Założenie bezpłatnego profilu placówki na ZnanyLekarz - czy warto?

 

Zastanawiasz się, jakie - i czy w ogóle - korzyści daje utworzenie podstawowego profilu placówki medycznej na ZnanyLekarz? Sprawdź!

Profil ZnanyLekarz jest skierowany do wszystkich profesjonalistów z branży medycznej oraz placówek - na każdym etapie ich rozwoju. Z tego artykułu dowiesz się jak założyć podstawowy, bezpłatny profil placówki medycznej. Poznasz też korzyści z posiadania profesjonalnego profilu i dowiesz się, jak -nawet w przypadku opcji bezpłatnej - zacząć budować wizerunek online.

Zaczynamy!

Co zawiera artykuł:

Jakie korzyści oferuje darmowy profil na ZnanyLekarz?

Wiele placówek zaczyna swoją "cyfrową przygodę" poprzez założenie bezpłatnego profilu placówki medycznej na ZnanyLekarz.  Pozwala to zwiększyć wiarygodność Twojej placówki medycznej wśród pacjentów i zbudować zaufanie - jeszcze przed pierwszą wizytą. ZnanyLekarz.pl to najczęściej używana platforma w Polsce do umawiania wizyt w placówkach i u specjalistów branży medycznej. Szukając placówek, usług i specjalistów z portalu korzysta blisko 13 milionów pacjentów miesięcznie. Daj im się znaleźć!  Bez profilu placówki na ZnanyLekarz nasi użytkownicy nie będą mogli do niej trafić i sprawdzić niezbędnych informacji.

Profil placówki medycznej na ZnanyLekarz będzie podstawą budowania jej widoczności i marki online

Z uwagi na dużą liczbę pacjentów korzystających ze ZnanyLekarz każdego dnia, stał się on wiodącą platformą do wyszukiwania profesjonalistów medycznych w Polsce (i nie tylko). W rezultacie często pojawia się na czołowych pozycjach w GoogleSkorzystaj z tego!

ZnanyLekarz i orofile w zestawieniach często pojawia się na czołowych pozycjach w Google. Skorzystaj z tego!

 

Dzięki profilowi możesz udostępniać informacje o specjalizacjach, godzinach pracy, lokalizacji, oraz kontakcie do placówki, co ułatwia pacjentom znalezienie odpowiedniego specjalisty i umówienie wizyty.

Profil placówki na ZnanyLekarz umożliwia też pacjentom wystawianie opinii i recenzji, a Twojej placówce  - zbieranie ich pod własną marką. Tak! Nawet w wersji bezpłatnej. W dalszej części artykułu pokażę Ci, jak możesz to zrobić.  

Łatwo zbieraj opinie pacjentów i bez wysiłku buduj reputację onlinePozytywne opinie pacjentów będą budować zaufanie i przyciągać większą liczbę potencjalnych pacjentów do Twojej placówki. Otrzymane komentarze pomogą Ci również poznać mocne strony placówki oraz zidentyfikować obszary wymagające poprawy.

Zadbaj o wizerunek swojej placówki i wiarygodność w oczach pacjentów

Stwórz prostą, ale skuteczną wizytówkę, która zaprezentuje Twoją placówkę w profesjonalny sposób, podkreślając doświadczenie i kwalifikacje Twoich specjalistów. 👇

Od czego zacząć swoją przygodę ze ZnanyLekarz? Jeżeli jeszcze nie posiadasz profilu swojej placówki medycznej, możesz rozpocząć tworzenie go, klikając tutaj. W ten sposób, już podczas czytania tego artykułu, będziesz mieć możliwość pracować nad optymalizacją, o której opowiem Ci w dalszej części-  5 kluczowych elementów, które należy uzupełnić w swoim profilu.

    Twoja placówka  nie ma jeszcze profilu na ZnanyLekarz.pl?  Zmień to i rozwijaj swoją klinikę! Załóż profil

Jak utworzyć bezpłatny profil placówki na ZnanyLekarz.pl?

