sty 10, 2024

ZnanyLekarz dla WOŚP: razem dla zdrowia!

ZnanyLekarz i LUXMED wspierają WOŚP i ponownie zapraszają na bezpłatne badania profilaktyczne podczas 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

 

28 stycznia 2024 roku na błoniach PGE Narodowego zostanie otwarta Przychodnia WOŚP, ZnanyLekarz i LUX MED. Jest to już stały punkt na mapie miasteczka WOŚP, gdzie uczestnicy tej największej w Polsce zbiórki mogą zadbać o swoje zdrowie.

Tegoroczny finał odbywa się pod hasłem "Tu wszystko gra OK!", które stanowi doskonałą motywację do dbania o siebie i wzięcia odpowiedzialności za własne zdrowie. Grupa LUX MED we współpracy ze ZnanyLekarz przygotowała specjalną strefę: Przychodnię WOŚP Znany Lekarz i LUX MED, w której uczestnicy finału będą mieli możliwość skorzystania z profesjonalnych porad medycznych, wykonania badań profilaktycznych i potwierdzenia, że "wszystko gra OK!" w ich organizmach.

- Jako ZnanyLekarz chcemy każdego dnia wpływać na to, żeby opieka medyczna w Polsce zmieniała się na lepsze i była bliżej człowieka. Dlatego 28 stycznia jesteśmy tam, gdzie bije serce całej Polski – na błoniach PGE Narodowego razem z WOŚP i naszym tegorocznym partnerem: Grupą LUX MED. I konsekwentnie przypominamy, że regularne i terminowe badania pozwalają odpowiednio wcześniej wykryć – i często wyleczyć! – choroby, które przez wiele lat mogą nie dawać żadnych widocznych objawów. - mówi Piotr Radecki, CEO ZnanyLekarz

Przychodnia WOŚP: ZnanyLekarz i LUX MED - razem dla zdrowia!

Partnerstwo LUX MED i ZnanyLekarz w 32. finale WOŚP to wyraz wsparcia dla wspaniałej idei, która przyświeca Orkiestrze, ale także ważna współpraca na rzecz promocji działań profilaktycznych, które niejednokrotnie mogą uratować życie. 

– Jesteśmy dumni, że możemy wspierać 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jest to wydarzenie niezwykle ważne dla nas jako firmy medycznej, która na co dzień dba o zdrowie milionów Polaków. Podczas tegorocznego finału razem kształtujemy świadomość, motywujemy do działań profilaktycznych i wspólnie budujemy fundament zdrowszej przyszłości dla każdego.– podkreśla Anna Rulkiewicz, Prezeska Grupy LUX MED.

Razem dla zdrowia: małych i dużych!

W Przychodni WOŚP, na przestrzeni 150 m2, w ramach 6 gabinetów specjalistycznych, odwiedzający będą mogli dokonać profilaktycznego przeglądu swojego zdrowia. Wśród dostępnych badań profilaktycznych znajdą się m.in::

- spirometria,
- lipidogram,
- analiza składu ciała (BMI),
- badanie wzroku,
- pomiar ciśnienia oraz przegląd stomatologiczny.

Dodatkowo specjaliści LUX MED będą prowadzić działania edukacyjne obejmujące m.in samobadanie piersi oraz naukę badania jąder na fantomach. Poczekalnia przekształcona zostanie w przyjazne miejsce dla najmłodszych, gdzie bandażowanie czy higienizacja jamy ustnej staną się interesującą przygodą. 

Poniżej mapka z lokalizacją przychodni WOŚP ZnanyLekarz i LUX MED. 👇

Lokalizacja przychodni WOŚP ZnanyLekarz i LUX MED

Wspieraj WOŚP ze ZnanyLekarz – udostępnij informację. Razem dla zdrowia!

Cel 32. Finału WOŚP to: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.  Chcesz pomóc?

1. Udostępnij informację o akcji ZnanyLekarz w swoich social mediach lub daj znać pacjentom, np. wysyłając im SMS (na przykład z wykorzystaniem Kampanii w Twoim kalendarzu ZnanyLekarz). 

2. W przestrzeni przychodni przez cały czas dostępna będzie skarbonka, która zasili konto fundacji. Dodatkowo uruchomiona została także eSkarbonka - kliknij i wesprzyj z nami WOŚP. 👇

 

eSkarbonka


 

Darmowy pdf ebook Wizerunek lekarza w Internecie