Integracja ZnanyLekarz Phone z WhatsApp - kolejny krok ku poprawie doświadczeń pacjenta

Jak skutecznie komunikować się z pacjentami? To proste: bądź tam, gdzie są twoi pacjenci w czasie, kiedy tego potrzebują. Pomogą ci w tym odpowiednie narzędzia.

WhatsApp to jeden z najpopularniejszych komunikatorów. Zgodnie z danymi udostępnionymi przez Meta (dawniej Facebook), w Polsce korzysta z niego 14 428 368 użytkowników miesięcznie. Wielu z nich to Twoi pacjenci. Lepsze wyniki wśród komunikatów ma jedynie, również należący do Meta, Messenger.

W tym samym badaniu, przeprowadzonym przez Gemius we wrześniu 2022 r. znajdziesz też informacje, że przeciętny użytkownik poświęca blisko 2 godziny 53 minuty każdego dnia na korzystanie z WhatsApp. Dzięki najnowszej funkcjonalności ZnanyLekarz Phone, wykorzystasz ten potencjał  w komunikacji ze swoimi pacjentami.

Od teraz ZnanyLekarz Phone umożliwi Twojej placówce korzystanie nie tylko z najważniejszego kanału komunikacji - telefonu, ale także z komunikatora WhatsApp.

Integracja ZnanyLekarz Phone i WhatsApp główne korzyści

Co zyskujesz, wykorzystując WhatsApp zintegrowany ze ZnanyLekarz Phone w komunikacji z pacjentami?
✔️ Komunikacja kliniki z pacjentami w jednym miejscu: oszczędność czasu i brak konieczności przełączania się między różnymi narzędziami.
✔️ Zbierasz konwersacje ze wszystkich kanałów do jednego narzędzia: łatwo i wygodnie porównasz statystyki wszystkich kanałów komunikacji.
✔️ Skracasz czas oczekiwania pacjentów na odpowiedź, a tym samym jeszcze lepiej zadbasz o ich doświadczenia.
✔️Zachowujesz dotychczasowe rozmowy przez WhatsApp wraz z historią wizyt i połączeń.
✔️Dajesz swojemu zespołowi dostęp do jednego z najważniejszych kanałów komunikacji, aby mogli rozmawiać z pacjentami w dowolnym momencie.


Innymi słowy: zyskujesz jeszcze skuteczniejszą komunikację z pacjentami w kolejnym kanale.
Dobrych wiadomości ciąg dalszy! Pracujemy nad automatyzacją, która sprawi, że Twój zespół będzie jeszcze mniej obciążony pracą manualną i powtarzanymi zadaniami.

WhatsApp a doświadczenia pacjenta

Patrząc na ścieżkę i mapę podróży pacjenta, WhatsApp możesz wykorzystać już na etapie od pierwszego kontaktu, gdy pacjent szuka specjalisty lub chce zapytać o szczegóły.

pl-patient-journey-horizontal-snake-infography-with-legend@2x

Ten komunikator znacznie usprawni też wymianę informacji przed i po wizycie. Będzie użyteczny także na etapie umawiania, czy potwierdzania wizyty.  🔥Najnowsza funkcjonalność - integracja ZnanyLekarz Phone z WhatsApp - to kolejny krok ku poprawie doświadczeń pacjenta. Ponieważ jest zintegrowany ze ZnanyLekarz Phone, z powodzeniem może zastąpić też tradycyjny chat z pacjentami. A przy tym jest dla nich wygodny.

WhatsApp w ZnanyLekarz Phone: jeszcze skuteczniejsza komunikacja z pacjentami i zarządzanie placówką

Dzięki temu, że komunikator stanowi element całego systemu, zmierzysz skuteczność wiadomości WhatsApp. Sprawdzisz też, czy czas odpowiedzi jest porównywalny albo i lepszy niż przez telefon, a jakość pozostaje bez zmian. 
Plus: nie tracisz danych, komunikacja jest bezpieczna, a wszystkie informacje są dostępne z poziomu panelu ZnanyLekarz Phone.

ZL phone statystyki systemu zarządzania rejestracją telefoniczną-1 Dzięki temu zachowujesz pełną kontrolę i wygodny dostęp do statystyk oraz danych, niezbędnych w zarządzaniu placówką medyczną..

Chcesz to zobaczyć? Zapraszam Cię na 20 minutową rozmowę, podczas której nasz ekspert szczegółowo omówi i pokaże wszystkie nowości dotyczące ZnanyLekarz Phone w 2023 roku. Umów się na prezentację 💹

 

Nowoczesna placówka, to nowoczesne narzędzia. Sprawdź, jak ZnanyLekarz pomaga dbać o wizerunek placówki medycznej, budować doświadczenia pacjenta i efektywnie organizować pracę.👇

Interaktywny przewodnik po systemie