Biblioteka

Przeglądaj interesujące artykuły, tematy, filmy oraz infografiki.

Wizerunek i opinie poradnik
Zyskaj na obecności Twoich lekarzy w ZnanyLekarz.pl

 

Dlaczego lekarz powinien być otwarty na obecność w ZnanyLekarz.pl?


1. Umówi się do niego więcej pacjentów

Lekarz, do którego łatwo jest umówić wizytę przez Internet, może liczyć na większą liczbę pacjentów. Jeśli lekarze są rozliczani od pacjentów, ich zysk będzie w oczywisty sposób wyższy. Jeśli obowiązuje ich stawka godzinowa - z większą liczbą pacjentów mogą liczyć na więcej godzin w grafiku. Zamknięcie się na dodatkowe źródło pacjentów oznacza mniejszy zysk.

2. W jego grafiku zapanuje porządek
Dzięki dostępowi do Kalendarza Wizyt lekarz będzie wiedział z wyprzedzeniem, kto umówił się na wizytę. Pozwoli to lepiej się do niej przygotować. Wiedząc, jacy pacjenci mają umówione wizyty danego dnia, łatwiej optymalnie rozplanować pracę. W grafiku lekarza zapanuje porządek i przewidywalność.

3. Zbuduje renomę profesjonalisty
ZnanyLekarz.pl to największy w Polsce serwis dla pacjentów i lekarzy. Miesięcznie odwiedza go ponad 13 mln osób. Możliwość zaprezentowania się przed tak licznym gronem pacjentów i otrzymania pozytywnych opinii ma niebagatelne znaczenie dla profesjonalnego wizerunku lekarza. Ten z kolei przekłada się na więcej umówionych wizyt.

4. Pomoże usprawnić pracę całej placówki
Pacjenci, którzy umówią się na wizytę online, odciążą placówkowe telefony. Z badania przeprowadzonego przez ZnanyLekarz.pl wynika, że ponad 1/3 połączeń wykonywanych przez pacjentów do lekarzy pozostaje bez odpowiedzi! Nawet w dużych placówkach wciąż zdarzają się problemy z dodzwonieniem. Pracownicy recepcji, nie musząc cały czas “wisieć na telefonie”, będą mogli zająć się innymi obowiązkami - witaniem pacjentów, zarządzaniem kolejkami itp. Dzięki temu praca całej placówki zostanie usprawniona i zoptymalizowana.Pobierz bezpłatny eBook! Poznaj 6 narzędzi, dzięki ktorym zbudujesz profesjonalny wizerunek placówki.


 

Szkolenia online Sprawdź ofertę bezpłatnych szkoleń dla lekarzy i specjalistów
Materiały do pobrania Pobierz bezpłatne poradniki przygotowane przez ekspertów

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!