Usprawnij pracę recepcji

Świetna obsługa pacjentów to klucz do sukcesu placówki

Spraw, aby Twoja recepcja działała sprawnie i efektywnie.

Zapytaj o ofertę
Usprawnij pracę recepcji placówki medycznej
icon-alarm-clock

30%

oszczędności czasu na codziennych zadaniach

icon-phone-call

99,5%

odebranych połączeń przychodzących

icon-smart

65%

mniej “okienek” w grafiku - to więcej wizyt Twoich pacjentów

Rejestracja online 24/7

Skróć czas poświęcony na rejestrację przez telefon

Każdego dnia recepcja ma mnóstwo obowiązków. Odbieranie telefonów pacjentów i oddzwanianie, zapewnianie świetnej obsługi osobom na miejscu, przypominanie i potwierdzanie wizyt, pobieranie opłat i wiele więcej. To może skutkować nie zawsze dobrą obsługą pacjenta i nieodbieraniem wszystkich połączeń. A w efekcie - prowadzić do utraty pacjentów.
Włącz rezerwację online 24/7 i pozwól pacjentom dokonywać rezerwacji samodzielnie:  zmniejszysz obciążenie recepcji pracą i zadbasz o doświadczenia pacjenta.

Rejestracja online
Profil na ZnanyLekarz

Łatwo dostępne informacje potrzebne pacjentom - w jednym miejscu

Pewne pytania pacjentów stale się powtarzają: Jaka jest cena? Czy ta usługa jest dostępna? Czy mogę zarezerwować? Jakie są godziny otwarcia? I tak dalej. Posiadanie wszystkich informacji zebranych na dobrze widocznym Profilu na ZnanyLekarz, pozwoli pacjentom łatwo znaleźć te najważniejsze i jednocześnie zarezerwować wizytę poprzez rejestrację online 24/7 - bez dzwonienia. Dzięki temu możesz zmniejszyć liczbę połączeń bez utraty pacjenta.
Widget z kalendarzem online i możliwością rezerwacji wizyty łatwo dodasz do swojej strony lub strony placówki.

Łatwo dostępne informacje potrzebne pacjentom - w jednym miejscu | Profil premium
Automatyczne przypomnienia i potwierdzenia wizyt

Brak ręcznego wysyłania SMS-ów i mniej pracy przy potwierdzaniu wizyt

Wysłanie pojedynczego przypomnienia zajmuje około 1 minuty. Ten czas wydłuża się średnio do 3 minut, jeśli zdecydujesz się zadzwonić w celu przypomnienia lub potwierdzenia wizyty. Czy wiesz, ile straconego czasu to dla Ciebie oznacza miesięcznie? Teraz możesz odzyskać ten czas - korzystając z Rejestracji Online!
System automatycznie wyśle do Twoich pacjentów do 3 przypomnień, aby nie zapomnieli o swoich wizytach. Jednocześnie, dzięki tej wiadomości pacjent ma możliwość zmiany terminu wizyty lub jej przesunięcia - zwyczajnie na nią odpowiadając. Nie tylko zobaczysz te informacje w swoim kalendarzu. Wyślemy Ci również powiadomienie SMS-em o każdej zmianie.

Automatyczne przypomnienia i potwierdzenia wizyt - usprawnij pracę recepcji
ZnanyLekarz Phone

Nie trać połączeń od pacjentów. Odbieraj telefony i zamień je w wizyty

Pacjenci dzwonią do gabinetów i placówek medycznych w różnym celu: aby umówić się na wizytę, wprowadzić zmiany lub poprosić o informacje. Badania ZnanyLekarz pokazują, że ponad 30% połączeń pozostaje bez odebrania i oddzwonienia. Co oznacza...utratę pacjenta. Zmień to, że ZnanyLekarz Phone: system umożliwia identyfikację nieodebranych połączeń i ustawienie przypomnień, aby jak najszybciej oddzwonić. 

pl-phone-data@2x

Poznaj pozostałe funkcje, dzięki którym usprawnisz pracę recepcji:

icon-verified
Dedykowany widok dla recepcji

Dedykowany widok listy rzeczy do zrobienia, który daje jasność co do tego, co zostało zrobione, a co wymaga uwagi. Z łatwością sprawdzisz, kto jest w poczekalni, jacy pacjenci potwierdzają odbyte i nieopłacone wizyty oraz co jeszcze jest do zrobienia.

