Biblioteka

Przeglądaj interesujące artykuły, tematy, filmy oraz infografiki.

Dla lekarza
Plany cenowe ZnanyLekarz

W ofercie ZnanyLekarz znajdziesz trzy plany cenowe mające różne funkcje, dostosowane do potrzeb lekarzy i specjalistów: najbardziej ekonomiczny plan Starter, optymalny plan Plus i plan VIP, który sprosta najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Niezależnie od tego, na którym planie obecnie jesteś, czy wiesz co możesz zyskać dzięki naszej rozbudowanej ofercie? Czy Twój obecny plan rzeczywiście odpowiada Twoim potrzebom? A może zastanawiasz się, czy w pełni wykorzystujesz możliwości jakie daje Ci ZnanyLekarz? Poniżej opisaliśmy, co dokładnie wchodzi w skład każdego z planów.

Plan Starter

Tak jak wspomnieliśmy jest to najbardziej ekonomiczny plan, w którym zawarte są podstawowe funkcje:

 • kalendarz wizyt na profilu,

 • aplikacja mobilna,

 • wiadomości z pacjentami,

 • dostęp do raportów i finansów,

 • możliwość wysyłki 300 kampanii drogą SMS i email w ciągu jednego miesiąca.

Plan Starter nie zawiera elektronicznej dokumentacji medycznej, dodatkowych wtyczek takich jak Platofrma P1,  e-WUŚ czy iPOS, TeleRejestracji, przypomnień SMS dla pacjentów i innych dodatkowych funkcji. W planie Starter nie będzie też widoczny numer telefonu dla pacjentów, przez co część z nich może zrezygnować z umówienia wizyty i wybrać innego specjalistę. 

Dla kogo najlepszy będzie plan Starter? Dla tych, co nie korzystają z EDM i nie opisują wizyt w systemie. Plan Starter będzie odpowiedni także dla osób, dla których powiadomienia w aplikacji i email dla pacjentów są wystarczające i nie korzystają z kampanii marketingowych, np. w celu zbierania opinii na profilu. 

Plan Plus

To najbardziej optymalny plan, ponieważ zawiera wszystkie istotne ustawienia (zawartość planu Starter) i niezbędne do codziennej pracy dodatkowe funkcje systemowe. W przeciwieństwie do planu Starter, w planie Plus jest dostępna elektroniczna dokumentacja medyczna, wraz z możliwością podłączenia do platformy P1, aby móc prowadzić przejrzystą dokumentację każdego pacjenta oraz wystawić niezbędną e-Receptę, czy e-Skierowanie lub e-Zwolnienie. W tym planie jest również możliwość korzystania z wszystkich dodatkowych wtyczek (e-WUŚ, iPOS itp.), a także z wbudowanego w kalendarz narzędzia wideokonsultacji, które pozwoli Ci na dotarcie do większej liczby pacjentów, dzięki oferowaniu Twoich usług również w formie zdalnej. 

Ważnym narzędziem jest także TeleRejestracja ZnanyLekarz, która odbiera za Ciebie połączenia, kiedy pacjent woli umówić się na wizytę telefonicznie (nadal jest wielu takich pacjentów). Twój indywidualny numer do TeleRejestracji będzie widoczny na Twoim profilu – pacjenci będą mogli swobodnie zadzwonić i umówić wizytę, przez co nie będziesz tracić pacjentów z powodu braku możliwości kontaktu telefonicznego! 

W planie Plus ilość kampanii marketingowych jest zwiększona do 1000 SMS i maili łącznie na miesiąc. Twoi pacjenci będą mogli otrzymywać również przypomnienia o wizycie drogą SMS (zgodnie z zasadami wysyłki powiadomień). Dodatkową funkcją są pytania od pacjentów, czyli możliwość publicznego odpowiadania na zadane przez potencjalnych pacjentów pytania. Nie dość, że możesz podzielić się wiedzą i doświadczeniem pokazując się jako profesjonalista w swojej dziedzinie, to także zyskujesz dodatkowy kanał komunikacji z pacjentami i docierania do nowych osób. Czy to nie brzmi idealnie?

 

Dla kogo najlepszy będzie plan Plus? Dla tych, którzy korzystają z EDM i wystawiają na co dzień e-recepty, e-skierowania i e-zwolnienia oraz zależy im na wbudowanym w kalendarz narzędziu, dzięki któremu z łatwością będą mogli przeprowadzać konsultacje online. Plan Plus sprawdzi się również dla tych specjalistów, którzy dbają o wizerunek w Internecie – np. dzięki odpowiedziom na pytania pacjentów.

