WYWIAD
Centrum Medyczne Gamma

Zapytaliśmy Prezesa CM Gamma, czy i w jaki sposób ZnanyLekarz.pl pomógł mu usprawnić codzienną pracę w swojej placówce oraz jak jeszcze wykorzystuje nasz serwis. 

CM GAMMA screen-062022-edited

Centrum Medyczne Gamma

CM Gamma to placówka medyczna specjalizująca się w ortopedii, chirurgii kręgosłupa, diagnostycei rehabilitacji. Zarząd stawia na kompleksowość usług oraz wyspecjalizowanie w ortopedii i chirurgii kręgosłupa, a za sedno filozofii całej placówki uznaje najwyższą jakość. CM Gamma nieustannie pracuje na utrzymanie swojej renomy oraz zadowolenie pacjentów. Dzięki stałemu zespołowi specjalistów, którzy ze sobą współpracują w procesie leczenia pacjenta, jakości skuteczność leczenia jest na najwyższym poziomie.

Zobacz profilPOCZĄTKI

Centrum Medyczne Gamma nawiązało współpracę z serwisem ZnanyLekarz.pl w styczniu 2017 roku. Placówce najbardziej zależało na stworzeniu wizerunku miejsca przyjaznego pacjentom oraz na utrzymaniu bardzo dobrej renomy. Serwis ZnanyLekarz.pl pomógł osiągnąć te cele poprzez funkcjonalności serwisu, takie jak Kalendarz Wizyt i TeleRejestracja oraz możliwość wystawiania opinii o lekarzach pracujących w placówce, a zwiększony ruch na profilach promowanych zaobserwowano już po trzech miesiącach od rozpoczęcia współpracy.

“"W Centrum Medycznym Gamma tworzymy zespół lekarski, którego ambicją jest objęcie pacjenta całościową opieką na najwyższym poziomie. Chcemy, by pacjent, który do nas trafił, mógł zauważyć, że leczący go ludzie porozumiewają się między sobą i realizują jedną, spójną myśl w ramach ścisłej współpracy."”

WYZWANIA DLA CENTRUM MEDYCZNEGO GAMMA

Utrzymanie ruchu i renomy

Zespół Centrum Medycznego Gamma nieustannie pracuje na swoją renomę. Obecna dobra opinia, którą się cieszy, jest wynikiem długoletniego zaangażowania. Placówka nie ma zamiaru spocząć na laurach. Chce wciąż świadczyć usługi najwyższej jakości, szybko dostarczać pacjentowi precyzyjną diagnozę i prowadzić skuteczne, kompleksowe leczenie. Stale wprowadza też do oferty innowacyjne terapie, wychodzące naprzeciw potrzebom pacjenta.

cm gamma1

Portal ZnanyLekarz.pl to nie tylko możliwość prezentacji lekarzy, którzy konsultują w placówce, ale także wygoda dla pacjentów. Zarząd CM Gamma doskonale wie, że przed technologią nie da się w dzisiejszych czasach uciec, dlatego postanowił zapewnić pacjentom wygodę, uruchamiając Kalendarz Wizyt niemal na wszystkich profilach swoich specjalistów. W ten sposób placówka daje pacjentowi wybór, w jaki sposób chce zarezerwować wizytę - za pomocą telefonu, osobiście w placówce, czy przez Internet.

Kalendarz Wizyt to nie tylko sprawne zarządzanie grafikami Twoich lekarzy, ale również narzędzie do komunikacji z pacjentami. Szybko i sprawnie umówią się do Twoich lekarzy przez Internet, a o umówionej wizycie przypomni im powiadomienie SMS. W ten sposób pracują największe placówki medyczne. Zapewnienie pacjentom wygody już na poziomie umawiania wizyty do lekarza pozwala budować wizerunek kliniki przyjaznej i nowoczesnej. Dodatkowo w ramach Pakietu Premium dostępne są rozbudowane statystyki, przydatne do obserwowania ruchu na profilach lekarzy oraz możliwość generowania raportów rozliczeniowych, które warto uwzględniać w planowaniu budżetów.

Portal ZnanyLekarz.pl umożliwia pacjentom wystawianie opinii na temat lekarzy. Pozytywne opinie to najlepsza reklama, służy też utrzymaniu wyśmienitej renomy, na którą dane centrum medyczne pracuje.

