Biblioteka

Przeglądaj interesujące artykuły, tematy, filmy oraz infografiki.

poradnik Opieka klienta
Rola doradcy Customer Care: dlaczego Twoje zadowolenie to nasz cel?
 
Jak na co dzień dbamy o Twoje wsparcie? W jakich sytuacjach możesz liczyć na swojego opiekuna po stronie ZnanyLekarz.pl?

illu-people-secretary-computer-flip

Jaki jest cel pracy zespołu Customer Care?

Jeśli odpowiedzią miałoby być jedno zdanie, brzmiałoby ono tak: Celem pracy zespołu Customer Care jest rozwój klientów indywidualnych i placówkowych.

Szerzej rzecz ujmując, zespół obsługi klienta na co dzień opiekuje się lekarzami, specjalistami, managerami placówek i pracownikami recepcji, którzy korzystają z narzędzi ZnanyLekarz. Dostarczamy klientom i pacjentom gotowe, wygodne rozwiązanie, ułatwiające umawianie wizyt lekarskich i nie tylko. Właśnie dlatego zależy nam na tym, aby narzędzie, które oddajemy w ręce użytkowników, spełniało wszystkie ich oczekiwania.

Zespół Customer Care pomaga w poznaniu produktów ZnanyLekarz i wdrożeniu w pracę z nimi. Doradcy podpowiadają, jak najlepiej dostosować dostępne funkcjonalności do swojej specjalizacji lub wielkości placówki, która z nich korzysta. Wszystko sprowadza się do jednego celu: pełnej satysfakcji klientów z produktów ZnanyLekarz oraz rozwoju biznesów lekarzy indywidualnych i placówek medycznych.


illu-action-people-secretary-phone-desk-1

Na jakie wsparcie doradcy możesz liczyć?

Nowa, zmodyfikowana struktura zespołu Customer Care została zaprojektowana tak, aby ten mógł jeszcze lepiej realizować swoją misję - wspierać klientów w rozwoju ich biznesów.

Zespół Customer Care to dwie, mniejsze drużyny wsparcia klienta.

1. W kwestiach technicznych oraz tych dotyczących narzędzia można kontaktować się z zespołem Specjalistów produktowych, który czuwa pod adresem: cc@znanylekarz.pl lub numerem telefonu +48 22 152 00 56
2. Pozostali doradcy z zespołu Customer Care to eksperci ds. obsługi klienta, którzy personalizują swoje działania i udzielają bezpośredniego, doraźnego wsparcia w rozwoju praktyki, najczęściej za pomocą rozmów telefonicznych z klientami. To właśnie zespół ekspertów analizuje profile i działania klientów po to, aby następnie pomóc im w zastosowaniu najlepszych rozwiązań.

Za reklamacje zgłaszane przez klientów (specjalistów i placówki medyczne) niezmiennie odpowiada zespół doradców dostępnych pod adresem: reklamacje@znanylekarz.pl.


Jak to wygląda w praktyce?


Skuteczność narzędzi ZnanyLekarz najczęściej zależy od pełnego wykorzystania ich potencjału, jednak bardzo wiele zależy od specyfiki pracy specjalisty lub placówki. Każda ze specjalizacji medycznych jest wyjątkowa i rządzi się swoimi prawami. Dlatego też nie wszystkie działania sprawdzą się tak samo dla każdej specjalizacji klienta.

Rola doradcy z działu Customer Care polega na tym, by poznać charakterystykę pracy wybranego specjalisty i jego pacjentów, a następnie zaproponować konkretne, uważnie dopasowane działania. Idealnym przykładem jest praca psychologa oraz psychiatry - z pozoru podobne cechy pracy oraz pacjentów. Nic bardziej mylnego!

Przykładowo doradca z zespołu Customer Care po dogłębnej analizie wie, że w przypadku psychologów uwagę należy poświęcić na uzupełnienie profilu, szczególnie sekcji O mnie. Natomiast pacjenci poszukujący psychiatry skupią się na zakresie leczonych przez niego chorób i dolegliwości.

Może zdarzyć się tak, że lekarz, specjalista lub manager placówki nie do końca wie, jak rozpocząć działalność w Internecie i zyskać zaufanie pacjentów. I właśnie na takie, indywidualne i profesjonalne wsparcie mogą liczyć klienci ZnanegoLekarza ze strony doradcy Customer Care.

Szkolenia online Sprawdź ofertę bezpłatnych szkoleń dla lekarzy i specjalistów
Materiały do pobrania Pobierz bezpłatne poradniki przygotowane przez ekspertów

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!