Biblioteka

Przeglądaj interesujące artykuły, tematy, filmy oraz infografiki.

🎉 2022 w ZnanymLekarzu: jaki był?

W minionym roku nie zabrakło ambitnych celów, kreatywne pomysłów czy też konstruktywnych wniosków. Wiele razy czuliśmy również motywujący stres, ale i satysfakcję wynagradzającą całą ciężką pracę. Jak wyglądał ten rok w ZnanymLekarzu? Zapraszamy do lektury krótkiego podsumowania i przy okazji – dziękujemy, że byliście i wciąż jesteście częścią tych wydarzeń.

2022 był... pełen wyzwań w obliczu dbania o dobro pacjentów

Lekarze dla Ukrainy – bezpłatne konsultacje dla uchodźców wojennych

Gdy tragiczne wieści dobiegły zza wschodniej granicy, nie zastanawialiśmy się ani chwili i zorganizowaliśmy pomoc na miarę naszych możliwości. Poza wsparciem finansowym rozpoczęliśmy akcję Lekarze dla Ukrainy, w ramach której mieszkańcy Ukrainy mogli bezpłatnie skorzystać z pomocy lekarzy i specjalistów. Jesteśmy dumni, że udało nam się pomóc na szeroką skalę i przy okazji, raz jeszcze dziękujemy wszystkim zaangażowanym w pomoc.

Kampania informacyjna dla klientów i pacjentów ZnanyLekarz: Zero tolerancji dla fałszywych opinii 

Rozpoczęliśmy dużą kampanię informacyjną o tym, jak szkodliwe są nierzetelne opinie (nie tylko dla lekarzy, specjalistów i placówek, którzy je otrzymują, ale również – i przede wszystkim – dla pacjentów szukających pomocy.

Przedstawiamy zasady tego, jak walczymy z nierzetelnymi opiniami w serwisie znanylekarz.pl. Chcemy raz na zawsze rozprawić się z powszechnymi mitami i nieprawdziwymi teoriami na ten temat. 

Jednocześnie – w listopadzie – złożyliśmy zawiadomienie do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK), w którym zabiegamy o wprowadzenie regulacji i wyciągania odpowiednich konsekwencji prawnych u właścicieli stron sprzedających nierzetelne opinie w Internecie. 

Wierzymy, że to dobry krok w stronę zbudowania pełnego zaufania do opinii w Internecie – nie tylko w serwisie znanylekarz.pl, ale również we wszystkich portalach, które opierają się na doświadczeniach użytkowników. 

Więcej na ten temat między innymi na łamach Gazety Wyborczej oraz w naszym artykule

2022 był... ciekawy świata i otwarty na nowe horyzonty

Ujednolicenie marki z jamedą i połączenie Feegow z Doctoralia – brazylijskim oddziałem Grupy Docplanner 

Ten rok to także kontynuacja działań z 2021 roku, kiedy grupa Docplanner połączyła siły ze swoim niemieckim odpowiednikiem –jamedą. Misją firmy jameda jest łączenie pacjentów i lekarzy online – łatwo, szybko i precyzyjnie. To największa platforma medyczna w Niemczech, z której miesięcznie korzysta ponad 8 milionów pacjentów. W bazie firmy znajduje się obecnie ponad 275 000 lekarzy i specjalistów. Cieszymy się, że od teraz mamy nie tylko wspólny cel, ale również wizerunek marki. 

W lipcu z wielką przyjemnością ogłosiliśmy kolejny ważny kamień milowy w naszej działalności na brazylijskim rynku opieki medycznej: przejęcie Feegow, wiodącego lokalnego oprogramowania do zarządzania praktykami lekarskimi i specjalistycznymi. Jest to przełomowy ruch w krajowym segmencie technologii medycznych, reprezentujący połączenie dwóch liderów rynku. 

image_processing20211122-1459745-1he4f7b

2022 był... bogatszy o nowe pomysły i wizualne udoskonalenia w produkcie 

Nowe profile placówek i ich obecność w wynikach wyszukiwania specjalizacji lekarskich

illu-doctor-journey-step5-1W tym roku skierowaliśmy dużą część swojej uwagi ku klientom placówkowym i zmieniliśmy wygląd profilu placówki – tak aby był bardziej przejrzysty i czytelny dla pacjenta szukającego informacji o lekarzu/specjaliście/usłudze. Nasze badania pokazują, że zdecydowana większość pacjentów decyduje się na umówienie wizyty, gdy dostanie komplet niezbędnych informacji. Dlatego właśnie poprawiliśmy wygląd profilu, zachęcamy do jego uzupełnienia, by w efekcie dodatkowo zyskać lepszą pozycję w wyszukiwarce specjalizacji lekarskich. 

