Biblioteka

Przeglądaj interesujące artykuły, tematy, filmy oraz infografiki.

Usprawnienie pracy placówki
Jak uratować nawet 40% nieodebranych połączeń w placówce?

Zdajemy sobie sprawę, że mimo obecności profilu placówki na ZnanyLekarz i możliwości zapisów drogą online, nadal wielu pacjentów preferuje umawianie wizyt drogą telefoniczną. Musimy jednak pamiętać, że wciąż występują sytuacje, w których, gdy pacjent dzwoni, to nie udaje mu się skontaktować z placówką ze względu np. na zajętą linię telefoniczną, przeciążoną rejestrację, czy po prostu próbę połączenia poza godzinami pracy kliniki. 

Odpowiadając na te potrzeby, opracowaliśmy nowe, bezpłatne rozwiązanie, które pozwoli usprawnić obsługę połączeń telefonicznych oraz zatrzymać pacjenta, aby umówił wizytę właśnie w naszym centrum medycznym. 

Jak to działa?

ZnanyLekarz SMS to narzędzie, dzięki któremu, jeśli pacjentowi nie uda się dodzwonić do wybranej placówki, to automatycznie zostanie wysłana do niego wiadomość SMS z linkiem do rezerwacji wizyty na profilu ZnanyLekarz. Aż 8 na 10 klinik zauważa zwiększenie liczby rezerwacji wizyt po aktywacji usługi!

Co zyskasz?

  • Więcej umówionych wizyt: Możesz odzyskać nawet do 40% rezerwacji z nieodebranych połączeń.

  • Nowy kanał, który docenią Twoi pacjenci: Ułatwienie procesu rezerwacji wizyty pacjentom, kiedy Twoja placówka nie może odebrać połączenia – możesz zwiększyć lojalność pacjentów wobec Twojej kliniki!

  • Więcej czasu dla personelu: pracownicy zaoszczędzą czas i będą mogli skupić się na mniej powtarzalnych zadaniach.

pl-saas-agenda-clinic-booking-widget-rating-doctor-patient@2x

Zalety ZnanyLekarz SMS

  • zatrzymanie pacjenta i doprowadzenie do szybkiej rezerwacji wizyty,

  • ułatwienie procesu rezerwacji wizyt i tym samym edukacja pacjentów w kierunku odciążenia ruchu telefonicznego i pracy rejestracji,

  • zwiększenie ruchu na profilu placówki w naszym serwisie, co może się przełożyć na zwiększenie ilości opinii (w konsekwencji na wyższe wyniki wyszukiwania i zwiększenie rezerwacji wizyt),

  • bezpłatny i prosty w obsłudze interfejs, w którym będą widoczne wszystkie nieodebrane połączenia wraz z informacjami, który z pacjentów skorzystał z opcji umówienia wizyty drogą online.

Instalacja jest bardzo szybka i bezpłatna. Usługa działa na zasadzie przekierowania warunkowego. Nieodebrane połączenia będą przekierowane na numer, który zostanie podany podczas instalacji. 

Chcesz skorzystać z nowego narzędzia w Twojej placówce? Zgłoś się poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą w celu aktywacji usługi. 

Chcę to wypróbwać

Szkolenia online Sprawdź ofertę bezpłatnych szkoleń dla lekarzy i specjalistów
Materiały do pobrania Pobierz bezpłatne poradniki przygotowane przez ekspertów

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!