Więcej
icon-phone-call
ZnanyLekarz Phone

Dzięki ZnanyLekarz Phone twoi pracownicy mogą w pełni skupić się na obsłudze pacjenta. A ty, jako manager pozyskasz dane, które pozwolą Ci zwiększyć przychody, zoptymalizować kampanie marketingowe i obniżyć koszty.

Dowiedz się więcej
icon-sand-clock
"Rezerwowa" lista pacjentów

Nigdy więcej "pustych przebiegów". Pacjent nie przyszedł na wizytę? System automatycznie skorzysta z "listy rezerwowej". Znalezienie pacjenta na miejsce, które zostało nagle anulowane, zajmuje czasem nawet do 20 minut. A czasem bez powodzenia - oznacza to zmarnowany czas i mniejsze dochody. Również długie oczekiwanie na wizytę jest jedną z największych skarg pacjentów. Skorzystaj z Rezerwacji Online, a Twoi pacjenci będą mogli zapisać się do automatycznego powiadamiania w przypadku, gdy dostępny będzie wcześniejszy termin. W ten sposób możesz zredukować no-shows nawet o 65%. Nie tracisz czasu na nicnierobienie. Pacjenci mogą przyjść wcześniej. Wszyscy zyskują.

Więcej
icon-support
TeleRejestracja

99,5% odebranych połączeń. Średni czas oczekiwania na połączenie: 2 sekundy. Zero straconych wizyt. Aby każdy dzwoniący pacjent mógł się do Ciebie umówić.

Dowiedz się więcej
icon-bubble-qanda
Wygodna komunikacja z pacjentami

W kilku prostych ruchach stworzysz i wyślesz automatyczne kampanie SMS lub e-mail, by powiadomić pacjentów o nowych usługach lub ważnych zmianach w placówce, zaprosić ich na badania kontrolne, a nawet wysłać życzenia urodzinowe.

Więcej
icon-calendar-settings
Zarządzanie wizytami - online

Zarządzanie wizytami online to proste i intuicyjne narzędzie do zarządzania grafikami lekarzy. Dostępność lekarzy, zajęcie gabinetów lekarskich, urlopy oraz odwołania i zmiany terminów. Wszystko można sprawdzić i edytować w recepcji za pomocą kilku kliknięć. Dostępne z dowolnego urządzenia i dowolnego miejsca.

Więcej
Poproś o demo Zapytaj o ofertę

Już nie muszę jechać do gabinetu. Teraz rejestrację, przyjmowanie płatności, pacjenta i jego dokumentację elektroniczną, w tym e‑recepty mam tam, gdzie mój komputer. Wszystko pod jednym adresem: ZnanyLekarz.pl. Świetne rozwiązanie nie tylko na czasy pandemii!”

Błażej Przybysławski

Pulmonolog

pl-portrait-blazej-przybyslawski

Zobacz także inne rozwiązania:

icon-alarm-clock

Oszczędzaj czas

40% mniej połączeń telefonicznych. Do 30% wizyt automatycznie potwierdzanych automatycznie.

Dowiedz się więcej
icon-three-stars

Miej więcej zadowolonych pacjentów

98% zadowolonych pacjentów. Mniej „no-shows”. Więcej wizyt.

Dowiedz się więcej
icon-people

Prowadź efektywny marketing medyczny

Bądź bardziej widoczny dla pacjentów. Buduj reputację online 2 razy szybciej.

Dowiedz się więcej
Zapewnij doskonałą obsługę pacjentów, aby rozwijać swój biznes
Poproś o demo
Zapytaj o ofertę