WYWIAD
Maestria Digital Dental and Face Clinic

Zapytaliśmy Maestria Digital Dental and Face Clinic, czy i w jaki sposób ZnanyLekarz.pl pomógł usprawnić codzienną pracę w swojej placówce oraz jak jeszcze wykorzystuje nasz serwis. 

maestria klikalny pasek

Maestria Digital Dental and Face Clinic

Maestria to klinika, w której wykorzystywane są najnowsze naukowe odkrycia światowej stomatologii. Klinika i jej zespół są zorientowane na pacjentów poszukujących ponadstandardowych efektów w chirurgii, implantologii, ortodoncji czy stomatologii zachowawczej. Poprzez współpracę ze ZnanyLekarz.pl klinika powiększyła zasięg w Internecie, a dzięki Kalendarzowi Wizyt zadbała o komfort pacjentów.

Zobacz profilPOCZĄTKI

Multidyscyplinarny zespół sprawia, że do Maestrii może zgłosić się każdy, bez względu na to, czy marzy - jak określają to sami pracownicy - o„zdrowym uśmiechu” (stomatologia zachowawcza, periodontologia, leczenie stawów skroniowo-żuchwowych), „wyprostowaniu” drogi do sukcesu w pracy lub życiu prywatnym (ortodoncja), „błysku na czerwonym dywanie” (stomatologia i medycyna estetyczna) lub po prostu „czegoś mu brakuje” (implantologia, protetyka). Każdy zainteresowany może liczyć na sprawny kontakt z recepcją i lekarzami - między innymi poprzez narzędzia od ZnanyLekarz.pl.

WYZWANIA DLA MAESTRIA DIGITAL DENTAL AND FACE CLINIC

Zwiększenie zasięgu placówki w Internecie

Rozpoczęcie współpracy ze ZnanyLekarz.pl miało przede wszystkim zwiększyć zainteresowanie pacjentów i podkreślić obecność nowej kliniki na warszawskim Mokotowie. Wraz z Maestrią uruchomiliśmy działania komunikacyjne nastawione na dotarcie do nowych pacjentów oraz możliwość sprawnego umawiania wizyt online.

MAESTRIA

Obecnie wszyscy lekarze z Maestrii posiadają Profile Premium w serwisie ZnanyLekarz.pl Zespół Maestrii przy wsparciu opiekuna ze ZnanyLekarz.pl dba o staranne wypełnienie profili lekarzy i ich bieżącą aktualizację.

Po rozpoczęciu współpracy zasięg dotarcia do nowych pacjentów w Internecie wzrósł co najmniej dwukrotnie. Dzięki możliwości zapoznania się z opiniami pacjentów o lekarzach z Maestrii, zamieszczanych na ZnanyLekarz.pl, coraz więcej nowych pacjentów decyduje się na kompleksowe plany leczenia w Maestrii.

“Szukaliśmy wsparcia działań komunikacyjnych nastawionych na dotarcie do nowego pacjenta z możliwością umówienia wizyty. Od samego początku cały zespół kliniki podzielał mój entuzjazm.”

W pierwszym półroczu współpracy ze ZnanyLekarz.pl, blisko 50% rezerwacji pochodziło od pacjentów serwisu.

maesrtia liczby-1

“Ponieważ rozpoczynaliśmy współpracę od początku istnienia kliniki, zadowalające wyniki mogliśmy obserwować już po pierwszych tygodniach współpracy.”

Komfort pacjenta przede wszystkim

Maestria Digital Dental and Face Clinic od początku stawia na doświadczoną kadrę medyczną i najwyższą jakość obsługi. Dzięki Kalendarzowi Wizyt pacjenci mają możliwość sprawnego zapisania się na wizytę przez Internet.

 

“Nie widzę sensu korzystania z innej opcji jak profil płatny. W dzisiejszych czasach brak możliwości umówienia się na wizytę online jest odbierany przez pacjentów jako ograniczenie.”

Dodatkowo ZnanyLekarz.pl wspiera pracę administracji.

“Kalendarz wizyt jest profesjonalnym narzędziem do zarządzania czasem pracy lekarzy i asysty. Stanowi duże wsparcie, szczególnie w kilkustanowiskowych gabinetach.”

PROCES WDROŻENIA ROZWIĄZAŃ

Największym wyzwaniem okazało się techniczne dostosowanie istniejących elektronicznych grafików lekarzy do rejestrowania wizyt umawianych przez pacjentów serwisu ZnanyLekarz.pl. Mimo specyfiki oprogramowania, grafiki udało się zsynchronizować z Kalendarzem Wizyt dostępnym w ZnanyLekarz.pl. Maestria może liczyć na stałe wsparcie informatyczne opiekuna ZnanyLekarz.pl

“Współpraca przebiega wzorowo. Na co dzień kontaktujemy się z naszym opiekunem, który wspiera nas we wszelkich sprawach związanych ze współpracą. Ze ZnanyLekarz.pl współpracowaliśmy od początku istnienia kliniki. W pierwszym półroczu naszej współpracy pacjenci, którzy umawiali się na wizyty za pośrednictwem ZnanyLekarz.pl stanowili połowę wszystkich pacjentów kliniki. Bardzo cenimy sobie także opinie pacjentów. Ich zadowolenie i pochlebne oceny są najlepszym wyznacznikiem jakości naszych usług, a co za tym idzie, najlepszą rekomendacją dla nowych pacjentów.”

EFEKTY

Już w pierwszych tygodniach od rozpoczęcia współpracy klinika odnotowała znaczny wzrost zasięgu placówki w Internecie. Aż 50% wizyt było rezerwowanych za pośrednictwem portalu ZnanyLekarz.pl. Przekłada się to bezpośrednio na zysk kliniki.

Dzięki wspólnej pracy udało się osiągnąć zamierzone cele i przyspieszyć rozwój placówki. Niezmiernie cieszymy się z tych wyników i wierzymy, że w przyszłości będą jeszcze lepsze.

Zobacz historie sukcesu naszych Klientów!
Zobacz wszystkie
Masz pytanie? Napisz do nas! Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 h. Skontaktuj się