Jak ZnanyLekarz pomaga prowadzić i rozliczać konsultacje online?

Dane ZnanyLekarz za rok 2023 pokazują, blisko 10% wzrost liczby konsultacji online w porównaniu do 2022 r.! Telemedycyna stale zdobywa na popularności, a jej znaczenie będzie nadal wzrastać w 2024 roku. W ZnanyLekarz znajdziesz cały pakiet usług i szereg możliwości, dzięki którym łatwiej przeprowadzisz - i rozliczysz - konsultacje online!

W jaki sposób ZnanyLekarz wspiera prowadzenie i rozliczanie konsultacji online?

ZnanyLekarz daje Ci zasoby, dzięki którym przeprowadzisz pełen proces konsultacji online: poza samym prowadzeniem konsultacji online, łatwiej pozyskasz pacjentów korzystając z możliwości profilu na ZnanyLekarz.pl, pozwolisz im zarejestrować się online na wizytę, która automatycznie doda się do twojego kalendarza. ZnanyLekarz pomoże Ci także w zakresie płatności online. Twoi pacjenci otrzymają również powiadomienie o wizycie i przypomnienia - dzięki temu nie zapomną o terminie 🙂

KONSULTACJE ONLINE - Okiem użytkownika

Jak wygląda prowadzenie konsultacji online ze wsparciem narzędzi od ZnanyLekarz?

mgr Dariusz  Jakubek:

Korzystam z rozwiązań ZnanegoLekarza do wizyt zdalnych i dzięki temu nie muszę martwić się o jakiekolwiek formalności związane z umawianiem pacjentów i kwestiami płatności. To dla mnie duża wygoda i odciążenie w tych kwestiach. Same opłaty przetwarzane są przez narzędzie Płatności, więc ja nie muszę martwić o niespodziewane okienka w ciągu dnia. Słyszałem też od pacjentów, że cieszą się z łatwości umawiania wizyt w ten sposób.

 

To jednak nie wszystko: dzięki nowoczesnym narzędziom usprawnisz też komunikację z pacjentami. Korzystając z bezpiecznego czata pacjenci mogą zadać Ci pytania, także poza wizytą - odpowiesz na nie wygodnie w najbardziej optymalnym dla siebie czasie. Możesz również poprosić o przesłanie niezbędnej dokumentacji medycznej - wygodnie i bezpiecznie, właśnie z pomocą czata i aplikacji ZnanyLekarz. Ty zyskujesz na efektywności pracy, a Twoi pacjenci otrzymują najlepszą opiekę - niezależnie od sytuacji. Konsultacje online dostępne są w ramach wybranych planów ZnanyLekarz.

Poznaj konsultacje online

Narzędzia ZnanyLekarz wspierające prowadzenie i rozliczanie konsultacji online

ZnanyLekarz to:

🏥 ZnanyLekarz.pl - największy w Polsce portal opieki medycznej

Dzięki profilowi na ZnanyLekarz.pl budujesz wizerunek i widoczność online. Korzystając z planów ZnanyLekarz nie tylko łatwiej pozyskujesz nowych pacjentów (na e-konsultacje i wizyty stacjonarne) - zyskujesz lojalność już obecnych, dbając o ich doświadczenia, jednocześnie optymalizując swoją pracę dzięki narzędziom cyfrowym. To właśnie 👇

💻Oprogramowanie ZnanyLekarz, które daje Ci:

  • Narzędzie do prowadzenia konsultacji online
  • System do umawiania wizyt online oraz wysyłania powiadomień i przypomnień o wizytach zintegrowany z kalendarzem specjalisty
  • Płatności online
  • Bezpieczny czat medyczny
  • Aplikację mobilną

Przyjrzyjmy się bliżej funkcjom, dzięki którym ZnanyLekarz pomaga prowadzić i rozliczać konsultacje online.

  • Najważniejsza to oczywiście narzędzie do prowadzenia konsultacji online

Osobiste spotkania nie zawsze są możliwe, a i nie każdy problem wymaga ich przeprowadzenia. Doskonałymi przykładami są wizyty kontrolne, długotrwałe terapie, szczególnie dla osób z ograniczeniami mobilności lub potrzeba wydania recepty. W ten sposób znacząco zwiększasz dostępność swoich usług, także dla pacjentów, którzy z różnych powodów nie mogli by pojawić się na wizycie stacjonarnej. Dzięki konsultacjom online także odległość nie jest już problemem. E-wizyty umożliwiają konsultacje się z pacjentami z różnych miast, co otwiera Ci możliwość dotarcia do nowych pacjentów– również poza Twoją lokalizacją. Skorzystaj z konsultacji online i przeprowadzaj wizyty z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

  • Ogromnym ułatwieniem w pracy specjalistów są też wygodne płatności online

Dzięki nim nie tylko nie tracisz czasu na przetwarzanie płatności - zyskujesz też większą pewność, że wizyta się odbędzie. Mówiąc wprost - wykorzystując płatności online "z góry", redukujesz liczbę nieobecności pacjentów podczas wizyt.

