sty 13, 2017

Rok 2016 w ZnanyLekarz.pl

 

2016.pngZa nami kolejny rok pełen wytężonej pracy, ale również sukcesów. Spoglądając wstecz na minione dwanaście miesięcy, czujemy wielką satysfakcję. To dzięki Wam. Mamy nadzieję, że za rok będziecie wciąż z nami, a ZnanyLekarz.pl stanie się miejscem jeszcze bardziej przyjaznym dla lekarzy.

Największa w historii polska inwestycja w Hiszpanii

Najważniejszym wydarzeniem w 2016 roku było bez wątpienia połączenie sił z hiszpańską Doctoralią. Po tym kroku DocPlanner, czyli polska spółka, do której należy marka ZnanyLekarz.pl, stała się największym na świecie serwisem do zamawiania wizyt lekarskich i dzielenia się opiniami o lekarzach.

Firma swoje usługi oferuje teraz m.in. w Meksyku, Brazylii, Argentynie, Turcji i Włoszech oraz oczywiście w Polsce.


Niemal dwa miliony umówionych wizyt w Polsce

W samej Polsce umówiliśmy w ubiegłym roku 1 846 571 wizyt. Ta liczba robi na nas ogromne wrażenie - niemal dwa miliony pacjentów umówiło wizytę u lekarza za pośrednictwem naszego portalu!

Pacjenci dodali niemal 80 tysięcy nowych opinii. 5629 lekarzy zweryfikowało profile, 3709 zaczęło korzystać z Kalendarzy Wizyt.


127 nowych porad na blogu

W ciągu minionego roku opublikowaliśmy na naszym blogu dla lekarzy i managerów placówek medycznych aż 127 artykułów. Poruszaliśmy różne tematy - zarówno dotyczące pozyskiwania pacjentów, dbania o wizerunek i usprawniania bieżącej pracy, jak i ciekawostek z rynku medycznego. Publikowaliśmy także materiały przygotowane przez ekspertów z różnych dziedzin, starając się przekazywać jak najbardziej wartościową, praktyczną wiedzę. Dużym zainteresowaniem cieszył się zwłaszcza artykuł przygotowany przez firmę księgową InFakt, dotyczący pomysłów na koszty firmowe lekarzy - to dla nas cenna wskazówka.


4 darmowe e-booki

Przygotowaliśmy cztery e-booki do darmowego pobrania. Trzy z nich dotyczyły pozamedycznych aspektów pracy lekarza: “4 zasady budowania wizerunku profesjonalisty”, “4 sposoby pozyskiwania pacjentów” i “4 kroki do lepszej organizacji pracy gabinetu”. Dla managerów placówek medycznych przygotowaliliśmy e-booka “6 narzędzi, dzięki którym zbudujesz profesjonalny wizerunek placówki medycznej w Internecie”.


Szkolenia online

Kontynuowaliśmy też darmowe szkolenia online - webinary. Zorganizowaliśmy 125 szkoleń dla lekarzy i managerów placówek medycznych. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszyły się szkolenia prowadzone przez ekspertów z firmy Microsoft, dotyczące ochrony danych medycznych w placówkach, oraz prowadzone przez ekspertów z firmy InFakt, udzielających porad księgowych dla lekarzy.


Kursy edukacyjne online dla niemal 1000 osób

Dużym sukcesem okazała się MedAkademia, czyli cykl edukacyjnych kursów online. MedAkademia wystartowała w lutym i wzięło w niej udział niemal tysiąc osób - prawie 600 lekarzy i 350 managerów placówek medycznych.

Rok 2016 zamknęliśmy z poczuciem dużej satysfakcji i zadowolenia z rezultatów wykonanej pracy. Wierzymy, że za rok będzie jeszcze lepiej!