Biblioteka

Przeglądaj interesujące artykuły, tematy, filmy oraz infografiki.

artykuł Dla lekarza
Program Poleceń: Twój wygodny sposób na niższą opłatę za profil i kalendarz ZnanyLekarz

Kiedy Ty polecasz nasze rozwiązania i produkty swoim znajomym, my dajemy i Tobie i poleconym znajomym zniżki: miesiąc promowania profilu za 1 zł netto! A w dodatku ten rabat się kumuluje na kolejne miesiące za każde Twoje skuteczne polecenie. Jak korzystać z Programu Poleceń na co dzień? Przedstawiamy Ci kilka sposobów.

email1-steps-PL

Zgłoś znajomych bezpośrednio — formularz

Na stronie Programu Poleceń (dostępnej po zalogowaniu) znajdziesz formularz zgłoszeniowy. Wystarczy, że wprowadzisz tam imię, nazwisko, numer telefonu i adres mailowy osoby, którą chcesz polecić. E-mail nie jest obowiązkowy, lecz przyspieszy przesłanie oferty. Nasi doradcy przygotują propozycję zawierającą zniżkę dla poleconych – miesiąc promowania profilu za 1 zł netto – ważną 30 dni od polecenia.

To rozwiązanie sprawdzi się po rozmowie ze znajomym lub znajomą, którzy zastanawiają się nad dołączeniem do naszej społeczności. 

Zaproś znajomych do udziału — link polecający [NOWOŚĆ!]

Na stronie Programu Poleceń (dostępnej po zalogowaniu) znajdziesz swój indywidualny link do polecania. Znajomi, którzy z niego skorzystają, zostaną rozpoznani jako poleceni właśnie przez Ciebie. Link możesz skopiować i przekazać go znajomym w dowolny sposób, na przykład:

1. Wyślij link bezpośrednio w wiadomości przez mail, SMS lub komunikator typu Messenger, WhatsApp. W ten sposób znajoma osoba, która zastanawia się nad dołączeniem do naszej społeczności, będzie miała łatwy dostęp do skorzystania z oferty w ramach Twojego polecenia.

2. Dodaj post z linkiem w grupie znajomych z uczelni i kursów. Wiemy od klientów, że napisanie takiej wiadomości w serwisie Facebook to najwygodniejszy dla nich sposób. Warto uzupełnić wiadomość o swoją krótką rekomendację, dlaczego warto skorzystać z naszych rozwiązań i produktów.

3. Udostępnij swój link w swoich mediach społecznościowych np. na Instagramie. Tutaj uwaga! W postach w tym serwisie nie da się zamieścić linku, ale można to zrobić w relacjach. Relacje można zapisać w Wyróżnionych, żeby były dostępne na dłużej. 

2023-12-13_16h03_27

Kto może skorzystać z Programu Poleceń?

Do polecania w Programie Poleceń zapraszamy wszystkich klientów indywidualnych.

Polecić można znajomych dowolnej specjalizacji (lekarzy, psychologów, dentystów, fizjoterapeutów itd.), którzy nie są jeszcze naszymi klientami i prowadzą swoje gabinety. Śmiało, nie czekaj, udostępnij swój link, zgłoś znajomych i zbierajcie kolejne miesiące promowania za 1 zł netto!

Program Poleceń  

Szkolenia online Sprawdź ofertę bezpłatnych szkoleń dla lekarzy i specjalistów
Materiały do pobrania Pobierz bezpłatne poradniki przygotowane przez ekspertów

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!