QUIZ: Czy wiesz, jak zbudować potencjał internetowy swojej placówki?

 

 Czy wiesz, jakim kryterium kieruje się 84% pacjentów przy wyborze pacjenta? Ile osób umawia się na wizyty lekarskie poza standardowymi godzinami pracy placówki? Czym jest branding i jaki ma związek z działaniami promocyjnymi placówki? Sprawdź się w naszym teście!

 

A jeśli potrzebujesz nieco więcej informacji lub inspiracji - znajdziesz je na naszym blogu dla managerów i pracowników placówek medycznych.Bezpłatne, certyfikowane szkolenie "Jak zbudować potencjał internetowy placówki?"
6 października, czwartek, godzina 10:00

Weź udział w szkoleniu


Uzupełnij swoją wiedzę w zakresie marketingu placówki medycznej - zapraszamy na bezpłatne szkolenie internetowe dla menedżerów placówek medycznych "Jak zbudować potencjał internetowy placówki, żeby wygrać rynek?".

Podczas szkolenia poszerzeszysz swoją wiedzę w zakresie budowania wizerunku placówki medycznej w Internecie, poznasz ścieżkę pacjenta od uświadomienia potrzeby do umówienia wizyty, a także poznasz sposoby na to, by przyciągnąć więcej pacjentów niż konkurencja.

Chcesz zapisać się na webinar? Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni dla Ciebie termin termin:

6 października, czwartek, godzina 10:00 - weź udział > 

Nie zwlekaj - zarezerwuj miejsce, weź udział w szkoleniu i odbierz imienny certyfikat potwierdzający Twoje uczestnictwo!

Lista dostępnych szkoleń wraz z terminami jest dostępna pod tym linkiem: 
https://placowka.znanylekarz.pl/bezplatne-szkolenia-dla-placowek-medycznych