Podstawowy, bezpłatny profil placówki medycznej na ZnanyLekarz założysz w kilku prostych krokach. Zacznij od przejścia do strony rejestracji. Wprowadź informacje o Twojej placówce medycznej.👇

Jak utworzyć bezpłatny profil placówki na ZnanyLekarz.pl?

Podaj też swoje dane kontaktowe, abyśmy mogli potwierdzić informacje i przypisać dane administratora konta.

 

Dane administratora profilu placówki medycznej

Po wypełnieniu wszystkich wymaganych pól kliknij "Przejdź dalej".

Proces weryfikacji trwa do 48 godzin roboczych, a po jego zakończeniu twój profil będzie widoczny. W międzyczasie możesz zacząć wypełniać go odpowiednimi informacjami o sobie! Sprawdź następnie 5 elementów, które są kluczowe do uzupełnienia.

Co zrobić, jeśli już masz profil, ale nie możesz nim zarządzać? 

Jak przejąć kontrolę nad profilem placówki medycznej na ZnanyLekarz.pl?

1. Podczas rejestracji system automatycznie sprawdzi, czy Twoja placówka ma już konto -> jeśli tak, będziesz mógł przejąć nad nim kontrolę. W instrukcji poniżej znajdziesz więcej informacji. Po prostu kliknij "Tak, to moja placówka!".

Podczas rejestracji system wyszuka i podpowie, czy Twoja placówka ma już konto -> jeśli ma, możesz przejąć nad nim kontrolę.

2. Możesz także wyszukać swoją placówkę i wejść w szczegóły, a następnie kliknąć przycisk “przejmij kontrolę nad tą placówką”.

Po kliknięciu zostaniesz przekierowany do formularza z prośbą o uzupełnienie danych. Wypełnij go i wyślij. GOTOWE! Po rejestracji możesz od razu się zalogować i przejść dalej, aby zarządzać profilem placówki medycznej.

Sprawdź też informacje w instrukcji:  Zarządzanie profilem placówki medycznej w ZnanyLekarz.pl

 

Poniżej przedstawiamy 5 kluczowych elementów do uzupełnienia w  profilu podstawowym placówki na ZnanyLekarz.pl. 👇

1. Podaj dokładny adres i uzupełnij opis

Podanie dokładnego adresu sprawia, że Twoja placówka będzie widoczna na mapie. To z kolei zwiększa Twoją widoczność w wynikach wyszukiwania, ponieważ wielu pacjentów korzysta z mapy, aby znaleźć wyniki.

Dzięki temu też łatwiej będzie pacjentom zlokalizować Twoją placówkę. Wiemy, że wygoda jest ważna i im mniejsza odległość między Tobą a pacjentem, tym większe prawdopodobieństwo, że wybiorą Ciebie.

image (25)

Adres placówki możesz edytować w zakładce "Lista profili". Przejdź do zakładki "Lista profili", a następnie wybierz "Edytuj" i zacznij uzupełnienie profilu swojej placówki

Przejdź do zakładki "Lista profili", a następnie wybierz "Edytuj" i zacznij uzupełnienie profilu swojej placówki

Jeśli Twoja placówka ma kilka oddziałów, możesz samodzielnie dodać adres każdego z nich. Wystarczy kliknąć przycisk "dodaj nowy adres" i uzupełnić informacje. Pamiętaj, żeby podane informacje były zawsze aktualne

2. Dodaj zdjęcie profilowe / logo placówki

To właśnie ono będzie pierwszym szczegółem, który pacjent zauważy i elementem budującym rozpoznawalność - dlatego jest tak ważne.

