Z czego korzysta ten lekarz?
Kalendarz online
Profil w serwisie
Automatyczne powiadomienia
100% uzupełnienia profilu
49% wizyt umawianych samodzielnie przez pacjentów
2% nieobecności pacjentów na wizytach w ostatnich 6 miesiącach
Wypowiedź

Zyskaj czas dzięki powiadomieniom, które potwierdzą za Ciebie wizyty!

Od ukończenia studiów stale praktykuje i pogłębia wiedzę w zakresie terapii manualnej, rehabilitacji ortopedycznej oraz rehabilitacji w sporcie. Współtworzy projekt FizjoTerapia HD skierowany zarówno do lekarzy, jak i pacjentów.

fizjoterapeuta

Ełk

w serwisie od 2015

Z czego korzysta ten lekarz?
Kalendarz online
Profil w serwisie
Automatyczne powiadomienia
100% uzupełnienia profilu
49% wizyt umawianych samodzielnie przez pacjentów
2% nieobecności pacjentów na wizytach w ostatnich 6 miesiącach
problem

Co było wyzwaniem w codziennej pracy tego specjalisty?

  • Chęć dotarcia do nowych pacjentów i zapoznania ich ze swoim wizerunkiem specjalisty.
  • Ręczne umawianie wizyt pacjentów i potwierdzanie obecności.
rozwiązanie

Wdrożone rozwiązania:

  • Aktywacja kalendarza online i udostępnienie go pacjentom do rezerwacji.
  • Włączenie automatycznych powiadomień i przypomnień.
efekty

W rezultacie:

  • Oszczędność czasu dzięki samodzielnej rejestracji pacjentów.
  • Poprawa widoczności w serwisie dzięki w 100% uzupełnionemu profilu.
  • Zadowolenie pacjentów = poprawa wizerunku specjalisty w ich oczach.

Ogólne wrażenia:

ZnanyLekarz: Co skłoniło Pana do współpracy ze ZnanyLekarz.pl?

mgr Łukasz Kłos: Usługę w serwisie ZnanyLekarz.pl wykupiłem, ponieważ chciałem dotrzeć do większej grupy pacjentów i przestać być anonimowy wśród specjalistów z mojej branży. Opinie pacjentów pozwoliły mi ugruntować mój wizerunek w Internecie i sprawiły, że osoby odwiedzające mój gabinet nie trafiają tu przez przypadek. Często jest tak, że gdy ich poznaję, pacjenci wiedzą o mnie więcej niż ja o nich. Chcą przyjść, bo wiedzą, jak pracuję. System rejestracji i kalendarz online z terminami to kolejne rzeczy, które skłoniły mnie do uruchomienia usługi. Wszystko jest przejrzyste, a dodatkowo pacjenci są powiadamiani wcześniej o nadchodzącej wizycie. Właściwie nie musimy korzystać z papierowych terminarzy, bo sami możemy wpisywać pacjentów w grafik. Dodatkowo pacjenci widzą, kiedy mamy urlop, i nie istnieje ryzyko zapisania wizyty w dni, w które nas nie ma.

Wielogodzinna praca z pacjentami oraz współudział w FizjoTerapii HD wymuszają konieczność doskonałej organizacji pracy, aby pogodzić ze sobą wszystkie obowiązki zawodowe oraz swoje pasje, jak również zapewnić pacjentom wysoką jakość obsługi.”

ZnanyLekarz: Jak pacjenci zareagowali na możliwość internetowej rejestracji?

mgr Łukasz Kłos: Reakcja pacjentów była bardzo pozytywna. Uruchomienie możliwości umawiania się na wizytę online znacznie ułatwiło im planowanie pracy w moim gabinecie. Wszystkie dostępne godziny są podświetlone i pacjenci nie muszą dopytywać o wolne terminy. Dodatkową zaletą jest powiadomienie o nadchodzącej wizycie – chyba to chwalą sobie najbardziej.

ZnanyLekarz: Czy ma Pan rady dla lekarzy i specjalistów, którzy dopiero zaczynają korzystać z naszego serwisu?

mgr Łukasz Kłos: Bardzo istotną, jeśli nie najważniejszą rzeczą podczas uzupełniania profilu jest przedstawienie naszej osoby - czym się zajmujemy, jakie szkoły ukończyliśmy, jakie odbyliśmy szkolenia, sprecyzowanie świadczonych usług oraz podanie lokalizacji naszego gabinetu czy placówki. Nikt nie chciałby przychodzić do lekarza lub terapeuty, o którym nic nie wie, więc uzupełniony na 100% profil jest naszą wizytówką. Dajmy się lepiej poznać naszym pacjentom. Kilka zdjęć to też istotna rzecz. Zdjęcie naszej osoby jest obowiązkowe – pacjenci muszą wiedzieć, z kim będą mieli do czynienia. Zdjęcie gabinetu i certyfikatów nie są konieczne, ale są mile widziane - to zawsze dodatkowe informacje dla pacjentów.

Z czystym sumieniem polecam współpracę ze ZnanyLekarz.pl. Jest to dobry sposób na organizację pracy w swoim gabinecie, a także rozwiązanie problemu rejestracji pacjentów. Dodatkową zaletą jest możliwość promowania swojej osoby i świadczonych usług w Internecie, a co za tym idzie - dotarcie do jeszcze większej grupy potencjalnych pacjentów.”
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – porozmawiajmy!

Poznaj system ZnanyLekarz i korzyści z profilu w serwisie: