mar 1, 2024

5 kroków do skutecznej marki osobistej online

Budowanie marki osobistej w cyfrowym świecie opieki medycznej to złożony proces. Ten poradnik pokaże Ci 5 kroków, aby osiągnąć sukces.

Czytaj dalej

mar 1, 2024

5 kroków do skutecznej marki osobistej online

Budowanie marki osobistej w cyfrowym świecie opieki medycznej to złożony proces. Ten poradnik pokaże Ci 5 kroków, aby osiągnąć sukces.


mar 1, 2024

Jak reagować na negatywne opinie w Internecie?

Jak wynika z naszych badań, aż 63% pacjentów przy wyborze lekarza lub specjalisty kieruje się opiniami. Chcą mieć pewność, że trafią w dobre ręce – do specjalisty, który nie tylko rozwiąże ich problem zdrowotny, lecz także odpowiednio się nimi zaopiekuje. Co zrobić, jeśli w Internecie pojawiają się negatywne głosy na nasz temat? To zależy. Przede wszystkim od miejsca, w którym komentarze są publikowane.


lut 27, 2024

Dlaczego warto zadbać o opinie pacjentów?

Dowiedz się, jak recenzje medyczne online mogą przynieść korzyści i pomóc rozwijać się Twojej praktyce.


lut 20, 2024

3 nieinwazyjne sposoby pozyskania opinii od pacjentów

Jak wiadomo, pozytywne opinie są bezcenne dla każdego specjalisty i lekarza, gdyż budują wiarygodność i przekonują niezdecydowanych pacjentów. Aż 90% z nich przyznaje, że poszukiwania lekarza zaczyna...w Internecie. A dla zdecydowanej większości, kluczowym kryterium przy wyborze lekarza są  właśnie znalezione opinie.


Bądź widoczny w Internecie: pokaż pacjentom, jakie choroby leczysz!

Czy jesteś widoczny w Internecie? 90% internautów w Polsce przyznaje, że przynajmniej raz szukało lekarza w sieci. Pomyśl, na ile mogą znaleźć Ciebie i Twoje usługi?

 


Marketing dla lekarzy: buduj wizerunek odpowiadając na pytania pacjentów

Odpowiedzi na pytania pacjentów stanowią doskonałą okazję do budowania wizerunku eksperta. W tym artykule dowiesz się, jak dzięki nim zwiększyć swoją widoczność w Internecie i zbudować zaufanie wśród potencjalnych pacjentów. Przedstawimy również kilka praktycznych wskazówek, które pomogą Ci w tym procesie.


cze 15, 2023

4 pytania o Profil Wyróżniony, czyli jak wypromować profil w najpopularniejszym serwisie do rezerwacji wizyt


W tym artykule odpowiemy na najczęściej pojawiające się pytania, które trafiają do nas od klientów ZnanyLekarz – nie zawsze padają wprost, dlatego dla nieśmiałych zebraliśmy je w jednym miejscu. Czas rozwiać wszelkie wątpliwości. Do dzieła!


maj 19, 2023

5 wizerunkowych grzechów lekarzy

Budowanie wizerunku to długi i żmudny proces. Nietrudno za to o wpadki, które mogą okazać się bardzo kosztowne: w dobie łatwego dostępu do opinii w Internecie wizerunek lekarza jest w kontekście jego kariery równie ważny, jak jakość świadczonych usług.


gru 5, 2022

8 zasad moderacji opinii o lekarzach w ZnanyLekarz.pl

 

Opinie o lekarzach zamieszczane w Internecie to temat, który wywołuje wiele emocji, zarówno u pacjentów, jak i lekarzy. Czy pacjent może napisać wszystko? Co może zrobić lekarz, który nie zgadza się z opinią na swoim profilu? Czy opinie negatywne są usuwane? Czy może się zdarzyć, że nieuczciwa konkurencja doda negatywną opinię lekarzowi? Dziś opowiem o tym, jak działa system moderacji w ZnanyLekarz.pl.


Popularne artykuły