lip 26, 2022

MEDakademia: kurs online dla lekarzy i specjalistów

Z dumą zapraszamy do udziału w MEDakademii. Od kilku miesięcy intensywnie pracowaliśmy nad kursem, który właśnie oddajemy w wasze ręce.

 

 

 

 

MEDakademia to kurs online dla lekarzy przygotowany przez Akademię ZnanyLekarz (w której zawierają się też np. webinary) i ekspertów ZnanyLekarz, w którym pokazujemy, jak, korzystając z funkcji ZnanyLekarz, rozwijać swój gabinet, pracować sprytniej i efektywniej, jednocześnie dbając o doświadczenia pacjentów.

Zwieńczeniem MEDakademii jest test wiedzy. Po ukończeniu szkolenia i uzyskaniu pozytywnego wyniku testu lekarz / specjalista otrzyma certyfikat "Nowoczesne zarządzanie gabinetem medycznym".

Dołącz do MEDakademii już dziś!

MEDakademia to kompleksowy kurs online dla lekarzy, na który składają się 3 moduły tematyczne.

Znajdziesz w nich zagadnienia z zakresu:

  • Zarządzania gabinetem i wizytami pacjentów
  • Optymalizacji czasu pracy
  • Efektywnego wykorzystania nowoczesnych narzędzi 
  • Marketingu medycznego, w tym budowania wizerunku w Internecie i komunikacji online
  • Komunikacji z pacjentami i budowania patient experience

Dla kogo jest MEDakademia?

Dla lekarzy i specjalistów. Nie ważne, czy prowadzisz gabinet, działasz na rynku od lat, czy dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki. Dzięki MEDakademii dowiesz się m.in., jak:

- skutecznie zaistnieć na rynku, 

- wypracować wyższą pozycję, 

- pozyskać i utrzymać pacjentów - dbając o ich lojalność i tzw. Patient experience,

- zredukować liczbę nieobecności pacjentów podczas wizyt,

- wygodnie i bezpiecznie prowadzić Elektroniczną dokumentację medyczną,

- sprawnie raportować do paltformy P1,

- prowadzić konsultacje online (bez dodatkowych kosztów!) i...po prostu

- pracować efektywniej na co dzień.

Ile kosztuje kurs w MEDakademii?

Nic - dla zarejestrowanych użytkowników MEDAakademia jest bezpłatna. Wystarczy się zarejestrować, aby w pełni korzystać z wiedzy.

MEDakademia jest dostępna w postaci modułowego kursu online. To znaczy, że w zajęciach możesz uczestniczyć w wygodnym dla Ciebie czasie. Oraz bezpiecznie - z własnego gabinetu, czy wygodnego fotela w domu.

Nie musisz też ponosić dodatkowych kosztów związanych z podróżami. Oszczędzasz więc swój czas i pieniądze.

Dlaczego dzielimy się tą wiedzą za darmo?

Ponieważ w ZnanyLekarz od wielu lat wyznaczamy standardy i dbamy o to, aby lekarze i pacjenci byli zadowoleni :)

ZnanyLekarz to nie tylko ogromna platforma wymiany opinii i informacji o lekarzach, specjalistach i placówkach. ZnanyLekarz Pro to także zaawansowany i kompleksowy system medyczny, który na co dzień wspiera pracę ponad 20000 placówek i specjalistów w Polsce.

 

Tworząc system gabinetowy, rezerwacji wizyt online, czy wsparcia telefonicznej rejestracji (ZnanyLekarz Phone), zawsze zaczynamy od zbadania realnych potrzeb. Co więcej, w proces budowania i rozwoju systemu gabinetowego oraz zarządzania telefoniczną rejestracją pacjentów, od samego początku zaangażowani byli nasi klienci.

Znając realne potrzeby oraz dysponując informacjami od ponad 20000 użytkowników ZnanyLekarz Pro wiemy, jakiej wiedzy potrzebują specjaliści i lekarze, aby w pełni wykorzystać potencjał nowoczesnych systemów medycznych w swojej pracy. I po prostu pracować efektywniej, zyskując więcej zadowolonych pacjentów i…komfort pracy :)

Dołącz do MEDakademii już dziś!


Zobacz też case study - historie sukcesu naszych klientów, i dowiedz się jak - korzystając z nowoczesnych narzędzi:

  • skutecznie zredukować no - shows, czyli nieobecności pacjentów podczas wizyty nawet o 65% i zwiększyć satysfakcję pacjentów o 25%, jednocześnie zyskując więcej czasu 👉 case study dr n. med. Michała Lewandowicza,
  • w ciągu zaledwie 12 miesięcy podnieść współczynnik odbieralności połączeń o 14% wykorzystując ZnanyLekarz Phone 👉 case study GlivClinic,
  • 4x zwiększyć ilość umówionych wizyt z połączeń przychodzących od pacjentów, a aż 10x z oddzwonień na nieodebrane połączenia 👉 case study Swamed.