ZnanyLekarz PRO – nowa strona pełna rozwiązań, inspiracji i materiałów

Stale się zmieniamy i aktualizujemy przygotowywane treści i materiały, z których korzystają nasi klienci i pacjenci. Rok 2022 był znaczący dla rozwoju stron dla lekarzy i dla placówek, z których powstała nowa strona: ZnanyLekarzy PRO. Serwis dostępny pod adresem pro.znanylekarz.pl to więcej przydatnych treści, nowa, bardziej atrakcyjna szata graficzna, wygodniejsza i bardziej intuicyjna nawigacja. Rozwinęliśmy również sekcję poświęconą funkcjom oprogramowania medycznego ZnanyLekarz PRO. Zapoznaj się z nowymi możliwościami strony i śmiało wykorzystuj je w codziennej pracy.

image (15)-3

Także strony poświęcone wiedzy i edukacji wzbogaciły się w nowe treści i bardziej przyjazną nawigację. Blog dla profesjonalistów dostępny jest pod adresem: https://pro.znanylekarz.pl/blog/. Powstała też jedna wspólna baza wiedzy, podzielona na praktyczne sekcje. Znajdziesz ją tu: https://pro.znanylekarz.pl/baza-wiedzy/materialy/biblioteka.

MEDAkademia dla lekarzy, specjalistów i osób zarządzających placówkami 

Na co dzień większość z nas, chcąc niechcąc, żyje w biegu i ceni sobie jak największą elastyczność – widać to wśród pacjentów, którzy umawiają wizyty w nieregularnych, wieczornych lub porannych porach, ale nie tylko. Wiemy, że elastyczność cenią sobie również nasi klienci. Z myślą o tym stworzyliśmy MEDAkademię, a w niej kursy dostępne 24/7. To pewnego rodzaju baza materiałów, w której wyjaśniamy kluczowe kwestie związane z użytkowaniem kalendarza ZnanyLekarz, dbaniem o relacje z pacjentami, ale również o własną działalność gospodarczą, czyli rozwój praktyki lekarskiej/specjalistycznej. Więcej o MEDAkademii dowiesz się tutaj

2022 był... gotowy na zmiany w kalendarzu i na profilach

Stary-nowy Voicemail, czyli wielki powrót rozwiązania na nieodebrane połączenia od pacjentów

emailing-voicemail-plCzy jesteś z nami na tyle długo, by móc słyszeć już o Voicemailu? Niezależnie od tego, jaka jest odpowiedź,
przygotuj się na nowe korzyści związane z tym narzędziem. Co ciekawe, jednemu z użytkowników w ciągu miesiąca odtworzyliśmy nagranie ponad 750 razy – aż tylu pacjentów usłyszało o możliwości rezerwacji wizyty, gdy lekarz nie odbierał telefonu. Od teraz dodatkowo nie musisz martwić się o połączenia z bliskimi – nowa wersja Voicemail pozwala wykluczyć wybrane kontakty, aby te nie słyszały komunikatu o rezerwacji wizyty. Świetnie, prawda?

Czat wewnętrzny: dyskretnie komunikuj się ze współpracownikami

Do kalendarza ZnanyLekarz w tym roku wprowadziliśmy narzędzie, dzięki któremu można przekazywać współpracownikom ważne informacje, dane pacjentów, faktury i inne poufne pliki w zaledwie kilka sekund. Zazwyczaj nie można mieć pewności, że korzystanie z zewnętrznych komunikatorów będzie bezpieczne dla przekazywanych danych i informacji. Zależy nam na tym, aby dla korzystających z systemu ZnanyLekarz ta możliwość była oczywista. Dlatego stworzyliśmy wewnętrzny Czat. Jego działanie jest naprawdę wygodne i intuicyjne, zobacz tutaj

Funkcja odwoływania nawet kilku(nastu) wizyt jednocześnie

W odpowiedzi na pojawiające się sugestie naszych klientów powstała również nowa możliwość w kalendarzu – opcja anulowania więcej niż 1 wizyty jednocześnie. To zdecydowane ułatwienie pracy, znacząca oszczędność czasu i wygoda zarządzania wizytami. Nie trzeba już wysyłać pojedynczych wiadomości ani kampanii do wszystkich pacjentów. Funkcja pozwala odwołać wizyty jednym kliknięciem i automatycznie informuje pacjentów o zmianie. 

2022 był... już właściwie... taki dorosły ;-)

To już 10 lat ZnanyLekarz 🎉

Copy of Twitter-post-anniversary-ZL

Świętowaliśmy 10 lat od momentu powstania firmy ZnanyLekarz w Polsce. Za nami dekada naprawdę wielu wyzwań, inspirujących projektów, wspólnych chwil ciężkiej pracy, ale i okazji do świętowania i doceniania postępów.

Sami zastanawiamy się czasem – kiedy to zleciało?

Szkolenia online Sprawdź ofertę bezpłatnych szkoleń dla lekarzy i specjalistów
Materiały do pobrania Pobierz bezpłatne poradniki przygotowane przez ekspertów

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!