sty 28, 2016

Podsumowanie roku 2015 w ZnanyLekarz.pl

zl2015
Za nami kolejny pracowity rok. Jesteśmy dumni z tego, co udało nam się osiągnąć - i wierzymy, że to dopiero początek! Co dokładnie miało miejsce na przestrzeni minionych 12 miesięcy?

Przede wszystkim - wciąż rozwijaliśmy nasz serwis. Mamy już 37 235 zweryfikowanych profili lekarzy. Uruchomiliśmy też 6155 Kalendarzy Wizyt! Za pośrednictwem ZnanyLekarz.pl umówiono zawrotną liczbę 1 524 102 wizyt - z czego 799 709 umówili dzięki Kalendarzom sami pacjenci, a pozostałe 724 393 zostało dopisanych ręcznie przez lekarzy. Chcesz dowiedzieć sie więcej o naszym Kalendarzu Wizyt? Sprawdź tutaj.

Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku rozwinęliśmy naszą aplikację mobilną - w wersjach dla lekarzy i pacjentów. Za jej pośrednictwem umówiliśmy już 230 775 wizyt. Średnia ocen użytkowników wynosi 4.0/5 - zarówno dla wersji iOS, jak Android.

Wprowadziliśmy też zupełnie nowy produkt do naszej oferty: strony internetowe. Przygotowaliśmy 11 atrakcyjnych szablonów, dostosowanych do potrzeb lekarzy. Założenie i prowadzenie witryny, dzięki której jeszcze skuteczniej można docierać do pacjentów w Internecie, jest teraz proste jak nigdy dotąd! Zobacz, jakie propozycje przygotowaliśmy tutaj.

W 2015 odważnie postawiliśmy na edukację i działania zwiększające świadomość wśród lekarzy i pacjentów. Współtworzyliśmy akcję “Zadbaj o zdrowie w Krakowie”, promującą korzystanie z prywatnej opieki zdrowotnej. Rozdaliśmy w jej ramach 1000 kuponów zniżkowych na wizytę u lekarza - rozeszły się wszystkie! Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem mediów, pisała o niej m.in. “Gazeta Wyborcza”.

W ramach projektu “Akademia ZnanyLekarz.pl” po raz pierwszy samodzielnie zorganizowaliśmy też konferencję dla lekarzy - “Lekarz 2.0”. Zgromadziła ona 130 uczestników. Wiedzą dzieliło się 11 zaproszonych ekspertów z różnych dziedzin przy 9 stolikach tematycznych. Skrót i materiały z konferencji możesz zobaczyć tutaj. 

Istotną częścią naszej Akademii są darmowe szkolenia internetowe, tzw. webinary. Docieramy z nimi do zainteresowanych niezależnie od miejsca zamieszkania - do udziału wystarczy komputer podłączony do Internetu. Zorganizowaliśmy w tej formule 25 szkoleń dla menadżerów placówek medycznych (w tym dwa specjalne z udziałem ekspertów z LuxMed i Falck) oraz aż 102 dla lekarzy indywidualnych. Spotkały się one z dużym zainteresowaniem - zapisało się 1117 managerów i 9544 lekarzy! Zobacz naszą aktualną ofertę darmowych szkoleń.

Opublikowaliśmy też dwa darmowe e-booki - “Kompendium wiedzy o opiniach w Internecie - poradnik dla lekarzy i specjalistów” i “Placówka medyczna w Internecie - marketing w pigułce”. Pobrano je ok. 1000 razy. Rozwijaliśmy także naszego bloga dla lekarzy - opublikowaliśmy 38 artykułów, a liczba odwiedzin wynosiła średnio ok 4000 miesięcznie. Jeśli jeszcze ich nie przeczytałeś - nic straconego!

Pobierz e-book "Kompendium wiedzy o opiniach w Internecie"
Pobierz e-book "Placówka medyczna w Internecie - marketing w pigułce"

Wierzymy, że to dopiero początek, a prawdziwe sukcesy są wciąż przed nami. W 2016 nie zamierzamy zwalniać tempa!