Widoczność placówki w wynikach wyszukiwania

 

3. Uzupełnij kategorie

Uzupełnij kategorie

 

To właśnie kategorie /specjalizacje ułatwiają pacjentom wyszukiwania placówki / specjalisty. Weź też pod uwagę, że wielu z nich szuka specjalisty według kategorii, albo specjalizacji + miasta lub usługi, którą chcą wykonać w swoim mieście. Usługi, które oferujesz, są również ważne z punktu widzenia treści, zwłaszcza dla wyszukiwarek. Każda usługa, którą dodasz do swojego profilu, tworzy nowe słowo kluczowe, które można wyszukiwać. Odpowiednie słowa kluczowe pomogą bardziej precyzyjnie pokazywać Twój profil pacjentom. I tu płynnie przechodzimy do kolejnego ważnego punktu, jakim jest:

4. Lista usług dostępnych w placówce oraz ich ceny

Absolutnie niezbędne są dane kontaktowe: adres i numer telefonu, jednak pacjenci zwracają ogromną uwagę także na ceny i ofertę, czyli listę dostępnych w placówce medycznej usług. Dlatego:

Uzupełnij również sekcję "usługi". Pamiętaj też, aby uzupełnić ich ceny.💡 

Każdą pozycję wpisujesz w oddzielne okienko. Z poziomu edycji możesz samodzielnie zdecydować, czy wszystkie ceny będą widoczne dla pacjentów w profilu placówki na ZnanyLekarz.pl oraz podać ich wartości.

Lista usług dostępnych w placówce oraz ich ceny

  • Cena: Jest to kolejna informacja, która bardzo pomaga pacjentom podejmować decyzje, ponieważ opłaty mogą się różnić znacznie między różnymi specjalistami. Upewnij się, że podajesz przynajmniej cenę pierwszej wizyty. Znając średnią cenę, pacjenci będą o wiele bardziej skłonni skontaktować się z Tobą w celu umówienia wizyty.
  • Ubezpieczenie zdrowotne: Jeśli akceptujesz ubezpieczenie zdrowotne, koniecznie umieść tę informację w swoim profilu. To jest ważne dla pacjentów, którzy filtrują swoje wyszukiwania według planów ubezpieczeniowych. Nawet jeśli akceptujesz ubezpieczenie tylko dla określonych usług, zwiększy to Twoją widoczność wśród pacjentów.

5. Dodaj lekarzy przyjmujących w placówce

Dlaczego to ważne? Dzięki temu trafią do Ciebie pacjenci, którzy zwykle szukają raczej konkretnego lekarza, niż placówki. Otrzymasz też powiadomienia o opiniach wystawionych lekarzom i uzyskasz dostęp do statystyk popularności ich profili.  Dlatego zrób to, nawet jeśli posiadasz bezpłatny profil i nie włączyłeś lekarzom kalendarzy!

🔖 Jak dodać lekarzy do profilu placówki na ZnanyLekarz.pl? - zobacz szczegółową instrukcję.

Pro tip: Jeśli posiadasz system ZnanyLekarz, wszystkie Kalendarze Wizyt będą widoczne od razu na Twoim profilu.

Czy warto założyć profil bezpłatny na ZnanyLekarz? - podsumowanie


Reasumując - bezpłatny profil placówki medycznej na ZnanyLekarz pozwala Ci rozpocząć proces budowania wizerunku i widoczności w Internecie. Profil założysz w kilku prostych krokach.

Nawet posiadając profil bezpłatny możesz zbierać opinie i rekomendacje pacjentów - dzięki połączeniu go z profilami pracujących w placówce specjalistów. Zwiększysz dzięki temu swoją obecność w sieci i zyskasz zaufanie potencjalnych pacjentów. Bezpłatny profil na ZnanyLekarz - klucz do sukcesu Twojej placówki! 👉 Załóż go już dziś! 

Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak skutecznie budować widoczność, pozyskiwać pacjentów i rozwijać placówkę? 🔖 Przeczytaj też: 6 kroków do skutecznego profilu placówki w ZnanyLekarz.pl