Historie sukcesu

Już ponad 60 000 lekarzy i specjalistów w Polsce korzysta ze ZnanyLekarz

Poznaj prawdziwe historie użytkowników ZnanyLekarz, którzy poprawili komfort i jakość swojej pracy na co dzień. Sprawdź, jakie efekty uzyskali dzięki ZnanyLekarz!

de-pl-doctors-managers-secretaries-testimonial@2x

Najnowsze artykuły

Pokaż 1-29 z 29

Możesz znaleźć się wśród profesjonalistów:

"Wszystko się dzieje bez mojego udziału, dzięki czemu oszczędzam czas i mogę go poświęcić na inne rzeczy, które już beze mnie się nie wydarzą.”

"Uruchomienie możliwości umawiania się na wizytę online znacznie ułatwiło im planowanie pracy w moim gabinecie."

"Automatyczne powiadomienia do pacjentów dają 95% frekwencję na wizytach. Rzadko zdarza się to w przychodniach z tradycyjną rejestracją."

"Odkąd korzystam z Profilu Wyróżnionego łatwiej znaleźć mój profil. Zauważyłem także większą liczbę pacjentów w moich gabinetach."

"Korzystam z TeleRejestracji i widzę, że więcej pacjentów umawia wizyty w ten sposób, czyli samodzielnie, bez mojego zaangażowania. Ja nie poświęcam czasu na odbieranie podobnych telefonów, a pacjenci nie muszą czekać z rezerwacją do momentu, aż będę mógł odebrać lub oddzwonić."

"Korzystam z rozwiązań ZnanegoLekarza do wizyt zdalnych, ponieważ całą uwagę mogę poświęcić pacjentom - bez umawiania dla nich wizyt, odbierania telefonów czy weryfikowania płatności."

Niech Twoja historia sukcesu będzie kolejną

Porozmawiaj z osobą z naszego zespołu Ekspertów o tym, jak znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb biznesowych