gru 12, 2022

Wyszukiwarka lekarzy z geolokalizacją ma już 9 lat!

 

Wyszukiwarka to ulubione narzędzie pacjentów, dzięki któremu wygodnie znajdują lekarzy w swojej okolicy i umawiają się na wizytę. I szansa dla lekarzy i specjalistów, aby budować wizerunek oraz pozyskać pacjentów ze swojej okolicy.

 

Kiedy pod koniec 2013 roku wprowadziliśmy wyszukiwarkę lekarzy z geolokalizacją, była to zupełna nowość na rynku. Wcześniej wyszukiwanie lekarzy w okolicy było możliwe tylko przy użyciu naszej aplikacji, dzięki tej zmianie stało się  dostępne również w pełnej wersji serwisu. Co się zmieniło? Zamiast jednego pola wyszukiwania, gdzie do tej pory pacjenci wpisywali specjalizację lekarską lub kombinację: specjalizacja + miasto, mamy dostępne dwa pola: znajdź oraz gdzie. I to była zupełna rewolucja :)  

Obecnie użytkownicy zarówno ZnanyLekarz.pl, jak i ogólnie Internetu przyzwyczaili się już do tej formy wyszukiwania. Co więcej, ZnanyLekarz zawsze znajduje się w TOP 3 dla fraz typu „specjalizacja i miasto” w wynikach wyszukiwania Google.  Chętnie korzystają z tego lekarze, specjaliści i placówki, doceniając łatwość i szybkość budowania wizerunku oraz pozyskiwania pacjentów, jaką daje im profil na ZnanyLekarz.pl.

 

Dlaczego profil w ZnanyLekarz.pl to najlepsze miejsce do promocji w sieci dla lekarzy i specjalistów?

 

✅ Wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania ZnanyLekarz

Dzięki naszemu oprogramowaniu otrzymujesz również profil na platformie ZnanyLekarz, który jest wyświetlany wyżej w wynikach wyszukiwania - co zapewnia lepszą widoczność na liście.

✅ Lepsza widoczność profilu lekarza dla pacjentów w swoim mieście

90% z nich szuka lekarza online, najczęściej wpisując specjalizację i miasto w Google lub na ZnanyLekarz.

✅ Budujesz wizerunek i zaufanie w swojej okolicy

Pomóż pacjentom podjąć decyzję dzięki opiniom o Tobie. Ponad 63% osób wybiera lekarza na ich podstawie. 

✅ Ułatwiasz pacjentom rezerwację wizyt

Zapisy online pozwolą okolicznym pacjentom wybrać najlepszy termin i umówić się na wizytę w mniej niż 2 minuty. A dzięki automatycznym przypomnieniom zwiększysz szansę, że pojawią się na czas.

 

Nie zostawaj w tyle za konkurencją i nie pozwól jej zdobyć Twoich pacjentów:

Zacznij budować swoją markę i rozwijać praktykę ze  ZnanyLekarz.pl.

 

Jak działa wyszukiwarka z geolokalizacją?

Dwa pola w wyszukiwarce, w których pacjenci określają gdzie i jakiego lekarza szukają, umożliwiły wprowadzenie w serwisie usługi geolokalizacji. Co to dokładnie oznacza?

  • Pacjent może wyszukiwać lekarzy w swojej okolicy, wpisując w pole gdzie dokładniejszą lokalizację niż tylko miasto np. Warszawa Mokotów, Kraków, ul. Floriańska itd.

wyszukiwarka znanylekarz

  • Na liście wyników wyszukiwania dostępna jest teraz mapka, na której "pinezkami" zaznaczone są lokalizacje gabinetów spełniających kryteria wyszukiwania.

wyszukiwarka znanylekarz wyniki mapa

  • Klikając w mapę pacjent zobaczy widok powiększony, pokazujący dokładne lokalizacje gabinetów. Po kliknięciu w "pinezkę" pojawi się wizytówka z linkiem do profilu lekarza, który przyjmuje w danym miejscu. Z tego poziomu, jeśli lekarz korzysta z systemu rejestracji wizyt online, pacjent może od razu wygodnie umówić wizytę.
    wyszukiwarka znanylekarz wyniki mapa umow termin

 

 

Korzystając z wyszukiwarki pacjenci wygodnie znajdują lekarzy w swojej okolicy i umawiają się na wizytę. Oczywiście za pomocą kalendarza wizyt online :)


Ebook efektywne zarządzanie gabinetem i placówką medyczną