Biblioteka

Przeglądaj interesujące artykuły, tematy, filmy oraz infografiki.

Wizerunek i opinie poradnik
1 krok do lepszej widoczności w Google
 
Jak możesz ułatwić, a dodatkowo znacznie przyspieszyć znalezienie Twojego gabinetu w wyszukiwarce i Mapach Google?

Dlaczego warto być widocznym?

Mówiąc wprost: wysoka widoczność w wynikach wyszukiwania to średnio o 60% więcej odwiedzin strony dziennie.

Wyobraź sobie, że pacjent szuka lekarza w Twojej specjalizacji i okolicy. Z poleceń znajomych poznaje Twoje nazwisko i pierwsze, co z nim robi to... wpisuje w wyszukiwarkę Google, prawda?

Wyszukiwarka podpowie pacjentowi kilka stron, w których znajdzie więcej informacji na Twój temat. Jednym z pierwszych wyników będzie najprawdopodobniej profil w serwisie ZnanyLekarz. Świetnie, jeśli pacjent odwiedzi Twój profil i umówi się na wizytę przez serwis.

Bądź krok przed... pacjentem!

Możesz jednak przyciągnąć jego uwagę chwilę wcześniej. Już ponad 2/3 pacjentów liczy na efektywne wyszukiwanie i chce znaleźć jak najwięcej informacji od razu po wpisaniu nazwiska lekarza w Google.

W tym momencie zyskujesz ogromny wpływ na jego dalszą ścieżkę. To wyjątkowa szansa i warto ją wykorzystać, ponieważ takie mikrodziałania mają wbrew pozorom ogromny wpływ na decyzje użytkowników, a w tym przypadku Twoich pacjentów.


Jak zyskać pacjenta?


Odpowiedź jest prosta: powiedzieć mu jak najwięcej o sobie. Badania pokazują, że aż 57% pacjentów oczekuje kompletu informacji na temat lekarza, wpisując jego nazwisko w wyszukiwarkę internetową.

Podobnie jest w innych branżach. Każdy z nas choć raz wpisał w Google nazwę salonu fryzjerskiego, sklepu odzieżowego lub kawiarni po to, by znaleźć informacje na temat godzin otwarcia, cen lub w poszukiwaniu numeru telefonu.

Spójrz na grafikę. Znajomy widok? To przykładowy profil Google Moja Firma.

GMB-blog-3-2 (1)

Google Moja Firma dla Twojego gabinetu? To proste!

Dobra wiadomość jest taka, że wystarczy jedno kliknięcie. Profil Google Moja Firma możesz stworzyć bezpłatnie dzięki współpracy serwisu ZnanyLekarz.pl z Google. Profil założy dla Ciebie Twój opiekun klienta, z którym prawdopodobnie się już kontaktowałeś. Jedyne, czego będzie on potrzebował, to Twoja zgoda na utworzenie profilu. Dla ułatwienia, załączamy możliwość wyrażenia zgody w tym artykule, abyś po przeczytaniu nie musiał długo szukać.

Zgadzam się

Masz już konto Google Moja Firma? Możemy je bezpłatnie zaktualizować o najnowsze informacje zaczerpnięte prosto z profilu w serwisie ZnanyLekarz.pl. Jednak nic o nas bez nas - na to również potrzebujemy Twojej zgody. Chcesz połączyć istniejące profile? Kliknij tutaj 👇

Chcę zaktualizować profil

 

Od teraz Twój gabinet zacznie się wyróżniać w wyszukiwarce i Mapach Google

Niezależnie od tego, czy miałeś już profil, czy dopiero zostanie on utworzony, Google Moja Firma to dobry krok w kierunku lepszej widoczności Twojej praktyki w Internecie. Google to najczęściej pierwsze miejsce, w którym możesz spotkać swoich pacjentów - daj się zauważyć!

 

Szkolenia online Sprawdź ofertę bezpłatnych szkoleń dla lekarzy i specjalistów
Materiały do pobrania Pobierz bezpłatne poradniki przygotowane przez ekspertów

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!