MEDakademia

Zdobywaj wiedzę i rozwijaj swój gabinet

W Akademii ZnanyLekarz dowiesz się jak funkcje systemu do zarządzania gabinetem oraz platformy ZnanyLekarz.pl mogą wpłynąć na rozwój Twojego biznesu. 
Zdobądź certyfikat i poznaj sposoby na rozwój swojego gabinetu lekarskiego zyskując więcej czasu dla siebie.

Zarządzaj gabinetem nowocześnie

Wiemy, z jakimi wyzwaniami wiąże się prowadzenie gabinetu specjalistycznego czy placówki medycznej.
Stworzyliśmy kompleksowy system do zarządzania praktyką lekarską, dzięki któremu zarządzisz wizytami, kontaktem z pacjentami, raportami, bez konieczności integracji. 
Wybierz moduł szkoleniowy, obejrzyj wideo, zdobądź certyfikat i rozwijaj swój biznes ze ZnanyLekarz!
heart

Zapoznaj się z trzema modułami tematycznymi

icon-calendar-with-check

Rozwiąż krótki
test wiedzy

FileText

Otrzymaj imienny
certyfikat

Moduł #1
Widoczność gabinetu

Niezależnie od tego, czy Twój gabinet lekarski cieszy się długim stażem czy też otworzyłeś zupełnie nową praktykę - dowiedz się jak budować swoją widoczność w sieci. Pozwól Twoim pacjentom Cię odnaleźć i sprawdź jak to zrobić ze ZnanyLekarz. Obejrzyj cały moduł, by zdobyć certyfikat wiedzy Akademia ZnanyLekarz.

Moduł #2 
Zarządzanie grafikiem i rezerwacja wizyty 
Jak wykorzystać potencjał rezerwacji wizyt online? Obejrzyj wideo i dowiedz się po co korzystać z kalendarza wizyt online widocznego dla Twoich pacjentów. Odkryj w jaki sposób ta prosta funkcjonalność może przynieść twojemu gabinetowi maksymalny zysk, oszczędność czasu i satysfakcję pacjentów. Najważniejsze: oszczędzaj czas radząc sobie z no- show pacjentów w sprytny sposób.
Moduł #3 
Komunikacja z pacjentem

Chcesz budować relacje z pacjentami i promować swój gabinet, ale nie wiesz jak się do tego zabrać?  Twórz kampanie mailowe i smsowe przez system Znany Lekarz i buduj tym samym wizerunek i pozytywny patient experience! Informuj pacjentów o nowym sprzęcie w Twoim gabinecie, wysłaj im powiadomienia o promocjach i aktualnościach. Dowiedz się jak w prosty sposób możesz poukładać proces kontaktu z pacjentami dzięki sytsemowi od ZL i co możesz dzięki temu zyskać.

 

MEDakademia

Zdobądź certyfikat!

Copy of CL - Certificate - Marketing Course for Doctors (2)
Masz pytania?

Skontaktuj się z opiekunem Akademii