcji ZnanyLekarz i Lekarze bez granic?

Katarzyna Russell, położna, która pracuje z Lekarzami bez Granic od 1998 roku. Była m.in. w Armenii, na Sri Lance, w Erytrei, Sudanie Południowym czy Afganistanie.

Katarzyna Russell, położna, która pracuje z Lekarzami bez Granic od 1998 roku

Partnerstwo dla dobra ludzkości

Partnerstwo między ZnanyLekarz a organizacją Lekarze bez Granic ma na celu zapewnienie pomocy medycznej potrzebującym na całym świecie. Wspólnymi siłami można zrobić znacznie więcej niż samodzielnie. Dzięki temu partnerstwu, możliwe jest dotarcie do większej liczby osób i poprawa ich zdrowia i życia.

Obie organizacje mają wspólną misję - zapewnienie opieki medycznej tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Wspólnie działają dla dobra ludzkości i walczą z niesprawiedliwością, jaką jest brak dostępu do podstawowej opieki zdrowotnej.

 

Misja organizacji Lekarze bez Granic

Organizacja Lekarze bez Granic ma za misję zapewnienie pomocy medycznej tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna. Działają na terenach dotkniętych konfliktami zbrojnymi, klęskami żywiołowymi i innymi kryzysami humanitarnymi. Ich celem jest dostarczanie opieki medycznej osobom, które nie mają do niej łatwego dostępu.

Lekarze bez Granic skupiają się na zapewnianiu pomocy medycznej w trudnych warunkach i miejscach, gdzie inni nie są w stanie tego zrobić. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, są w stanie ratować życie i polepszać zdrowie osób znajdujących się w skrajnej potrzebie.

Dołącz do ZnanyLekarz i Lekarzy bez Granic i podaruj w prezencie to, co najcenniejsze: zdrowie! 

 

Dołączam do akcji!