Oprogramowanie ZnanyLekarz jest połączone z bezpiecznym systemem płatności, więc nie musisz już śledzić całego procesu! Pacjenci mogą w łatwy sposób zapłacić przed wizytą - dzięki płatnościom online zapewnianym przez Stripe, zgodnie z europejskimi standardami.

  • System do umawiania wizyt online - rejestracja 24 / 7 oraz automatyczne powiadomienia i przypomnienia o wizytach

Dzięki całodobowej dostępności rezerwacji online pozwalasz pacjentom dokonywać rezerwacji tak, jak chcą, i rozwijasz swoją praktykę. Z łatwością umieścisz widget pokazujący wolne terminy wizyt na swojej stronie internetowej, w mediach społecznościowych oraz link do niego we wszystkich wysyłanych wiadomościach tekstowych i e-mailach. Korzystając z Rejestracji Online zwiększasz też swoją widoczność w ramach serwisu ZnanyLekarz.pl. Z kolei dzięki powiadomieniom i przypomnieniom o wizytach zyskujesz pewność, że pacjenci się na nich pojawią - jednocześnie - dbasz o ich pozytywne doświadczenia.

  • Bezpieczny czat medyczny
Czat medyczny ZnanyLekarz to wygodne rozwiązanie dla pacjentów, które pozwala na szybką i efektywną komunikację ze specjalistą. Pacjenci mogą zadawać pytania dotyczące swojego stanu zdrowia, otrzymywać wskazówki dotyczące leków lub diagnozy, a także umawiać się na wizyty w dogodnym dla siebie terminie.  

Czad medyczny to także usprawnienie pracy lekarza i specjalisty. Zamiast dzwonić - pacjenci mogą napisać, a ty udzielisz odpowiedzi w dogodnym  dla Ciebie momencie. Jeśli przed wizytą potrzebujesz dodatkowych informacji, czy badań - to możesz w tym celu wykorzystać czat. I to nie tylko do komunikacji! Czat medyczny ZnanyLekarz pozwala tobie i twoim pacjentom na wygodne i bezpieczne przesyłanie dokumentów, wyników badań czy zdjęć, co ułatwia proces diagnozowania i leczenia.

  • Na koniec, jednak nie najmniej ważna - aplikacja mobilna.

Dzięki aplikacji medycznej ZnanyLekarz na telefon łatwo możesz:
- zarządzać grafikiem wizyt, w tym edytować wizyty już umówione,
- komunikować się z pacjentami, np. używając czata,
- przeglądać dane pacjentów. Masz także dostęp do pełnej historii. A jeśli korzystasz z planu Plus lub VIP, to możesz również
- przeprowadzić konsultacje online. I to bez dodatkowych opłat.

ZnanyLekarz to gotowe rozwiązanie, aby uruchomić konsultacje online

Konsultacje online dostępne w ramach planów Plus lub VIP. Sprawdź plany lub przejdź do swojego profilu, aby uruchomić Konsultacje online.

PS. Nie zapomnij również zaznaczyć opcji Konsultacji online w swoim kalendarzu - będą one widoczne w profilu na ZnanyLekarz.pl. Dzięki temu użytkownicy ZnanyLekarz.pl będą mogli trafić do Ciebie np. szukając specjalisty oferującego e-wizyty. Warto także poinformować swoich obecnych pacjentów o nowych możliwościach - np. wysyłając im kampanię SMS / e-mail.

 

Ebook efektywne zarządzanie gabinetem i placówką medyczną

Konsultacje online okiem użytkowników

Zobacz, jak dzięki rozwiązaniom z zakresu telemedycyny i nowoczesnym narzędziom lekarze i specjaliści rozwijają swoje praktyki (kliknij na wybrany obraz, aby poznać pełną historię).👇

konsutacje online dla lekarzy i specjalistów opieki medycznej

 

Konsultacje i płatność online za wizyty

Jak uruchomić konsultacje online?

Konsultacje online dostępne są w planach Plus i VIP. 

1. Jeśli masz już plan Plus lub VIP, możesz uruchomić konsultacje online bezpośrednio z poziomu swojego profilu. 

2. Jeśli posiadasz profil bezpłatny lub Starter, aby uruchomić konsultacje online - zacznij o przejścia na wyższy plan możesz:

- kupić go samodzielnie - tutaj lub

- zdać się na wiedzę i doradztwo naszych ekspertów i porozmawiać na temat konsultacji online z naszym ekspertem - umów spotkanie korzystając z tego formularza.