“Możliwość zarezerwowania wizyty z poziomu smartfona lub komputera, to jeden z kluczowych czynników, dla których zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z portalem ZnanyLekarz.pl. (...) Zależy nam, żeby kontakt z nami był dla pacjenta maksymalnie wygodny.”

gamma dane

“(...) Chcąc utrzymać dotychczasowy wysoki poziom leczenia stale podnosimy nasze kwalifikacje i wprowadzamy nowe, korzystniejsze dla pacjenta techniki terapeutyczne.”

Nieustanny rozwój

Centrum Medyczne Gamma wciąż się rozwija, aby sprostać oczekiwaniom coraz bardziej wymagających pacjentów. Placówka stawia na komunikację pomiędzy lekarzami w placówce, dzięki czemu pacjent otrzymuje w pełni dostosowane do jego potrzeb świadczenia. Rozwój wymaga nieustannego kształcenia - zarówno lekarzy, personelu medycznego, jak i managerów, specjalistów do spraw marketingu oraz personelu z działu obsługi pacjentów. Wszystkie procesy biznesowe w tej placówce podporządkowane są jakości.

W ramach portalu ZnanyLekarz.pl można zupełnie bezpłatnie korzystać z przygotowanej przez ekspertów Bazy Wiedzy. To stale aktualizowany zbiór porad z różnych obszarów pozamedycznej działalności placówki medycznej. Specjaliści są na bieżąco z nowościami w branży technologicznej i internetowej. Serwis zapewnia też bezpłatne, cykliczne szkolenia dla managerów placówek medycznych, podczas których można dowiedzieć się, jak działają współczesne metody promocji w Internecie i jak pozyskiwać pacjentów online.

“Bezpłatna Baza Wiedzy to doskonałe kompendium wiedzy dla osób z działu marketingu. Poradniki w formie e-booków, artykuły na blogu oraz instrukcje dotyczące korzystania z portalu pozwalają na lepsze zrozumienie i wykorzystanie możliwości serwisu”.”

PROCES WDROŻENIA ROZWIĄZAŃ

Pomoc serwisu ZnanyLekarz.pl 

Jak w każdym innym przypadku, ZnanyLekarz.pl przydzielił Centrum Medycznemu Gamma indywidualnego opiekuna. Przeprowadził on pracowników administracji i marketingu przez proces wdrożenia, poprawnego uzupełnienia profili specjalistów oraz przekazał wiedzę na temat korzystania z serwisu. 

“W czasie wdrożenia rozwiązań serwisu kilkukrotnie nasz dział obsługi pacjenta spotykał się z dedykowanym opiekunem ze strony serwisu ZnanyLekarz. Obecnie ten sam opiekun jest dla nas wsparciem technicznym i wiemy, że w każdej chwili może zwrócić się do niego z pytaniem lub problemem.”

Zaangażowanie ze strony placówki

Dzięki sprawnej komunikacji wewnątrz placówki CM Gamma zarówno na poziomie specjalistów, jak i pomiędzy działem administracji i marketingu, wdrożenie przebiegło sprawnie. Niemal wszyscy lekarze zatrudnieni w placówce mają poprawnie uzupełnione, promowane profile w naszym portalu.

“Widzimy, że ta współpraca przynosi wiele korzyści i aktualnie w dobie nowoczesnych rozwiązań technologicznych partnerstwo z portalem ZnanyLekarz.pl jest dla naszej placówki jednym z priorytetów. Widzimy, że skala tej współpracy stale wzrasta.”

EFEKTY

Już po około 3 miesiącach od wykupienia Pakietu Premium Zarząd placówki CM Gamma zaobserwował pierwsze efekty. Dzięki wdrożeniu dodatkowych usług placówka zauważyła zwiększony ruch na profilach jej specjalistów, a opinie wystawione przez pacjentów pomagają w wyborze właściwej osoby, której pacjenci chcą powierzyć zdrowie.

“Dla ogromnej większości użytkowników w Internecie opinie o lekarzu mogą mieć decydujący wpływ o jego wyborze. (...) Wartością dodaną     zapewne jest pozycja i rozpoznawalność portalu ZnanyLekarz”.

Po wdrożeniu Pakietu Premium w placówce CM Gamma udało się wypełnić założone cele.

Dzięki wspólnej pracy placówka sprostała stojącym przed nią wymaganiom. Nieustannie pomagamy jej utrzymać wysoką renomę, generować ruch oraz wspierać Zarząd w rozwoju.

Zobacz historie sukcesu naszych Klientów!
Zobacz wszystkie
Masz pytanie? Napisz do nas! Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 h. Skontaktuj się