Wideo
Zobacz historie sukcesu naszych Klientów!

Lek. dent. Wojciech Radwański (stomatolog, Warszawa):

"ZnanyLekarz.pl jest serwisem, który bardzo ułatwia pracę lekarzom. Przede wszystkim pacjentom pomaga dobrać lekarza w zależności od problemu, jaki mają. Bardzo łatwo jest znaleźć w opiniach pacjentów kto z jakim problemem do kogo może się zgłosić. Myślę, że to jest bardzo wygodne i dla nas, i dla pacjentów, bo od razu grupa, która do nas trafia, jest właściwie ukierunkowana."

Lek. dent. Ehtesham Kazerooni (stomatolog, Warszawa):

"ZnanyLekarz.pl ułatwia dostęp pacjentów, nawet tych, których poznałem i leczyłem ponad naście lat temu. I z racji zmiany miejsca praktykowania i oni stracili kontakt do mnie, i ja, niestety, straciłem kontakt do nich. Ale znajdują mnie i powracają."

Lek. Beata Kociemba (dermatolog, Warszawa):

"Cenię sobie współpracę z serwisem ZnanyLekarz.pl ze względu na możliwość przekazywania sobie wzajemnie opinii przez pacjentów, co myślę, że ułatwia im trafienie do wybranego lekarza czy do określonego specjalisty."

Lek. Leszek Gratkiewicz (ginekolog, Radom):

"Kalendarz wpłynął bardzo dobrze na działalność mojego gabinetu. Jest to dużo większy porządek, pacjentki wymieniają się opiniami, mogą przeczytać o danym lekarzu, zanim skorzystają z jego usług. Dla mnie to wpłynęło naprawdę bardzo dobrze."

Lek. dent. Agnieszka Pawłowicz (stomatolog, Lublin):

"Pierwszy pacjent umówił się parę dni po uruchomieniu kalendarza."

Lek. dent. Kazimierz Szulist (stomatolog, Nakło nad Notecią):

"Kalendarz online daje możliwość pacjentom w każdym momencie dowolnym, przez Internet, zalogowania się i umówienia na wizytę. Taka wizyta może być również czymś prezentem, niezapowiedziana, dla osób, które są niezdecydowane. Oceniam to bardzo pozytywnie."

Lek. Łukasz Bartkowiak (laryngolog, Poznań):

"W kalendarzu cenię sobie to, że znacznie ułatwia kontakt lekarza z pacjentem. Właściwie jest mniej telefonów, a więcej jest rejestracji internetowych, tak że to ułatwia znacznie."

Lek. dent. Anna Przybylska (stomatolog, Poznań):

"Współpraca z serwisem ZnanyLekarz.pl myślę, że jest jedną z najlepszych rzeczy, jakie może zrobić nowy gabinet lub taki, który chce się rozwijać. U mnie to sprawdziło się w stu procentach."

Anna Jelonek (dietetyk, Warszawa):

"Ze współpracy ze ZnanyLekarz.pl jestem bardzo zadowolona ze względu na to, że wszystko odbywa się szybko, prosto. Jest bardzo dobry kontakt. Zawsze, kiedy potrzebowałam jakiejś pomocy, typu na przykład jak obsłużyć kalendarz online lub zaznaczyć, że ta wizyta jest zajęta, to zawsze taką odpowiedź uzyskałam."

Zobacz historie sukcesu naszych Klientów!
Zobacz wszystkie
Masz pytanie? Napisz do nas! Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 h. Skontaktuj się