Widget - sprytny sposób na rejestrację wizyt online

Według badań ZnanyLekarz, aż 85% pacjentów wyraża chęć rejestracji na wizytę online. Uważają ten sposób za bardzo wygodny, podobnie jak możliwość otrzymywania powiadomień oraz zmiany terminu wizyty. Danie im tej możliwości znacząco wpływa na tzw. Patient experience. A stąd już tylko krok do tego, aby mieć więcej lojalnych i zadowolonych pacjentów.
Możesz to zrobić korzystając właśnie z widgeta ZnanyLekarz.

Co to jest widget?

Widget to po prostu dodatkowy element graficzny w postaci kodu HTML, który umieszcza się na stronie www. Jego zadaniem jest automatyczne pokazywanie dodatkowych informacji, bez konieczności tworzenia nowych funkcjonalności w ramach samej strony. 

Mówiąc wprost: nie potrzebujesz programisty, żeby pokazać na stronie grafik wizyt!

Widget ZnanyLekarz to dokładnie taki element. Jego celem jest przede wszystkim umożliwienie pacjentom rejestracji na wizytę online.

Nasz widget już po umieszczeniu na stronie placówki lub gabinetu może mieć postać od prostego linku, po graficzny odnośnik do profilu lekarza, w którym widoczne są najbliższe wolne terminy wizyt. Samodzielnie wybierasz z listy ten widok, który najbardziej Ci odpowiada.

stwórz_włąsny_widget_rejestracja_wizyt_online_kalendarz

 

W przypadku kalendarza, możesz ustawić zakres czasowy i zdecydować, czy pacjent zobaczy jeden dzień, czy cały tydzień.  Poniżej przykład widgeta w formie tekstowej, umożliwiającego rejestrację wizyt online ze strony www.

rejestracja pacjentów online - widget  ZnanyLekarz na stronie placówki

Widget ZnanyLekarz to wygodna rejestracja wizyt online

Umieszczasz widget na swojej stronie internetowej, dzięki czemu staje się ona bardziej przyjazna pacjentom.  Dlaczego? Ponieważ ten sprytny element daje możliwość szybkiego umówienia wizyty o dowolnej godzinie, także poza godzinami pracy placówki, czy gabinetu oraz kontaktu z lekarzem.

Zastanawiasz się, czy w ogóle potrzebujesz takiego rozwiązania?
A może sądzisz, że rejestracja wizyt online jest atrakcyjna tylko dla nowych pacjentów?

Spójrzmy zatem na liczby. Poniższe dane pochodzą z badań ZnanyLekarz i statystyk portalu ZnanyLekarz.pl : 

  • 85% pacjentów wyraża chęć rejestracji wizyt za pośrednictwem Internetu
  • 77% pacjentów uważa że rejestracja wizyt online, potwierdzenia oraz zmiany terminów przez Internet są wygodne
  • 35% pacjentów odwiedzających widget placówkowy umawia wizytę

Dlaczego warto korzystać z widgeta ZnanyLekarz?

Przede wszystkim: wychodzisz naprzeciw realnym potrzebom swoich pacjentów. To niezwykle ważne, aby umożliwić im najwygodniejszą właśnie dla nich możliwość zapisania się na wizytę, czy zmiany jej terminu.

Udostępniając online kalendarz wizyt, pozwalasz zarezerwować wizytę także poza godzinami pracy. A tym samym zmniejszasz ryzyko utraty pacjentów. Dlatego widget to także ogromna korzyść zarówno dla Twojej placówki, jak i samych lekarzy

Widget pomoże Ci także w procesie budowania wizerunku nowoczesnej placówki.

Na koniec jednak nie najmniej ważne: widget do rejestracji pacjentów online to po prostu wygoda i efektywniejsza organizacja pracy. A w dodatku możesz mieć go zupełnie za darmo! 

Co o widgecie ZnanyLekarz mówią użytkownicy

Użytkownicy ZnanyLekarz dosłownie pokochali widget. Ich zdaniem największe zalety rozwiązania to: prostota, funkcjonalność i łatwa integracja ze stroną internetową. Posłuchaj wypowiedzi na ten temat - wideo poniżej.

 

Jak zainstalować widget ZnanyLekarz


Przygotowaliśmy tę funkcjonalność tak, aby jej wykorzystanie nie wymagało wiedzy technicznej. 

W naszym Centrum Pomocy dla specjalistów znajdziesz szczegółową instrukcję, jak zainstalować widget na stronie swojej placówki samodzielnie - zobacz. Pod tym linkiem możesz także wypełnić krótki formularz, a nasz specjalista od widgetów wszystko wykona za Ciebie!


Dobra widoczność w Internecie i dostępność dla pacjentów to klucz do sukcesu placówki. Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz bezpłatny e-book:

Ebook efektywne zarządzanie gabinetem i placówką medyczną