Masz Pakiet Premium i chcesz przejść na plan Plus? Kliknij poniżej: 

Chcę wybrać jeden z planów

Jesteś na planie Starter i chcesz przejść na plan Plus? Kliknij poniżej:

Chcę przejść na wyższy plan

Plan VIP

W najwyższym planie VIP dostępne są wszystkie funkcje systemu. Jest to zawartość planu Plus powiększona o:

 • możliwość integracji z systemami zewnętrznymi (sprawdź tutaj z jakim systemem możesz się zintegrować),

 • niższa prowizja za usługę Płatności (1,99% od transakcji, a w przypadku planów Starter i Plus prowizja wynosi 2,99%),

 • powiadomienie o zwolnionym terminie, czyli tzw. lista oczekujących,

 • masowe wysyłanie wiadomości do pacjentów i odwoływanie wizyt,

 • limit kampanii marketingowych to 5000 SMS i maili na miesiąc, 

 • rozbudowany wygląd profilu z dodatkowymi sekcjami.

Dla kogo najlepszy będzie plan VIP? Dla tych, którym zależy na dodatkowym wyróżnieniu profilu. Plan VIP będzie także idealny dla tych specjalistów, którzy korzystają z integracji z zewnętrznym systemem i/lub korzystają z usługi Płatności – dzięki obniżonej prowizji, usługa przedpłat staje się jeszcze korzystniejsza. 

Najczęściej zadawane pytania 

Jaki jest koszt każdego z planów?

Starter – 399 zł netto/miesiąc,
Plus – 499 zł netto/miesiąc,
VIP – 699 zł netto/miesiąc.

We wszystkich planach cena za każdego nowego pacjenta, który umówił się poprzez serwis ZnanyLekarz.pl wynosić będzie 22 zł netto.

Psst! Zaloguj się na swoje konto i sprawdź dostępne dla Ciebie promocje!

Jeśli masz jeden z planów, to kliknij tutaj.
Jeśli masz Pakiet Premium, to kliknij tutaj.

Na jaki okres zawierana jest umowa?

W momencie dokonania zakupu, nowy plan zastąpi ten dotychczasowy. Od tego dnia usługi w oparciu o wybrany przez Ciebie plan będziemy świadczyć zgodnie z regulaminem, który znajdziesz tutaj. Podczas zakupu przedstawimy regulamin do akceptacji. Czas obowiązywania Twojej umowy nie zmienia się. 

Potrzebuję integracji z zewnętrznym oprogramowaniem. Jaki plan mam wybrać?

W tej sytuacji najlepszy będzie Plan VIP, który zapewnia darmową integrację z zewnętrznym oprogramowaniem. Dodatkowo w ramach tego planu niższa jest prowizja za płatności online. Integracja z zewnętrznym systemem nie jest możliwa w planie Starter i Plus. 

Który plan jest najbardziej zbliżony do Pakietu Premium?

Najbardziej zbliżony do Pakietu Premium pod kątem funkcji jest Plan Plus. Zawiera kalendarz online dla pacjentów, automatyczne powiadomienia do pacjentów (email i w aplikacji/SMS) oraz limitowane kampanie SMS i mail. Dodatkowo w Planie Plus jest TeleRejestracja, narzędzie do wideokonsultacji oraz Elektroniczna Dokumentacja Medyczna wraz z dodatkowymi wtyczkami.

Jak wybrać wyższy plan?

Oferta ZnanyLekarz nie ma przed Tobą już żadnych tajemnic. Zatem co zrobić, jeśli chcesz przejść na wyższy plan i czerpać więcej korzyści z dostępnych w nim funkcji? Wystarczy, że wybierzesz jeden z poniższych przycisków i dalej zdecydujesz, który plan jest dla Ciebie najlepszy.

Upewnij się, że jesteś zalogowany/a na swoim profilu na ZnanyLekarz. Następnie przy nowym planie za pomocą przycisku “Wybierz”. W kolejnym kroku pojawi się podsumowanie wybranego planu. Konieczne jest zaakceptowanie regulaminu (w tym miejscu pojawią się szczegóły wybranego planu). Po kliknięciu “Potwierdzam zakup” nastąpi aktywacja nowego planu, który zastąpi obecny Pakiet Premium. Całość zajmie maksymalnie 3 minuty. 

Mam Pakiet Premium i chcę wybrać jeden z planów:

Chcę wybrać jeden z planów

Mam plan Starter lub Plus i chcę przejść na wyższy plan:

Chcę przejść na wyższy plan

 

Szkolenia online Sprawdź ofertę bezpłatnych szkoleń dla lekarzy i specjalistów
Materiały do pobrania Pobierz bezpłatne poradniki przygotowane przez ekspertów

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!