Biblioteka

Przeglądaj interesujące artykuły, tematy, filmy oraz infografiki.

artykuł Dla lekarza
Postuj w social media i oszczędzaj, czyli jak polecić znajomym specjalistom profil na ZnanyLekarz i na tym zyskać

Jeśli masz znajomych lekarzy i specjalistów, którzy jeszcze nie korzystają z rozwiązań od ZnanyLekarz, możesz oczywiście pojedynczo zgłosić ich do naszego Programu Poleceń. Jak jednak zorganizować ten system poleceń, aby wymagał jak najmniej wysiłku i był jednocześnie wysoce skuteczny? To bardzo proste – udostępnij swój link polecający w social mediach. Podpowiadamy, jak to zrobić! 

Skąd wziąć indywidualny link polecający?

Znajdziesz go tutaj. Wystarczy go skopiować i wkleić do treści postów, które omawiamy poniżej. 

#1 Dodaj post na swoim koncie na Facebooku

Jeśli masz profil służbowy i prywatny, sugerujemy dodanie posta na prywatnym, bo najpewniej tam znajduje się większość Twoich znajomych lekarzy i specjalistów – mamy rację? Jeśli jest inaczej, zdecyduj, z którego profilu o Twoim linku dowie się najwięcej lekarzy i specjalistów niekorzystających z usług ZnanyLekarz.

Na profilu na Facebooku otwórz okno edycji posta. Napisz treść (np. krótką rekomendację, dlaczego warto skorzystać z naszych rozwiązań i produktów) i wklej skopiowany wcześniej link do poleceń.

Oto przykład posta:

Zrzut ekranu 2024-02-6 o 14.01.36

💡 Wskazówka: Skorzystaj z bezpłatnych grafik do posta oraz do relacji na Facebooku lub Whatsapp.

Pobierz grafikę do posta na Facebooku (zielony)

Pobierz grafikę do posta na Facebooku (biały)

#2 Dodaj post na Instagramie oraz jako relację (Instagram Stories)

Swój link możesz udostępnić także w innych kanałach mediach społecznościowych np. na Instagramie. Tutaj uwaga! W postach w tym serwisie nie da się zamieścić linku, ale można go dodać do opisu profilu (BIO). W tym celu wejdź na swój profil na Instagramie i naciśnij widoczny na środku przycisk Edytuj profil. Tam możesz napisać kilka słów o sobie, a także dodać link. Wklej tam swój link polecający od ZnanyLekarz. Zapisz zmiany i gotowe!

W wygodny sposób możesz też dodać link w 24-godzinnej relacji, którą potem dodasz do tzw. relacji wyróżnionych. W tym celu możesz skorzystać z przygotowanych przez nas grafik: 

Pobierz grafikę do relacji na Instagram (zielony)

Pobierz grafikę do relacji na Instagram (biały)

W edycji wybierz ikonę naklejki, aby dodać link. Przewiń i wybierz LINK, aby go dodać. Następnie wklej swój link polecający i dostosuj tekst naklejki. Potem ustaw go w przygotowanym miejscu i dodaj relację! 

IMG_7910 IMG_7912 IMG_7914

Relacje można zapisać w Wyróżnionych, żeby były dostępne na dłużej – na profilu @znanylekarz w relacjach Wyróżnionych mamy informacje o akcjach i kampaniach, w które się angażujemy oraz inne przydatne materiały (wywiady eksperckie, raporty, itp.).

IMG_7867

#3 Dodaj post na LinkedIn 

Albo w innym miejscu, gdzie najbardziej aktualnym formatem jest poziom. Do takich publikacji również przygotowaliśmy specjalne grafiki.

Pobierz grafikę do posta na LinkedIn (zielony)

Pobierz grafikę do posta na LinkedIn (biały)

LinkedIn to medium, gdzie duży zasięg postów można zrobić dużym zaangażowaniem, tj. odpowiadaniem na komentarze, oznaczaniem innych osób, itp. Jeśli znajomi specjaliści skomentują post, nie zapomnij włączyć się do krótkiej rozmowy w komentarzach, aby pokazać algorytmowi, że to interesujący temat i poszerzyć zasięg posta.

Kto może skorzystać z Programu Poleceń?

Do polecania w Programie Poleceń zapraszamy wszystkich klientów indywidualnych.

Polecić można znajomych dowolnej specjalizacji (lekarzy, psychologów, dentystów, fizjoterapeutów itd.), którzy nie są jeszcze naszymi klientami i prowadzą swoje gabinety. Śmiało, nie czekaj, udostępnij swój link, zgłoś znajomych i zbierajcie kolejne miesiące promowania za 1 zł netto!

Program Poleceń  

Szkolenia online Sprawdź ofertę bezpłatnych szkoleń dla lekarzy i specjalistów
Materiały do pobrania Pobierz bezpłatne poradniki przygotowane przez ekspertów

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!