Widget, czyli jak ułatwić pacjentom wybór Twojego gabinetu

 

 

Przeczytaj też: Widget, czyli sprytny sposób na rejestrację online pacjentów

widget na stronę www

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez ZnanyLekarz.pl, aż 63% pacjentów wybiera swojego lekarza w oparciu o opinie o nim. Niezwykle rzadko zdarza się, że lekarze umieszczają opinie pacjentów na swoich stronach, a oczywiste jest, że pewna część pacjentów trafia najpierw właśnie na stronę www lekarza.

Być może właśnie teraz przegląda ją pacjent, który chce dowiedzieć się więcej o Tobie i umówić się na wizytę, ale Twój telefon w recepcji nie odpowiada. Zniechęcony opuszcza Twoją stronę, szukając dalej... Brzmi prawdopodobnie?

Ułatw pacjentom wybór i dostęp do Twojego gabinetu

Wystarczy kilka minut, aby umożliwić pacjentom odwiedzającym Twoją stronę internetową zapoznanie się z komentarzami innych osób, a nawet umówienie wizyty online - jeżeli korzystasz z Systemu zarządzania wizytami w ZnanyLekarz.pl. Jak to działa? Umieszczasz na swojej stronie internetowej widget - graficzny link do Twojego profilu. Przy jego pomocy pacjent może zapoznać się z opiniami innych osób, a nawet zarezerwować wizytę (zobacz: Widget, czyli sprytny sposób na rejestrację online pacjentów) . Umieszczenie widgeta na stronie jest całkowicie bezpłatne.

Pobierz swoją spersonalizowaną wizytówkę

Wejdź na stronę: www.znanylekarz.pl/widget, a następnie wklej w odpowiednie pole link do Twojego profilu w ZnanyLekarz.pl i przekonaj się, jak wygląda Twoja internetowa wizytówka. Na tej samej stronie znajdziesz również instrukcję, jak umieścić widget na stronie internetowej.

 

Zobacz co o widgecie mówią użytkownicy ZnanyLekarz 👇


Dobra widoczność jest kluczem do sukcesu lekarza w Internecie. Dowiedz się, jak o nią zadbać, pobierając nasz poradnik:

Ebook efektywne zarządzanie gabinetem i placówką medyczną