Kurs Online
Marketing cyfrowy dla specjalistów opieki medycznej

Rozpocznij kurs składający się z 9 lekcji i odkryj podstawy marketingu cyfrowego w branży zdrowotnej. Ucz się dzięki lekcjom audio i wideo oraz zyskaj dostęp do artykułów.
Zrób to wtedy, kiedy znajdziesz czas...

Moduł 1

PL_LG_Visibility_Image

Zdefiniowanie Twojego wizerunku w Internecie

Świadomość tego, jak jesteśmy odbierani jest niezbędna do rozpoczęcia działań w marketingu cyfrowym! Zobacz, jak postawić diagnozę swojego wizerunku w Internecie.

Obejrzyj >>

PL_LG_Visibility_Image_opinie

Dobre praktyki w budowaniu wizerunku

Znajdź sposoby, dzięki którym staniesz się bardziej widoczny dla pacjentów i poznaj zasady budowania profesjonalnej marki w Internecie.

Pobierz >>>

PL_LG_Pediatra

Prowadzenie kampanii informacyjnych i promocyjnych

Poznaj podstawowe i najważniejsze zasady informowania o swojej praktyce i oferowanych usługach za pośrednictwem reklam Google.

Przeczytaj >>>

Moduł 2

PL_LG_Image_search

Jak maksymalnie wykorzystać bezpłatny profil ZnanyLekarz

Dowiedz się, jak stworzyć skuteczny profil, jakie informacje są najważniejsze dla pacjentów oraz jak pojawiać się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Obejrzyj >>>

PL_LG_Image

Jak być bardziej widocznym dzięki bezpłatnemu profilowi

Uzyskaj wskazówki, jak skonfigurować swój bezpłatny profil by osiągać najlepsze wyniki. Co zaprezentować i jakich informacji nie pomijać, by pojawić się w wynikach wyszukiwań pacjentów.

Przeczytaj >>>

PL_LG _Image_profile

Jak być bliżej pacjentów. Bez żadnych kosztów.

Zapoznaj się dodatkowymi rozwiązaniami ZnanyLekarz, aby zwiększyć swoją widoczność  online. Dowiedz się, jak zyskać większe zaufanie i sympatię pacjentów jako profesjonalista.

Przeczytaj >>>

Moduł 3

PL_LG_Visibility_patients

Zaufanie i polecenia. Klucz do rozwoju gabinetu

Poznaj niezbędne składnik rozwoju gabinetu: budowanie lojalności, tworzenie bazy rekomendacji i zaangażowania pacjentów.

Posłuchaj >>>

8-Strategies to improve word of mouth

Analiza doświadczeń pacjentów

Oblicz swój poziom zaangażowania w relacje z pacjentami i to, jak możesz na nie wpłynąć w pozytywny i negatywny sposób. 

Oblicz >>>

PL_LG_Calendar_Image_Calendar

Zaawansowane funkcje marketingowe

Odkryj funkcje, które ułatwią Ci komunikację z pacjentami, pozwolą na zdobycie i utrzymanie szerokiej bazy pacjentów i zapewnią pozytywne doświadczenia.

Przeczytaj >>>

FAQ

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

Kurs jest dedykowany wszystkim osobom związanym z branżą medyczną, które są zainteresowane tematem marketingu cyfrowego.  Jego zawartość została zaprojektowana tak, aby zaspokoić potrzeby profesjonalistów pracujących w sektorze zdrowia - lekarzy, dentystów, psychologów, fizjoterapeutów i ratowników medycznych - a także sekretarek i osób odpowiedzialnych za administrację klinik i praktyk. Kurs będzie też cennym uzupełnienie wiedzy dla specjalistów ds. marketingu pracujących w sektorze zdrowia.

Czy mogę liczyć na pomoc w trakcie kursu?

Kurs został zaprojektowany tak, aby uczestnicy mogli wziąć w nim udział w pełni samodzielnie w dogodnym czasie.  Nasz zespół będzie jednak dostępny, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania za pośrednictwem formularza na stronie ....UZUPEŁNIĆ!!!

Czy otrzymam certyfikat ukończenia kursu?

Po ukończeniu dziewięciu lekcji kursu uzyskasz dostęp do testu online, aby podsumować swoją wiedzę. Jeśli zaznaczysz poprawnie co najmniej 6 z 10 pytań, będziesz mógł pobrać certyfikat uczestnictwa w formacie PDF.

Czy konieczna jest opłata za kurs?

Nie. Zarówno kurs jak i certyfikat są oferowane przez ZnanyLekarz całkowicie bezpłatnie.

Zdobądź swój certyfikat

Przejdź 9 lekcji i podsumuj uzyskaną wiedzę krótkim testem. Po wypełnieniu testu uzyskasz dostęp do certyfikatu.