gru 20, 2013

Wyszukiwarka lekarzy - od dziś z geolokalizacją!

Kiedy tydzień temu wprowadziliśmy nowy wygląd profilu lekarza, nasz zespół IT kończył prace na kolejną nowością. Dziś oficjalnie prezentujemy wyniki tej pracy, czyli wyszukiwarkę lekarzy z geolokalizacją!

Dotychczas wyszukiwanie lekarzy w okolicy było możliwe tylko przy użyciu naszej aplikacji, teraz jest dostępne również w pełnej wersji serwisu. Co się zmieniło? Zamiast jednego pola wyszukiwania, gdzie do tej pory pacjenci wpisywali specjalizację lekarską lub kombinację: specjalizacja + miasto, mamy dostępne dwa pola: znajdź oraz gdzie.

Jak działa wyszukiwarka z geolokalizacją?

Dwa pola w wyszukiwarce, w których pacjenci określają gdzie i jakiego lekarza szukają, umożliwiły wprowadzenie w serwisie usługi geolokalizacji. Co to dokładnie oznacza?

  • Pacjent może wyszukiwać lekarzy w swojej okolicy, wpisując w pole gdzie dokładniejszą lokalizację niż tylko miasto np. Warszawa Mokotów, Kraków, ul. Floriańska itd.

search wypełniony

  • Na liście wyników wyszukiwania dostępna jest teraz mapka, na której "pinezkami" zaznaczone są lokalizacje gabinetów spełniających kryteria wyszukiwania.

1siup

  • Klikając w mapę pacjent zobaczy widok powiększony, pokazujący dokładne lokalizacje gabinetów. Po kliknięciu w "pinezkę" pojawi się wizytówka z linkiem do profilu lekarza, który przyjmuje w danym miejscu.

2siup

Dzięki zmianom wprowadzonym w wyszukiwarce, pacjenci wygodniej znajdą lekarzy w swojej okolicy i umówią się na wizytę. Oczywiście za pomocą kalendarza wizyt online :)

Zobacz darmowe demo Kalendarza Wizyt