sie 27, 2013

6 informacji niezbędnych na Twoim profilu w ZnanyLekarz.pl

 

informacje na profilu lekarza

Aby profil w serwisie ZnanyLekarz.pl spełniał swoją rolę i przyciągał pacjentów do gabinetu, musi zostać uzupełniony odpowiednimi informacjami. Odpowiednimi, czyli takimi, które są kluczowe dla pacjentów i ułatwią im odnalezienie Twojego profilu oraz podjęcie decyzji o wyborze Twoich usług.

Jakie zatem informacje warto dodać na profilu i dlaczego?

1. Kontakt do Ciebie

Upewnij się, że na Twoim profilu znajdują się pełne i aktualne adresy wszystkich gabinetów, w których przyjmujesz. Dokładne i poprawne dane adresowe ułatwią pacjentom kontakt z Tobą.

2. Twoje doświadczenie i osiągnięcia

Wśród najważniejszych informacji, na podstawie których pacjenci wybierają lekarza, jest jego doświadczenie - dlatego niezwykle ważne jest, żeby opisać dokładnie swoje osiągnięcia medyczne. Pacjenci chętniej wybiorą tego lekarza, który ma doświadczenie w leczeniu ich przypadłości. Zobacz, jak pacjenci wybierają lekarza: tutaj

3. Leczone choroby i świadczone usługi

To może wydać Ci się oczywiste, ale pamiętaj, że pacjenci często szukają lekarza wpisując do wyszukiwarki nazwę choroby, zabiegu lub badania, które potrzebują wykonać. Jeżeli uzupełnisz informacje na temat świadczonych usług, pacjenci łatwiej trafią na Twój profil. Miej na uwadze, że nie wszyscy pacjenci znają specjlalistyczną terminologię - np. zamiast "echoskleroterapii" będą szukać "leczenia żylaków".

4. Twoje specjalizacje

Uzupełnij wszystkie specjalizacje, które posiadasz. Dzięki temu każdy pacjent szukający lekarza w Twojej kategorii znajdzie również Ciebie.

5. Twoje zdjęcie

Jeżeli jeszcze wahasz się, czy umieścić zdjęcie na swoim profilu lub jaką fotografię wybrać, powinieneś wiedzieć, że dla pacjentów jest niezwykle ważne, aby zobaczyć z kim spotkają się w gabinecie. Koniecznie wybierz zdjęcie, które pokazuje Ciebie jako profesjonalistę.

6. Cennik i sposoby płatności

Pacjenci chcą wiedzieć, ile kosztują Twoje usługi oraz jak mogą za nie zapłacić (kartą, gotówką, za pośrednictwem ubezpieczyciela). Jeśli nie jesteś w stanie dokładnie wycenić danego zabiegu, podaj chociaż przybliżone widełki. 


Przeczytaj także: 3 kroki do lepszej widoczności na ZnanyLekarz.pl