Cyberbezpieczeństwo w branży opieki medycznej: zadbaj o swoje dane

Czy wiesz jak zadbać o bezpieczeństwo danych swoich i pacjentów? Poznaj fakty i sprawdzone sposoby.

Czytaj dalej

Cyberbezpieczeństwo w branży opieki medycznej: zadbaj o swoje dane

Czy wiesz jak zadbać o bezpieczeństwo danych swoich i pacjentów? Poznaj fakty i sprawdzone sposoby.


Doświadczenia pacjentów i komfort pracy lekarza - czy można to pogodzić?

Odpowiedzią na te pytanie jest empatia. Empatyczny lekarz, czyli jaki? Jak być empatycznym jednocześnie dla pacjenta i dla siebie? - ekspert odpowiada.


lis 27, 2023

Podaruj zdrowie w prezencie: wspieraj z nami Lekarzy bez Granic

ZnanyLekarz łączy siły z organizacją Lekarze bez Granic w celu zapewnienia pomocy medycznej najbardziej potrzebującym na całym świecie. Dowiedz się więcej o tej współpracy i jak możesz dołączyć do tej szlachetnej inicjatywy.


Opinie na ZnanyLekarz w pigułce - podsumowanie Raportu zaufania

Pacjenci poszukują wiarygodnego wsparcia w trudnych decyzjach. Opinie, rekomendacje medyczne, polecenia i oceny -  to kluczowe czynniki wyboru specjalistów i placówek dla ponad 63% pacjentów. Co sprawia, że tak bardzo ufają opiniom na ZnanyLekarz?


Jak budować lojalność pacjentów?

Kluczem do biznesowej stabilności gabinetu i praktyki lekarskiej jest zbudowanie bazy lojalnych, powracających pacjentów. Wymaga to wypracowania relacji na tyle silnej, aby okazała się odporna choćby na konkurowanie ceną.


5 kroków do utrzymania pacjenta

Utrzymanie pacjentów w gabinecie powinno być głównym priorytetem każdego specjalisty - statystycznie jest ono aż pięć razy tańsze, niż pozyskanie nowego (albo inaczej: wymaga średnio pięciokrotnie mniejszego nakładu środków).Jak to zrobić?


Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym: najlepsze wskazówki i metody dla lekarzy

Czy jako specjalista zwracasz uwagę na równowagę między życiem zawodowym a prywatnym? Jak dbasz o swój komfort pracy i dobrostan? Poznaj metody, przydatne narzędzia oraz wskazówki, dzięki którym łatwej zachowasz równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym, a także zadbasz o swój komfort pracy.

mar 8, 2023

Kobiety w branży opieki medycznej - statystyki

Przy okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet przyglądamy się statystykom dotyczącym kobiet w branży medycznej w Polsce.


Jak zmienia się rynek pracy lekarzy?

Lekarz jako pracownik. Jaki jest rynek pracy i czego oczekują polscy lekarze i specjaliści? Przedstawiamy wnioski z badania OZZL. 


Popularne artykuły