Biblioteka

Przeglądaj interesujące artykuły, tematy, filmy oraz infografiki.

poradnik Efektywność i rozwój
Nowe podejście do widoczności Twojej placówki

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy Profil Wyróżniony na usługi skierowany wyłącznie do placówek medycznych. Do tej pory w ofercie ZnanyLekarz dostępna była jedna usługa związana z pozycjonowaniem, pozwalająca na wypromowanie profilu lekarskiego. Od tradycyjnej usługi Profil Wyróżniony dla lekarzy, nowa oferta różni się tym, że promowany jest profil placówki, która wykonuje dany typ usługi, a nie pojedynczy lekarz czy specjalista. Dzięki nowemu rozwiązaniu możesz wypromować i wyróżnić swoją placówkę wśród konkurencji oraz być na szczycie wyników wyszukiwania danej usługi w swoim mieście!

Jak to działa?

Profil Wyróżniony na usługi jest dostosowany pod potrzeby zarówno dużych centrów medycznych, jak i małych kilkuosobowych placówek. Działa w oparciu o kombinację nazwy konkretnego typu usługi i miasta, wpisaną w wyszukiwarce ZnanyLekarz. Po uruchomieniu usługi np. na hasło "USG piersi, Warszawa" profil placówki będzie wyświetlał się wśród pierwszych trzech pozycji stron wyszukiwania na wskazaną kombinację. Dodatkowo, wizytówka placówki będzie wyświetlać się z elementami wizualnymi, które podkreślą wysoką pozycję w rankingu. 

Wysoka skuteczność (3)

Limitowana dostępność

Na każdej kombinacji usługa+miasto dostępność miejsc jest ograniczona. Maksymalnie w jednym mieście pod konkretną usługą w ramach Profilu Wyróżnionego dla placówek może promować się 8 centrów medycznych. Profile będą między sobą rotować, aby stale docierać do nowych pacjentów. Dzięki ograniczonej dostępności usługi, zwiększamy szansę, że pacjenci wybiorą właśnie Twoją placówkę. Usługa jest dostępna w 11 miastach w Polsce na 24 typy usług. 

Profil Wyróżniony dla placówek medycznych może być także uzupełnieniem dla usług w ramach specjalizacji, gdzie Profil Wyróżniony dla lekarza/specjalisty nie jest już dostępny.

Atrakcyjna cena

Z uwagi na nowo wprowadzony produkt i jego dostępność w wybranych miastach dla placówek oferujących konkretne usługi –cena jest bardzo korzystna. Wybierz swoje miasto i sprawdź dostępne kombinacje oraz ich ceny: Kraków, Katowice, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Łódź, Bydgoszcz, Lublin, Wrocław, Poznań, Warszawa.

Co zrobić, żeby aktywować Profil Wyróżniony dla placówki? 

Upewnij się, że usługa jest prawidłowo skonfigurowana w kalendarzu Twojej placówki. Żeby móc aktywować Profil Wyróżniony dla Twojej placówki, konieczne jest, aby usługa w wybranej kombinacji była dodana do kalendarza Twojej placówki, a pacjenci mieli możliwość się na nią zapisać. Kluczowa jest także wprowadzona cena danej usługi w Twojej placówce. Upewnij się, że wszystkie informacje są poprawnie ustawione w Twoim kalendarzu. 

Jak dodać usługę i umożliwić pacjentom rezerwację wizyt?

Jak dodać cenę usługi w kalendarzu?

Pamiętaj również, że warto zadbać o dostępność terminów dla pacjentów – w końcu zależy nam na tym, aby zapisali się właśnie do Twojej placówki. 

Jeżeli chcesz aktywować usługę Profilu Wyróżnionego dla swojej placówki, uzupełnij poniższy formularz.

Zgłoś chęć aktywacji

Chcesz aktywować usługę, a na liście nie ma Twojego miasta? Daj nam znać tutaj

Regulamin usługi Profil Wyróżniony dla placówek medycznych.

Szkolenia online Sprawdź ofertę bezpłatnych szkoleń dla lekarzy i specjalistów
Materiały do pobrania Pobierz bezpłatne poradniki przygotowane przez ekspertów

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!