Biblioteka

Przeglądaj interesujące artykuły, tematy, filmy oraz infografiki.

artykuł Dla placówki
3 narzędzia, które musisz znać, jeśli chcesz ułatwić sobie pracę nad wizerunkiem placówki

Dla pacjenta szukającego pomocy w Internecie niezwykle ważny jest dobry i szybki dostęp do informacji, których szuka. Szczególnie jeśli chodzi o informacje dotyczące lekarza lub specjalisty, któremu zdecyduje się oddać pod opiekę swoje zdrowie. Jednak dodawanie tych informacji dla kilku, kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu specjalistów pracujących w placówce nie jest proste, a do tego niezwykle czasochłonne, głównie dlatego, że poszczególne czynności należy wykonać na każdym profilu osobno.

Dlatego przebudowaliśmy dotychczasowy system pracy z profilami tak, aby ułatwiał codzienne czynności i do tego pomagał budować lepszą widoczność placówki w sieci. Zobacz, jak wykorzystać te narzędzia!

1. Jeden panel do edycji profili promowanych – bez angażowania lekarzy i specjalistów

Po zalogowaniu do profilu placówki możesz otworzyć sekcję, która pozwala na dodawanie niezbędnych informacji na profilach poszczególnych lekarzy i specjalistów. Zobaczysz, komu brakuje pewnych informacji i z łatwością je dodasz, nie tracąc przy tym zbyt wiele czasu. Nie musisz logować się na profil lekarza lub specjalisty, aby dodać brakujące treści.

edit_onboarding-ezgif.com-video-to-gif-converter

Usprawniony w ten sposób proces pozwoli Ci lepiej zarządzać wizerunkiem placówki, a także poprawić widoczność marki w sieci. Jak to możliwe? Chociażby dzięki temu, że dobrze uzupełnione profile lekarzy i specjalistów (powyżej 80%) mają większe szanse na wysoką pozycję w wyszukiwarce na znanylekarz.pl.

Zobacz, jak edytować profile

Jak to wygląda w Twojej placówce? Który profil wymaga dopracowania, a który spełnia już wymagania algorytmu? Otwórz kalendarz ZnanyLekarz teraz i sprawdź w zakładce Mój profil: https://docplanner.znanylekarz.pl/#/calendar-clinic/week 

2. Sekcja opinii na profilach promowanych – odpowiadaj w imieniu placówki

Zapewne wiesz, że odpowiadanie na opinie dodane przez pacjentów ma pozytywny wpływ na wizerunek lekarza, specjalisty, a także placówki.

Zobacz także: Zostań mistrzem komunikacji z pacjentem - odpowiadaj na opinie!

Zamiast jednak prosić lekarza lub specjalistę o dodanie odpowiedzi na pozytywny lub negatywny komentarz, jako osoba zarządzająca profilem placówki, możesz zrobić to samodzielnie. Odpowiedź zostanie wyświetlona jako udzielona przez placówkę – więc bez obaw, nie będzie mowy o komentowaniu w imieniu lekarza. To naprawdę wygodne rozwiązanie, wypróbuj jeszcze dziś!

Zobacz, jak odpowiadać na opinie

3. Nowa jakość informacji w panelu statystyk

Jeśli na bieżąco sprawdzasz dane i informacje dotyczące działalności placówki, z pewnością doceniasz ulepszenia w panelu statystyk. Rozszerzony widok raportu pozwala na uzyskanie informacji o tym, ile osób wyświetliło nie tylko profil placówki, ale również profile poszczególnych lekarzy i specjalistów.

To samo dotyczy panelu Umówione wizyty oraz Opinie. Każdy podgląd zawiera szczegółowe informacje o efektywności profili promowanych. Dzięki temu możesz dowiedzieć się, na czym skupić uwagę i na przyklad – który profil lepiej wypromować. 

Sprawdź panel statystyk

Teraz – jeszcze więcej możliwości!

W tym momencie, gdy znasz już zalety tych rozwiązań, rekomendujemy wykorzystanie potencjału, który się w nich znajduje. Lepszy podgląd statystyk w podziale na lekarza, panel zarządzania odpowiedziami na opinie oraz narzędzie do edycji profili promowanych otwierają drzwi do lepszej widoczności placówki w serwisie znanylekarz.pl.

Od czego zacząć pracę nad poprawą wizerunku? Sprawdź stopień uzupełnienia profili promowanych i uzupełnij brakujące informacje tam, gdzie wskaźnik jest poniżej 75%. Zacznij już teraz: Otwórz kalendarz ZnanyLekarz i zakładkę Mój profil.

(Po kliknięciu może być konieczne zalogowanie się do kalendarza.)

Szkolenia online Sprawdź ofertę bezpłatnych szkoleń dla lekarzy i specjalistów
Materiały do pobrania Pobierz bezpłatne poradniki przygotowane przez ekspertów

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!